#Весна

Розповідь про очікування та весняні квіти

Сьогодні напишу невелику #розповідьПроВесняніКвіти. Зовсім по-іншому сприймається #весна, коли цвітуть #квіти, розпускаються дерева. Аж не віриться, що вже останній місяць весни. Так довго на неї чекали, і так швидко вона проходить. Тепер не можемо дочекатися, коли настане #літо. І так все життя… Чогось (або когось) постійно чекаєш, а час летить. От і я дочекалася цьогорічного весняного цвітіння. Трохи пораділа, трохи засмутилася. Порадувало те, що шикарні тюльпани та нарциси, багато вилазить лілій (незабаром похвастаюсь). Засмутив той факт, що майже всі маргаритки чомусь вимерли(((((((((( Гіацинти та примулки якісь дрібні в порівнянні з минулим роком. А що у Вас зараз цвіте?
Корисний відпочинок
#Дача #Весна #Город #Квіти #клумба #Газон #травень
Як ви уявляєте собі корисний відпочинок? Для мене – це відпочинок, при якому вдається не тільки відпочитти морально, а й досягнути якихось корисних результатів: посадити город, навести порядки, пробігти велику дистанцію або навіть просто почитати книгу. На першотравневі свята зазвичай готують шашлик, і наша родина не виключення. Робимо ми це на дачі, але попередньо або параллельно створюємо якусь користь. Наприклад, висадка овочевих культур, прибирання клумб і газону, перечипурити хату. Малюк теж вніс маленкий вклад – посадив одну картоплину. Будемо спостерігати разом, як вона росте) Зараз багато мемів в інтернеті про городи, мовляв, фітнес і солярій в одному місці) Ви погоджуєтесь з цим жартом?)
Дерева з квітами.
Яка краса!
Плодові #дерева радують нас своїм дружним цвітінням. Кажуть, що в #яблунь та #груш загальна кількість квіток може бути більше 50 тисяч. Іноді навіть #листя не видно - так багато квіток на #гілці. Тільки мала частина з цієї безлічі квіток зможе перетворитися на плоди, а всі інші опадуть в період #цвітіння.
Кажуть, що приблизно 30 відсотків квіток від загальної кількості зможуть дати зав'язь.
Коли у нас випадає така можливість, то ми завжди намагаємося посадити плодові дерева на дачі та в #саду. #Природа створила таку красу, а ми, люди, повинні її зберегти та примножити.
#Весна
#Квіти
Рослини харківщини вітають Вас з весною!
#Квіти
#Весна
#Природа
Вчора була у батьків на дачі. Вся #рослинність нарешті перетворилася на величезний килим, що бушує здоров'ям і спрагою до #життя. Погода була чудова, тепло, сонечко яскраво світило. Чоловіки спочатку були у футболках, а коли взялися за роботу, а ще й сонце припікло у середині дня, то зовсім оголили свій торс. Я побачила милі жовті #квітки та зробила кілька фотографій з ними. Вони мене порадували яскравими сонячними кольорами. Вся природа ожила. І не тільки #рослини. Я спускалася в город і побачила маленьку зелену ящірку під ногами, потім побачила купку жуків-солдатиків та величезний муровейнік. А ще бачила, хоч і далеко, летіли лелеки, а на кукурудзяному полі - чи то куріпку, чи то рябу дику качечку.
Коли я приїжджаю до батьків на дачу, то природа завжди мене радує: весело дзюрчить струмок, шелестять на деревах #листочки від подуву вітру, пахне нагріта на сонці #трава та квітучі дерева, щебечуть птахи.
Танець квіточок.

Сьогодні я дуже довго гуляла на вулиці, бо було сонечко й потеплішало. Знову я натрапила на весняні квіточки, які розквітли, не зважаючи на холодні дні, що були напередодні.
Ці небесного кольору квітки називаються #мускари, а точніше мускари арменікум. Вони зацвітають у квітні - на початку травня і радують нас, нагадуючи про прихід весни. Це цибулинні #рослини, їх можна розмножувати як лукавицями, так і насінням.
Жовті квіти (в нерозкритих бутонах теж вони) - це #нарциси. Вони також відносяться до цибулинних. Бачите, їх квітконоси перед цвітінням загорнуті в тонку плівку. Нарциси поширюють прекрасний #аромат і завжди звертають на себе нашу увагу.
Подивіться, нарциси і мускари з'єдналися на моїх фото як два #кольори українського прапору - жовтий та блакитний.
#Квіти
#Весна
#Природа
Озирнись навколо!

Прекрасний сонячний день був сьогодні! Невеличка #прогулянка на свіжому повітрі ще більше підняла мені #настрій. Знову захотілося більше рухатися, милуватися навколишнім світом, будувати плани на майбутнє. #Дерева та #чагарники повним ходом зустрічають весну, #листочки на них розкриваються, квіточки радують людей, що проходять повз них приємними ароматами. Було би побільше таких сонячних теплих днів, які приносять нові почуття та нові надії. Подивіться на ці милі ніжні квіти, на #сережки, що звисають з #гілок, вони немов говорять: " Життя прекрасне! Все буде добре! Озирнись навколо!"
#Природа
#Весна
#Квіти
Нове життя починається
#Природа
#Весна
Природа поступово прокидається після зимової сплячки. На деревах вже давно проклюнулися бруньки, а на деяких деревах вже почало проростати листячко. На вербах, березах і ліщині з'явилися квіти-сережки. В лісах, парках і садах розпускаються первоцвіти: анемона дібровна, фіалка, проліски, мати й мачуха, крокуси, тюльпани, нарциси, гіацинти. Звірі пробуджуються від зимової сплячки, прокидаються жаби, метелики і навіть їжаки. Птахи в'ють гнізда і заводять свою весняну пісню. Нове #життя починається.
Великдень відчуває навіть природа!
#Природа #Церква #Весна #Квіти #Паска #Великдень
Прогулювалися сім'єю, завітали до церкви... Яка краса! Все розквітає, оживає і дає надію нам, що все буде добре!
Сонячне проміння
#Весна #ВеснаФото #Природа #ПриродніЯвища #Проміння
Сонечко виглянуло і настрій весняний, радісний, легкий, повітряний. Весна стукає весняними промінчиками і запахом першого весняного дощу і гілочками верби зі звуками бджолиних пісень. Задзюрчали струмки, защебетали пташки, зацвітають абрикоси і ранні квіти. І так хочеться миру і добра на всій нашій неспокійній планеті, яка не зупиняється ні на хвилину, поспішає, летить. Усюди радість і життя. Жодне пора року не обіцяє таких змін і такої надії.
Я підставляю своє обличчя ніжним весняним променям сонця і відчуваю його тепло. Як добре, що після довгої зими прокидаєшся разом з природою, знову знаходячи надію на краще ...
#Нарциси у моєму квітнику

#Весна... Вже відцвіли перші весняні #квіти - підсніжники. На черзі цвітіння нарцисів, та уже зараз багатьох вони радують своїми жовтенькими квітами.
#Нарцис занесений у Червону книгу України оскільки є рідкісним видом. Єдиним місцем, де ці квіти ростуть у природніх умовах є #ДолинаНарцисів, що знаходиться недалеко від міста #Хуст. Ще одна набагато менша за площею долина є біля Бурштина, що на Тячівщині.
Родина нарцисів не є маленькою, вона налічує близько 60 видів та 12 тисяч! декоративних сортів. Мабуть, кожен чув давньогрецьку легенду про самозакоханого Нарциса, котрий став квіткою. Напевне саме тому ці квіти такі прості і одночасно красиві :)
Як прокидається кожне #дерево ?!

#Весна #Квітень #БрунькиДерев #Фото

Сьогодні хочу трохи відійти від тематик подорожей і створити простенький #запис про красиву пору року - #весна.

Гуляючи по околицях сільських вулиць в голову прийшла задумка створення такого собі порівняння "пробудження" різних видів дерев, адже у кожного з них свій період появи і набрякання бруньок, а далі розвитку листочків.

Ще в дитинстві по дорозі в школу я любила спостерігати за безперервними процесами розвитку. Крокуючи постійно одними і тими ж стежками повз дерев і кущів щодня я для себе відзначала, як збільшуються і розкриваються #листочки.

І ось, результат наступний. В якості моделей мною були обрані: яблуня, туя, черемха, клен, бузок, горіх, якийсь кущ, вишня.
Сезон шашликів відкрито))

Так-так, саме сьогодні, в день, коли усі нормальні люди займаються останніми приготуваннями до Великодня, ми вирушили до лісу. Хоча в цьому є і свої переваги – ми були єдиними відпочиваючими, тому не потрібно було довго шукати незайняте місце або ділити галявину ще з кимось.

Стан лісу дуже вразив. Вкотре переконуюся, що люди – справжні свині. Перед тим, як почати святкувати (ми відмічали день народження), довелося прибрати все навколо, бо було враження, що ми не в зоні відпочинку, а на якомусь звалищі. Назбирали 9 пакетів різноманітних пляшок, папірців, пакетиків та одноразового посуду, потім вивезли це все на смітник. Хто там недавно писав про суботники? Ми його сьогодні самі собі влаштували)

А взагалі відпочили на славу – наварили ухи, насмажили шашликів, награлися в волейбол та й просто погрілися на теплому весняному сонечці. Справжній релакс))

А ще у лісі вже розцвіли анемони))) #Весна прийшла!!!

#Відпочинок #Ліс #Шашлик #Уха #Багаття
Святковий настрій!
#Природа #Дача #Весна #Квіти
Трохи відволікусь від теми куличів і яєчок і похизуюсь чарівною погодою сьогоднішнього дня:)
Рушили на дачу, бо погода просто шепотіла. Думали, що буде багато народу, сусіди, але нікого не було, усі готуються до свят) Все-таки весна і прекрасний сонячний теплий день здатні створити чудовий настрій і хоч на якийсь час дозволяє забути про проблеми. А якщо цей сонячний день провести на природі, де розквітають квіточки і пробуждуються дерева – то ефект посилюється) Було таке сонце, що вимушена була надіти бабусин бриль) Та все одно трохи загоріла)
Мінлива та непередбачувана весняна погода
#Весна
#Сонце
#Сніг
#Град
У нас сьогодні протягом дня декілька разів ясне сонце змінювалось похмурістю. Невідомо звідки брались ті чорні хмари, але вони миттєво затягували небо, та йшов град чи сніг. І от сиджу я працюю, періодично поглядаю у вікно, бо моє робоче місце біля вікна, і бачу ясне сонце, чисте небо, весна і гарно. Відвернувся, трохи попрацював, і вже темно, похмуро та сиплеться #сніжок. Десь 5 хвилин і все кудись зникло, знову ясна погода, ніби й не було нічого. І так от разів зо три здається протягом дня.
Мабуть це вже останнє дихання зими, бо на #Великдень щось синоптики до +19 спрогнозували. Подивимось, що за погода буде завтра.))
#Весна #Відпочинок #Квіти
Перші проблиски весни у Дніпропетровську ...
Поїздка в #село

На вулиці #весна, а отже починається той час, коли потрібно їздити до села і щось робити на городі. Мій «найулюбленіший» час!

Правда, цього разу від роботи врятувала погода – сонце і #сніг змінювали один одного щопівгодини, вітер не давав вийти з хати, тому усі вихідні я просиділа на припічку в компанії з старезним ведмедем, книжкою та чашкою кави в руках. Знаєте, а мені подобається так «працювати»)

А ще цього разу особливо порадувала сама поїздка. По-перше, я побачила справжню інструкцію по користуванню туалетом! Сфотографувала спеціально для вас. Ні, ну раптом хтось не знає, як це робити) До речі, з іншого боку дверей висіло оголошення з проханням ходити туди тільки «по-маленькому» О_о

А по-друге, в автобусі я сиділа поруч з дуже цікавим малюком 4-5 років, який всю дорогу розважав пасажирів своїми розмовами. Там залізна логіка, скажу я вам! Але це вже окремим записом.

#ФотоПрироди #Фото #Інструкція
#ВесняніПрикмети

Здрастє ...опа, Новий рік! На вулиці знову мете, а метеорологи не дають ніякої надії на покращення погоди і навіть не намагаються обманути нас, обіцяючи тепло і сонечко. Тому вирішила звернутися до народних прикмет — може хоч там є що доброго.

Так от, з давніх часів в народі квітень називають переплітнем, оскільки він переплітає зиму з літом. Ну що ж, зиму бачимо, тепер є підстава чекати на літо)

Дощі на початку квітня вважалися гарною прикметою, оскільки сприяли теплому літу, рясним травам і гарному врожаю. #Сніг можна назвати твердим дощем?

А ще наші пращури вірили,що сніг, який лежить на Благовіщення (7.04) протримається аж до Егорія Вешнего - свята пастухів (6.05). Так що всі дружно хукаємо, щоб він пошвидше розтанув, а то довго прийдеться ще мерзнути.

Крім того, на рахунок снігу побачила дивну фразу: “Сніг у квітні — внучок за дідусем прийшов”. Хтось може пояснити її значення?

А ви знаєте якісь #НародніПрикмети?

#Фото #Природа #Зима #Весна
Навіть #галки вже не можуть дочекатися весняного сонечка. #Весна не за горами... ще трішки.
Пташки повертаються додому з теплих країв

#Птахи
#ВеснаЯ ходжу на роботу пішки. А це рівно одна година швидким кроком. А сьогодні весь ранок на роботу мене супроводжували птахи. Над головою постійно пролітали вирії птахів, які голосно гелготіли і курликали. Їх трикутний вирій виглядав просто неймовірно. А одна група пролітала настільки низько, що можна було розгледіти дзьобики і лапки. І відразу на душі стало так спокійно і радісно, все навкруги оживає, вилазять з під землі перші квітки, бруньки на деревах вже готові розкритись і перетворитись на листочки.
Гарний в мене був ранок -)
#Весна
#Погода
Якось в цьому році весна нестабільно починається, кінець березня ознаменувався різким температурним перепадом від +19 до +1 буквально за добу. А ще на вихідних був дуже сильний вітер, а коли в нас випав #сніг  я в загалі був немало здивований. Я ж уже попрятав увесь зимовий одяг, приготувався зустрічати літо, а воно ба як... весна підманула, підвела.))
Нажаль, в мене був такий настрій не надто веселий, то ж я не фотографував березневий сніг. Вчора весь день йшов проливний #дощ, тож від снігу нічого не лишилось. Я от думаю, чи буде можливість покрутити великодній #шашлик... бо #свято в цьому році трохи ранувато.)
Такі справи. =)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).