#Відносини

#Відносини, побудовані на взаємних образах, разюче міцні: постійно думаєш чий хід. ))
Жіноча дружба.
#Психологія
- Все, я з тобою більше не дружу!!!-Катя, 4 роки.
- Чому? – Оленка, 6 років.
- У тебе лак на нігтях гарніший, ніж у мене!- Катя.

Чим не суто жіноча дружба?) Дівчатка за півгодини вже знову грались одними іграшками, і розмовляли, і «дружили», але… Факт був. Виростуть, будуть грати у дорослі ігри, і так «дружитимуть» через день.
Особисто я вважаю, що поняття «дружба» поширене в просторі та часі, воно має певні межі. І це не залежить від статі. Одностатеві дружні #відносини тривають довше, ніж різностатеві, але і вони не вічні. Нічого вічного не існує.
Дружба між жінками, так само як і між чоловіками, можлива лише в певний період часу і за наявності умов для неї. Спільні ідеї, інтереси, робота, коло спілкування спонукають нас зближуватись із тією чи іншою людиною. Проте лише на певний час.
Спробую пояснити думку. У певний період життя поруч із кожним з нас крокують люди, що не байдужі нам-друзі. Плин часу, зміна обставин -і десь усі поділись. Так, на їх місце прийшли нові, але попередні стали дуже рідкими гостями навіть у пам’яті. Інколи ловиш себе на думці: «О, здається, сьогодні у Наталки день народження. Привітати, чи що? Але для чого? Ми вже майже рік взагалі не бачились.» Випадково зустрілись на вулиці, незручні посмішки на обличчях: « О, привіт, як ти?» « Та ніби все нормально, а у тебе?» «Та й у мене все як завжди, нічого нового. Ну, бувай?» «Побачимось.» Що ж сталось? Стався час, який невблаганно пливе, і обставини, що зруйнували все те, що колись так міцно пов’язувало цих вже дорослих людей.
Маю гарнесенькі приклади одностатевої дружби. Трійко чоловіків, давніх, ще з армії, міцних друзяк, відпочивали у певному закладі. Було весело, бракувало пригод. Знайшли. Фінал: один у реанімації, двоє інших на таксі вдома виправдовуються перед дружинами. Про третю дружину ніхто і не згадав. Я не розбираю причин та мотивів, я кажу про чоловічу дружбу.
Інший приклад. Шкільні подруги, 7 років за однією партою, практично сестри. Одна вирішила влаштувати чоловіку сюрприз – романтичну вечерю. Для цього раніше пішла з роботи. Далі все як у тому анекдоті:» Мила, це не те ,про що ти подумала!» Теж дружба, жіноча)
З різностатевою дружбою взагалі все ясно – можлива лише у трьох варіантах, але то вже наступна історія.
Із задоволенням посперечаюсь і почитаю чужі думки з цього приводу!
Психологічний аспект проблеми «секс з босом»
#СексуальніВідносини #домагання #ПсихологічнийАспектПроблеми

Ви гадаєте, що я вважаю #СексЗбосом поганою справою? Зовсім ні. Інтимні стосунки з начальником – це особиста справа кожного. І хоча мотиви/причини бувають різні, наслідки можуть бути непередбачувані, зазвичай вони стають тягарем і спричиняють багато проблем.
Бос поклав на вас оком? Потрібно замислитись над деякими речами.
1. Навіщо це Вам? Начальник – привабливий чоловік, якому ви б не відмовили поза роботою? Ви захоплюєтесь внутрішніми якостями боса і це вас інтригує та розбурхує уяву за межі робочих стосунків? Ви розраховуєте на привілеї по роботі і за межами неї (підвищення, матеріальні блага, подарунки)? Ви бачите в ньому свого майбутнього чоловіка? Прагнете влади?
2. Навіщо це Йому?
3. Чи готові ви до пліток у колективі (рано чи пізно усе таємне стане явним, навіть, якщо свічку вам ніхто і не тримав)?
4. Чи готові ви до з’ясування стосунків/сутичок/розмов з дружиною боса або своїм чоловіком (для заміжніх/одружених)?
5. У випадку, якщо все піде не так, як хотілося: чи готові ви на звільнення з роботи?
Існує і вірогідність того, що вас бос змушує до інтимних стосунків проти вашої волі. Питання в тому, чи поступитися ви, чи ні. Варіантів, нажаль, тут не дуже багато. Особливо, якщо бос – самодур, який вважає себе ясним сонечком і вам так з ним пощастило. І ви повинні тільки вже за це вклонятися йому в ноги. У своєму житті я зіткнулася з таким начальником, якому я кажу: «Вибачте, мені лестить ваша увага, але я не зацікавлена в ній. У мене є чоловік, родина». Відповідь мене шокувала: «Нічого, ми щось вигадаємо».
Вам, задля розваги, пісня у виконані Регіни «Так, Бос, я твоя». https://www.youtube.com/watch?v=uiLu_QEdVGg
Нереальне кохання

Це були #почуття, від яких зносило дах, і #відносини, цнотливі до болю... почуття, іскри від яких могли б освітити цілий мегаполіс, і відносини, в яких дозволялись лише погляди й розмови... почуття, які подарували доріжку з квітів, персональні феєрверки та найбезумніші вчинки, і відносини, учасникам яких вистачило здорового глузду закінчити те, що навіть не встигло розпочатися. Це була історія, яка до цих пір викликає усмішку й теплі спогади... і в той же час нічого не було ;)

«Любви все возрасты покорны» -
Так нам писал один поэт.
А я не верила... но всё же
Сейчас уже сомнений нет.
Что значит разница меж нами?
Так просто годы посчитать.
Но это сделаем едва ли,
Ведь просто страшно это знать.
Себя совсем не понимаю -
Ну и увлечение, просто смех!
Ведь что понравилось не знаю,
И нас с тобой не ждет успех.
А ты?
Хоть говоришь со мной так строго,
В глазах играет страсти блик.
Ты понимаешь очень много,
Но голос разума затих.

#ВіршіПроКохання #ЗабороненеКохання #ІсторіяВКартинках
Тест на сімейні відносини
#ТестНаСімейніВідносини #ЦікавіПсихологічніТести #КолоТест
Коли я навчалася, один з викладачів показав мені цей тест. Не знаю наскільки він правдивий, але знайомі, котрим я його пропонувала пройти, казали, що все сходиться. Візьміть листочок та намалюйте два кола. Тільки поки що не дивіться на фото :-) Зробіть все самі.
Готово?
Тоді переходимо до інтерпретації.
Перше коло - то Ви, а друге - ваша половинка (дівчина, хлопець, дружина, чоловік, тощо). Ви намалювали своє ставлення до неї.
Фото 1. Ви намагаєтеся не вторгатися в особистий простір чоловіка та у свій нікого не пускаєте. Причому, чим далі один від одного кола, тим менше Ви один про одного дбаєте.
Фото 2. Ваші стосунки - партнерські. Причому, чим довше площа зіткнення кілець, тим більше Ви контактуєте один з одним, опікуєтеся один про одного.
Фото 3. Ви хочете, щоб опікали Вас, потребуєте турботи.
Фото 4. Ви завжди опікаєте свого супутника.
Нещодавно з друзями відбулася дискусія на тему відносин між чоловіком і жінкою. А саме, про #цивільнийШлюб. Добре це чи погано? Довго обговорювали, спорили. Хтось намагався щось довести на прикладах. Так, з одного боку, якщо обоє впевнені в щирості своїх почуттів, в них все по-справжньому, а не так, аби "перевірити друг друга", то є штамп в паспорту чи немає - вже настільки важливо. І до того ж, #реєстрація в РАГСу не страхує від зрад, конфліктів та непорозумінь. З іншого боку, в таких відносинах все ж таки меньше відповідальності. Офіційні #відносини більш дісциплінують (хотілося б в це вірити). Навіть з практичної сторони легше. В разі чього, не виникає питань на кого записувати дитину і т.ін. Та і в решті решт, ну якщо вже точно певні, що "так, це він/вона....хочу усе життя прожити разом...і в щасті, і біді..і все таке...", ну чого тоді боятися цього штампу?? Дивно якось..
#Сварка
#Розуміння
#Відносини

Є така думка, що люди, під час сварки, кричать одне на одного, бо відстань між їхніми серцями значно подовшала. Інколи, стаєш свідком парадоксального видовища, у якому близькі, марно, намагаються переконати мене у своїй правоті. Окрім обраного способу, дивним виглядає те, як людина здатна домірковувати власноруч вигадані висновки, та наскільки бути далекою від мого власного бачення речей, які між іншим, мають свою певну загально прийнятну оцінку. Ось тоді і розумієш – у якусь мить бурхливого виру життєвих подій, наші серця почали віддалятись одне від одного…

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).