#Вирощування

Квітка ірис.
#ІрисиКвітиФото #КвіткаІрис #ВирощуванняІрисів
Рослина, багато років радує цвітінням мене, легко зимує у відкритому ґрунті. Це мій улюбленець - садовий ірис. Посадка і догляд за цими квітами не представляє особливої складності. Іриси весь сезон дарує мені красу листя, а й майже два місяці радують десятком квіток на кожному квітконосі, до того ж покращують кореневищем структуру ґрунту. Садові види розмножуються поділом кореневища. Розсіяне, але яскраве світло, рясний полив, своєчасна пересадка - ось що любить мій садовий ірис. У весняний час іриси вимагають увагу і догляд, а в іншому ця квітка досить невибаглива. Це дуже ніжні і такі красиві квіти. Подивіться на фото і я думаю ви зі мною погодитеся!
Гібіскус кімнатний - основні труднощі, які можуть виникнути при вирощуванні

Одна з подруг моєї матусі розвела цілий "міні сад" #гібіскус|ів на підвіконні. Оскільки ми часті гості в її будинку нам вдалося спостерігати період цвітіння, що я і вирішила закарбувати за допомогою фотографій. Однак мене цікавили особливості вирощування рослини, і власниця повідала чимало цікавих нюансів, якими хочу зараз поділитися.

Отже, якщо у гібіскуса опадає листя або #бутони - основна причина цього - нестача вологи. Для виправлення ситуації необхідний посилений полив. При цьому обов'язково потрібно пам'ятати про сприятливий дренаж. У випадку з бутонами рослина припиняє цвісти, так як береже запас води.

Живильне середовище - ще один фактор, який безперечно впливає на цвітіння. Дуже часто #добрива допомагають при опаданні бутонів. Для стимулювання цвітіння рослину необхідно удобрювати не рідше, ніж раз на місяць.

Причиною опадання бутонів і в'янення квітки може бути різкий перепад температур. Також на рослину може вплинути різка зміна умов #догляд|у і зміна місця розташування рослини.

Про що говорять мляве і зморщене #листя? Зазвичай це ознака нестачі вологи, а також надзвичайно сухого повітря в приміщенні. Необхідний збалансований полив і обприскування рослини.

#КімнатніРослини #Гібіскус #Вирощування

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).