#АктивнийВідпочинок

Burning man

Хочу розповісти вам про цікавий захід, про який ви, скоріш за все, не знали. Це фестиваль #BurningMan, який проводиться щороку у США, а саме у пустелі штату Невада, триває це дійство один тиждень. Саме у ці дня він розпочинається, і закінчується у першу неділю вересня, у День Труда. Це може нагадати щось на кшталт нашого Казантипу, але тут більш прийстойна поведінка) Та й моря тут немає, суцільна #пустеля кругом.
Тут збираються люди з усієї країни і навіть з-за кордону. Квитки на сайті цього року були розпродані за декілька хвилин (біля 70 000 квитків), а той, хто не встиг – може спробувати знайти квиток у спекулянтів на Ebay ввід $1000
Основними принципами усього заходу є: максимальна участь, даріння, не залишити після себе ніяких слідів перебування, самовираження, повне самозабезпечення життєдіяльності. Ніякої конкретної цілі захід не має, окрім того, щоб зібратись величезною компанією і як слід потусити)
Зазвичай люди готуються до цієї події заздалегідь – формуються групи у рідних містах (потрібно пройти інтервю на пригодність), вирішуються питання безпеки, харчування, пересування і так далі. Кожна група, або родина, має свою вантажівку, і зазвичай це авто з яскравими інсталяціями. Бажано мати декілька незвичайних костюмів і взагалі творити щось дивовижне і безглузде)
Усі учасники живуть у наметах. Усі свої потреби справляють у спеціальні контейнери, а потім виносять у специальне місце. Вода, харчі, одежа і все інше – все треба везти з собою.
Фестивать займає величезну територію в пустелі, по якій зазвичай пересуваються на велосипедах. Цілодобово по всій території працюють діджеї зі своїми сетами, танцмайданчики, усілякі розваги діють беззупинно. Апофіоз настає на останню ніч, коли спалюється величзна статуя людини – звідси й назва заходу.
Шороку бажаючих прийняти участь все більшає. Особисто я б змогла там протриматись 2-3 дні. Бо в пустелі без душу якось не яувляю себе)
Ось такі #розваги влаштовуються в пустелі. В ютьюбі дуже багато відео з місця подій, дуже весело і цікаво)

#активнийВідпочинок
Активний відпочинок.
#АктивнийВідпочинок

Щось мене потягнуло на відпочинки…) Мабуть, трохи втомилась вдома, і хочеться активності.
Продовжую заманювати до нашого міста)
Був у нашому мікрорайоні такий собі парк. Місцями занедбаний, місцями захаращений. Мішаний та не дуже доглянутий.
За радянських часів частина цього парку мала назву автомістечка – була нанесена розмітка на доріжках, встановлені світлофори та стояло декілька фігур з мозаїки – машинки та авто техніка. Тут проходили змагання на знання Правил дорожнього руху. Залишився лише паровоз та чомусь ослик, котрого цього року пофарбували у жовтий колір)
Невеличке озерце, куди місцеві чоловіки тікали з вудками від дружин та домашнього клопоту. Ось і все.

Років з 10 назад тут все трохи змінилось. З одного боку облаштували дитячий майданчик з різним начинням, та поруч футбольне поле. Десь взялись і декілька надутих гірок-батутів від підприємливого люду та кіоск із солодкою ватою.
З появою дитини почала бувати тут частіше, з’явились улюблені місця. Особливо мені подобався березовий гай, що був ніби при парку - трохи осторонь. Там тиша стояла неймовірна , і поки маля сопіло в колясці, я насолоджувалась тишею та книгою)

І ось навесні цього року у моїм березовім гаю зашуміли електропилки. Нападало гілок на землю – шкода було до сліз. Так затишно там було ховатись у спеку – словами не сказати.

Тепер там теж «цивілізація». Побудували на берізках мотузковий парк. Модна нині розвага для любителів екстріму. До речі, в Рівному це вже третій такий, але кажуть, що наш самий крутий)
До озера навезли трохи піску, спробували облаштувати пляжик. Проте перша ж злива змила весь той пісок у воду, і все. Поставили пару зонтиків, поки стоять). Декілька столиків з компаніями та мангалами довершать пейзаж «цивілізації».
Пляжик покажу, а от столики( з кругляка та різьблені) – ні, забоялась, що наб’ють.)))
Велопрокат спершу привабив. Півгодини – всього 25 грн. Мені з малим і 10 хвилин би вистачило, проте у заставу попросили паспорт, або 1000 грн. Ну звідки у мамки, що вийшла ліпити пасочки, при собі паспорт чи такі гроші? Так ми і не покатались. Буду знати тепер.
Тепер трохи про саму мотузкову дорогу. Я страшенно боюсь висоти, але те, що все ніби нормально закріплено, і під ногами таки видно землю, дає мені надію на те, що колись я розкажу про власні враження від пройденого маршруту) Дорога не пустує – люду там завжди повно. І дітки маленькі - -десь з 3 років, і дорослі дядьки з тітками. Вартує то задоволення не дорого – дитячий маршрут 20 грн, самий дорожчий дорослий – 70. Деякі ділянки маршруту здаються дуже складними, проте після спостережень цілком можна виробити власну стратегію, і з легкістю подолати усі випробування.
Наші матусі, що гуляють тут постійно, просто в захваті від таких змін. А я, хоч іноді і затримую подих, коли над озером хтось летить на тарзанці, все одно сумую за березовою тишею.
Гонки по бездоріжжю: парад машин в центрі міста.

#ГонкиПоБездоріжжю
#Відпочинок
#АктивнийВідпочинок

Гуляли ми з дитиною парком, вирішили піти на центральну площу, провідати на роботі нашого татка (у мене чотириденний робочий тиждень, тож я в п’ятницю вільна). А на площі – купа машин, різної форми, квадрацикли, купа людей ходять туди-сюди. Виявилось, що в нашому місті проходить якийсь чемпіонат з гонок по бездоріжжю. Машини виїжджають з центральної площі, а далі по маршруту по селах – полях – лісах – болотах. Дуже багато молоді, дітям дозволили полазити всередині незвичних машин. Прогулялись серед цієї техніки і аж самій захотілось покататись по бездоріжжю в такій машинці -)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).