#Весна

Розповідь про очікування та весняні квіти

Сьогодні напишу невелику #розповідьПроВесняніКвіти. Зовсім по-іншому сприймається #весна, коли цвітуть #квіти, розпускаються дерева. Аж не віриться, що вже останній місяць весни. Так довго на неї чекали, і так швидко вона проходить. Тепер не можемо дочекатися, коли настане #літо. І так все життя… Чогось (або когось) постійно чекаєш, а час летить. От і я дочекалася цьогорічного весняного цвітіння. Трохи пораділа, трохи засмутилася. Порадувало те, що шикарні тюльпани та нарциси, багато вилазить лілій (незабаром похвастаюсь). Засмутив той факт, що майже всі маргаритки чомусь вимерли(((((((((( Гіацинти та примулки якісь дрібні в порівнянні з минулим роком. А що у Вас зараз цвіте?
Корисний відпочинок
#Дача #Весна #Город #Квіти #клумба #Газон #травень
Як ви уявляєте собі корисний відпочинок? Для мене – це відпочинок, при якому вдається не тільки відпочитти морально, а й досягнути якихось корисних результатів: посадити город, навести порядки, пробігти велику дистанцію або навіть просто почитати книгу. На першотравневі свята зазвичай готують шашлик, і наша родина не виключення. Робимо ми це на дачі, але попередньо або параллельно створюємо якусь користь. Наприклад, висадка овочевих культур, прибирання клумб і газону, перечипурити хату. Малюк теж вніс маленкий вклад – посадив одну картоплину. Будемо спостерігати разом, як вона росте) Зараз багато мемів в інтернеті про городи, мовляв, фітнес і солярій в одному місці) Ви погоджуєтесь з цим жартом?)
Дерева з квітами.
Яка краса!
Плодові #дерева радують нас своїм дружним цвітінням. Кажуть, що в #яблунь та #груш загальна кількість квіток може бути більше 50 тисяч. Іноді навіть #листя не видно - так багато квіток на #гілці. Тільки мала частина з цієї безлічі квіток зможе перетворитися на плоди, а всі інші опадуть в період #цвітіння.
Кажуть, що приблизно 30 відсотків квіток від загальної кількості зможуть дати зав'язь.
Коли у нас випадає така можливість, то ми завжди намагаємося посадити плодові дерева на дачі та в #саду. #Природа створила таку красу, а ми, люди, повинні її зберегти та примножити.
#Весна
#Квіти
Рослини харківщини вітають Вас з весною!
#Квіти
#Весна
#Природа
Вчора була у батьків на дачі. Вся #рослинність нарешті перетворилася на величезний килим, що бушує здоров'ям і спрагою до #життя. Погода була чудова, тепло, сонечко яскраво світило. Чоловіки спочатку були у футболках, а коли взялися за роботу, а ще й сонце припікло у середині дня, то зовсім оголили свій торс. Я побачила милі жовті #квітки та зробила кілька фотографій з ними. Вони мене порадували яскравими сонячними кольорами. Вся природа ожила. І не тільки #рослини. Я спускалася в город і побачила маленьку зелену ящірку під ногами, потім побачила купку жуків-солдатиків та величезний муровейнік. А ще бачила, хоч і далеко, летіли лелеки, а на кукурудзяному полі - чи то куріпку, чи то рябу дику качечку.
Коли я приїжджаю до батьків на дачу, то природа завжди мене радує: весело дзюрчить струмок, шелестять на деревах #листочки від подуву вітру, пахне нагріта на сонці #трава та квітучі дерева, щебечуть птахи.
Танець квіточок.

Сьогодні я дуже довго гуляла на вулиці, бо було сонечко й потеплішало. Знову я натрапила на весняні квіточки, які розквітли, не зважаючи на холодні дні, що були напередодні.
Ці небесного кольору квітки називаються #мускари, а точніше мускари арменікум. Вони зацвітають у квітні - на початку травня і радують нас, нагадуючи про прихід весни. Це цибулинні #рослини, їх можна розмножувати як лукавицями, так і насінням.
Жовті квіти (в нерозкритих бутонах теж вони) - це #нарциси. Вони також відносяться до цибулинних. Бачите, їх квітконоси перед цвітінням загорнуті в тонку плівку. Нарциси поширюють прекрасний #аромат і завжди звертають на себе нашу увагу.
Подивіться, нарциси і мускари з'єдналися на моїх фото як два #кольори українського прапору - жовтий та блакитний.
#Квіти
#Весна
#Природа
Озирнись навколо!

Прекрасний сонячний день був сьогодні! Невеличка #прогулянка на свіжому повітрі ще більше підняла мені #настрій. Знову захотілося більше рухатися, милуватися навколишнім світом, будувати плани на майбутнє. #Дерева та #чагарники повним ходом зустрічають весну, #листочки на них розкриваються, квіточки радують людей, що проходять повз них приємними ароматами. Було би побільше таких сонячних теплих днів, які приносять нові почуття та нові надії. Подивіться на ці милі ніжні квіти, на #сережки, що звисають з #гілок, вони немов говорять: " Життя прекрасне! Все буде добре! Озирнись навколо!"
#Природа
#Весна
#Квіти
Нове життя починається
#Природа
#Весна
Природа поступово прокидається після зимової сплячки. На деревах вже давно проклюнулися бруньки, а на деяких деревах вже почало проростати листячко. На вербах, березах і ліщині з'явилися квіти-сережки. В лісах, парках і садах розпускаються первоцвіти: анемона дібровна, фіалка, проліски, мати й мачуха, крокуси, тюльпани, нарциси, гіацинти. Звірі пробуджуються від зимової сплячки, прокидаються жаби, метелики і навіть їжаки. Птахи в'ють гнізда і заводять свою весняну пісню. Нове #життя починається.
Великдень відчуває навіть природа!
#Природа #Церква #Весна #Квіти #Паска #Великдень
Прогулювалися сім'єю, завітали до церкви... Яка краса! Все розквітає, оживає і дає надію нам, що все буде добре!
Сонячне проміння
#Весна #ВеснаФото #Природа #ПриродніЯвища #Проміння
Сонечко виглянуло і настрій весняний, радісний, легкий, повітряний. Весна стукає весняними промінчиками і запахом першого весняного дощу і гілочками верби зі звуками бджолиних пісень. Задзюрчали струмки, защебетали пташки, зацвітають абрикоси і ранні квіти. І так хочеться миру і добра на всій нашій неспокійній планеті, яка не зупиняється ні на хвилину, поспішає, летить. Усюди радість і життя. Жодне пора року не обіцяє таких змін і такої надії.
Я підставляю своє обличчя ніжним весняним променям сонця і відчуваю його тепло. Як добре, що після довгої зими прокидаєшся разом з природою, знову знаходячи надію на краще ...
#Нарциси у моєму квітнику

#Весна... Вже відцвіли перші весняні #квіти - підсніжники. На черзі цвітіння нарцисів, та уже зараз багатьох вони радують своїми жовтенькими квітами.
#Нарцис занесений у Червону книгу України оскільки є рідкісним видом. Єдиним місцем, де ці квіти ростуть у природніх умовах є #ДолинаНарцисів, що знаходиться недалеко від міста #Хуст. Ще одна набагато менша за площею долина є біля Бурштина, що на Тячівщині.
Родина нарцисів не є маленькою, вона налічує близько 60 видів та 12 тисяч! декоративних сортів. Мабуть, кожен чув давньогрецьку легенду про самозакоханого Нарциса, котрий став квіткою. Напевне саме тому ці квіти такі прості і одночасно красиві :)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).