#ГерпесНаГубахЛікування

Герпес на губах: лікування традиційними та народними методами

Що з легкістю може зіпсувати навіть найкращий день? Герпес! Оті маленькі пухирці, які завжди несподівано з’являються на губі, починають свербіти, боліти і, якщо вчасно ними не зайнятись, переростають у дуже негарну вавку. Вам це не знайоме? Тоді вам позаздрить більш 90% населення Землі, адже саме у стількох людей в організмі є вірус герпесу. Більшість часу він «дрімає», однак досить невеликого переохолодження, застуди, підвищених фізичних навантажень чи стресу, як «здраствуй …опа, Новий рік».

Вилікувати герпес (точніше знову «приспати», бо цей вірус неможливо вивести з організму) допоможуть мазі «Герпевір», «Ацик», «Ацикловір», «Зовіракс» тощо. В основному у таких препаратах діюча речовина одна й та ж – ацикловір, а от ціни значно різняться, тому можна вибрати ліки на будь-який гаманець. Непогані результати показує і крем «Боро Плюс», зроблений на травах.

Проте мені, наприклад, найкраще допомагає не дорога мазь з аптеки, а звичайнісінька зубна паста. Потрібно просто змастити нею уражене місце. Якщо герпес тільки пробивається, то він затухне, так і не побачивши світ, а у випадку, коли пухирці вже є, зубна паста швиденько їх підсушить. Далі варто лише змастити їх йодом та попрощатись.

Також, говорять, добре підсушує «застуду» на губах звичайнісінька сіль, одеколон і (О_о) вушна сірка. Можна прикладати до ураженого місця кубик льоду, зроблений з міцної кави, або гарячу ложку з чаю. Але цими методами я особисто не користувалась, тому рекомендувати їх не можу.

#ГерпесНаГубахЛікування #ГерпесЛікування #НародніМетодиЛікування

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).