#Азарт

Аукціон. Психологія азарту
#Азарт #Торги #ПродажСайт
Хочу поділитися своїми п'ятничними спостереженнями. На одному сайті матусь вже яку п'ятницю організовується аукціон. І я також на нього підсіла. Азарт, я Вам скажу, страшна річ. Дівчата бездумно ставлять ставки, втягуються в процес, причому не маючи грошей, а потім відмовляються викуповувати товар. Я не розумію! Навіщо ставити ставки, коли немає можливості розплатитися? Підводиш не тільки себе, а й інших. Ось такі от торги азартні.
Сьогодні виставила трохи лотів. Більше продала, ніж купила. З досвіду попередніх аукціонів стримую себе, не купую, а продаю. Нині гроші потрібніші. А от минулого разу за 15 грн прикупила два лайнери (разом з доставкою). Так що, кому як щастить.
А Ви берете участь в аукціонах?
#азарт #спорт
Коли я був у 10 класі, декілька моїх старших друзів показали мені одне місце, яке вони називали "контора". Там приймали #ставки на спортивні матчі. Я людина азартна, тому підсів на цю тему. власних грошей на той час було небагато, тому ставив в основному маленькі ставки - 3-5 гривень. Ставив експреси - це коли в одному чеку декілька ставок, а отже і високий коефіцієнт. Нариклад я прогнозував 5 і більше ставок, але тоді і більший ризик програти, так як навіть якщо одна ставка не зіграє, то чек стає невиграшним. Так я виграв лише пару разів, а програв більше. Потім я вчасно зупинився. Але пару місяців тому вирішив знову спробувати. Поповнив на 100 гривень, зробив декілька ставок, але майже всі програли. Просадив я половину грошей і вирішив поставити на удачу 2 гривні. І удача повернулась до мене. Виграв я більше 50 гривень. Повернув свої вкладені гроші і одразу же забрав усі. І вирішив, що більше я таким займатись не буду, тому що дуже затягує.
А ви азартна людина?

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).