#ДитячаТворчість

Уроки малювання: Як намалювати дельфіна

#УрокиМалювання
#ДитячаТворчість
#Рукоділля

После того, как вы убедились, что все пропорции точные, нужно сгладить острые части нижнего контура. Угол нужно сделать плавным, а прямые линии слегка изогнуть. После такой корректировки "старый" контур удалите ластиком. Грация дельфина передается плавными и изящными линиями, а также точными пропорциями головы, плавников.

Дельфіни дуже гарні та граціозні створіння. Як на мене, малювати його досить важко, бо лінії плавні і пропорції тяжко вгадати. Але ми не опускаємо олівців перед перешкодами -)

1. Малюємо плавну лінію, схожу на частину овалу, на кінці домальовуємо дві рисочки – основа хвоста, зверху – трикутничок, що пізніше буде плавцем.
2. Майже паралельно до верхньої лінії овала малюємо лінію животика. Трішки вбік скошуємо лінію хвостового плавника. Намічуємо рівними лініями мордочку і носик.
3. Далі лінії робимо плавними, промальовуємо плавці і хвостик дельфіна.
4. При бажанні дельфінчика можна зафарбувати. Верхня частина буде бульш темною, животик – світлішим.

Ось тут гарний урок по малюванню і зафарбовуванню
http://www.lookmi.ru/kak-narisovat-delfina.html
Дитяча творчість – скринька «Старовинна карта»

#ДитячаТворчість
#Скрапбукінг
#Рукоділля

Творчість з дитиною – захоплюючий процес. Я завжди з задоволенням займаюсь з дитиною, усіляко намагаюсь розвити її бажання щось створювати власноруч. На день народження доньці подарували набір для декупажу. Що порадувало – українського виробництва. В наборі скринька з дерева, фарби, лак-клей, пензлик і серветка з зображенням старовинної карти. Робили ми скриньку три дні. Хоч в інструкції написано, що фарба сохне 30 хвилин, я вирішила не ризикувати і після кожного етапу роботи лишала виріб висихати на ніч.
Спочатку донька пофарбувала скриньку білою акриловою фарбою. З карти я вирізала частинки, якими ми обклеїли бічні сторони скриньки і кришку за допомогою клей-лаку. Золотою фарбою пофарбували скриньку всередині, а кути і нижню частину – коричневою. Останній етап – пальчиком необхідно було затерти кути поверх коричневої фарби. Мав з’явитись ефект облізлої позолоти.
Може вийшло не так гарно, як на картинці. Зате ми отримали купу задоволення і позитивних емоцій -)))
Малюнок моєї донечки отримав подарунок від головного редактора журналу Барбі видавництва Егмонт Україна

#КонкурсБарбі
#ЕгмонтУкраїна
#ЖурналБарбі
#ДитячаТворчість

Нещодавно я просила лайнути роботу моєї донечки на конкурс, що проводив журнал Барбі з нагоди свого сотого випуску.
http://betaproject.net/Medvedica/wall-i8452.htm...
Необхідно було намалювати листівку-привітання. На конкурс прийшло трохи більше ста робіт. В основному малюнки надсилали дітки, старші від Наді. Але були і молодші. Трьох переможців обирала редакція журналу Барбі , один обирався методом випадкової генерації чисел, один – за кількістю лайків. Оскільки я зареєструвалась на ФБ тільки з метою додати малюнок до альбому, то набрати необхідну кількість лайків і не сподівалась. Що переможе наш малюнок теж не сподівалась. Тож коли донька 23 квітня попросила прочитати їй результати конкурсу я сказала їй не засмучуватися, якщо вона не переможе, бо малюнків дуже багато. Відкриваю я сторінку Егмонт Україна на ФБ і читаю що перемогли ті та ті роботи. А далі.... саме цікаве
Додатковий приз від головного редактора отримує донька за самий оригінальний текст привітання «Бжаю Барбі зустріти чарівного слона, який виконає всі її бажання»
https://www.facebook.com/EgmontUkraine/posts/10...

В створенні малюнка і привітання я взагалі ніякої участі не брала, нічим їй не допомагала і нічого не підказувала.

Чекаємо на подарунок -)))
Прохання до користувачів, що мають аккаунт в ФБ

#конкурс
#дитячаТворчість

Якщо вам не важко, проголосуйте за малюнок моєї доньки на конкурс, що проводить журнал "Барбі". я надсилала листа з її малюнком ще 2 квітня, але з якихсь мені невідомих причин він до редакції так і не дійшов. 16 квітня був створений альбом, з усіма малюнками, що надійшли на конкурс. Нашого малюнка я там не знайшла. Донька засмутилась. Тому я спеціально зареєструвалась у ФБ, додала малюнок на сторінку з конкурсом і попросила редакцію прийняти роботу до конкурсу. В ФБ я не маю друзів, тому прошу лайкнути роботу тут
/https://www.facebook.com/EgmontUkraine/photos/a...

Дякую всім, хто нас підтримає
Котик зі шкарпетки

#ДитячаТворчість
#Творчість
#Аплікація
#ТворчістьВедмежатка

Донька моя знову захворіла. Надвір вийти не можна, бо температура, телевізор у нас під забороною через певні проблеми зі здоров'ям. Тож що робити, як не малювати, ліпити та читати книжки. Колись давно я купляла книжку з дитячої творчості і там мала знайшла, як зробити кота зі шкарпетки. Закомандувала робити. Знайшли шкарпетку, вату, гудзики, взяли нитку з голкою і приступили. Дитина набила майбутню кицьку ватою, під моїм контролем пришила хвостик і зашила дірочку. Вату пропонувалось клеїти на двосторонній скотч, але в нас його немає тож клеїли на звичайний ПВА. Гудзики на суперклей. Ось така кицька в нас вийшла -)
#Творчість
#ДитячаТворчість
#ТворчістьВедмежатка


У мого чоловіка був день народження. Кожного року дитина малює йому малюнок в подарунок. Цього року захотіла малювати фарбами. Ну хочеш – роби. Намалювала спочатку олівцем, потім розфарбовувала акрилом. Я їй тільки фарби наклала в палітру. Що вона малювала і як розмальовувала не контролювала. Через деякий час несе мені творіння. Я питаю, чому равлик не торкається землі? Мала відповідає – мама, ну ти не розумієш чи що. Це – чарівний равлик – він з крильцями, і він літає в небі, а не по землі повзає. З пташками. Справді, мама до такого не додумалась -))) А зі зворотного боку ще й привітання написане -)
#Творчість
#ДитячаТворчість
#Гравюра
#ТворчістьВедмежатка

Сьогодні мі спробували зовсім нове заняття. Намагались зробити гравюру. В магазині був доволі великий вибір, але моя донька захотіла саме цього тигра. Це зображення досить складне, але захотіла — то купили. Гравюра — це чорний фон, на якому ледве видніються контури малюнка. В комплект входить паличка з металевим загостреним кінчиком, яким необхідно шкрябати по контурам і тоді виходить малюнок. Дитина терпляче просиділа над гравюрою майже три години. Вийшло досить непогано, як на її вік. Тільки малюнок наступного разу необхідно обирати простіший, з меншою кількістю складних рисочок.
#ДитячаТворчість
#Творчість
#Розмальовки
#РозмальовкиФарбами
#ТворчістьВедмежатка

Зараз дитина хворіє, і щоб чимсь її порадувати купила їй розмальовку акриловими фарбами. Комплект коштує 35 грн. В нього входить два малюнки, пензлик і фарби 12 кольорів. На відміну від попередньої покупки всі фарби були гарної якості. А ось якість картону як завжди розчарувала — фарба лягала нерівномірно. Але це як на мене. Дитині все одно як лягає фарба, для неї важливий процес. Серед фарб не було малинового кольору. Я трішки помучилась, змішуючи їх в різних пропорціях. Потім плюнула ,відкрила дитині гуашеві фарби, сказала, щоб малювала такими. Тільки обережно, бо вони довше висихають.
#ДитячаТворчість
#Творчість
#Аплікація
#Малювання
#ТворчістьВедмежатка


У нас в сім'ї січні два дня народження — у моєї мами і у свекра. Я хотіла. Щоб і дитина внесла свою частку в подарунок. Вирішила, що для неї найлегшим буде зробити власноруч листівку і підписати.
Походила по різним сайтам і знайшла непоганий, де були приклади нескладних листівок на різні випадки. Аплікація на кольоровому картоні. Але кольорового картону в мене вдома не знайшлось.
Тому вирішили використати наші улюблені фарби. Вийшов творчій мікс — малювання + аплікація.
Я допомагала вирізати дрібні деталі і підказувала куди і в якій послідовності їх наклеювати.
Листівка з пташками і серденьком в прикладі була валентинкою, але дочці сподобалась і тому стала вітанням для діда. А з квіткою — для бабусі.
#ДитячаТворчість
#Творчість
#Малювання
#Розмальовки
#РозмальовкиФарбами
#ТворчістьВедмежатка

Це перша розмальовка на холсті, яку моя дитина майже повністю виконала власноруч. Я допомагала змішувати фарби та навести букви. Чим мені подобаються акрилові фарби — вони дуже швидко висихають. Не потрібно чекати щоб добре висох один шар фарби, а можна наносити другий. Хоча на холсті можна малювати грушевими фарбами і маслом. Єдиний недолік таких розмальовок — їх ціна. Така Кітті з фарбами розміром 20 на 20 сантиметрів коштує 95 гривень.
Мабуть потрібно замовити такі розмальовки через інтернет, тільки щоб фарби до комплекту не входили, так буде значно дешевше.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).