#ВолодимирЛис

Творчість Володимира Лиса

#Рецензія #Книги #ВолодимирЛис #СтоліттяЯкова #СолоДляСоломії #ІзСонцемЗаПлечима

Володимир Лис - відомий український журналіст, драматург, прозаїк. Його називають майстром художнього слова і метром української літератури. Також він отримував багато нагород. Його роман "Століття Якова" став переможцем у номінації "Кращий бестселер" під час конкурсу "Книга України" Державного комітету телебачення і радіомовлення України.
Я прочитала три його твори, а саме "Століття Якова", "Соло для Соломії" та "Із сонцем за плечима". Із них найбільше сподобалися два перших, котрі описують довгий та сповнений різних пригод: радісних і сумних, життєвий шлях двох людей, а саме Якова і Соломії. В цих книгах відображене життя простих людей саме таким, яким воно є.
Повна назва третьої книги - "Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї". Пелагея - бабуся автора і в книзі він описує її життя та ділиться із читачами скарбницею її мудрості, в котрій можна знайти її притчі, молитви, прислівя, казки, поради, думки, афоризми, лікувальні рецепти, міфи та легенди. Це також дуже корисна книга для прочитання.
Знаю, що у Володимира Лиса є ще й інші книги, тому в найближчому майбутньому планую перечитати і їх!

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).