#Здоровя

Лісові пожежі: як захиститися від диму?

На сьогодні це питання є дуже актуальним, адже багато населених пунктів затягнуло димом від палаючих лісів та торфовищ. Пахне неприємно, дихати важко… та й для організму це дуже шкідливо. Тому ось декілька рекомендацій.

1. Потрібно спробувати покинути місто та поїхати туди, ще чисте повітря (елементарно, кеп! але занадто утопічно).

2. Постарайтесь поменше виходити на вулицю, особливо зранку, відмовитись від прогулянок та відпочинку на природі.

3. Тримайте вікна та двері щільно закритими. Якщо це неможливо (спека ж на вулиці), то затягніть відкриті вікна мокрою марлею, складеною декілька разів, чи іншою натуральною тканиною.

4. Частіше проводьте вологе прибирання в будинку.

5. Відмовтесь від фізичних навантажень та занять спортом (щоб не провокувати глибоке дихання).

6. Перегляньте раціон та збільште у ньому кількість кисломолочних продуктів, фруктів, овочів та рідини.

7. Відмовтесь від куріння.

#ЛісовіПожежі #Поради #Здоровя

***

У нас вже 3 дні немає чим дихати, сьогодні хоч дощ трішки врятував ситуацію.
Окуляри для роботи за комп'ютером

Комп'ютерні #окуляри стали чи не однією із найбільш потрібних речей в наш час. Більшість використовує їх суто за цільовим призначенням, тобто для роботи за комп'ютером; а дехто навіть одягає щоби доповнити свій образ.
Особисто я на #зір ніколи не скаржилася і вперше відчула негативну дію #випромінювання із цього роду техніки перед державним екзаменом в університеті та захистом дипломної роботи - очі настільки пересохли і втомилися від безперестанного навчання і "сидіння" перед #компютер/ом, що я ледве бачила екзаменаційні тести. Тоді мене врятували очні краплі, вони на деякий час зволожували зовнішню оболонку ока, дозволяючи працювати далі.
Набагато серйознішою є ситуація коли людина весь робочий день працює за комп'ютером, а таких серед нас чимало. Та все ж таки не всі користуються окулярами для захисту, посилаючись на відмінний зір та відсутність втоми очей. Я належала саме до них, але останнім часом почала задумуватися про придбання таких захисних окулярів і зараз вони в мене є (в комплекті із футляром та спеціальною серветкою). Скажу одразу, що ефект від їхнього використання відчутний: #очі не печуть, не втомлюються, не мерехтить перед очима...
Звісно, є велика різниця між дешевими (котрі можуть навіть і зашкодити) і дорожчими окулярами, також рекомендується купляти їх в спеціалізованих магазинах, ні в якому разі не замовляти по інтернету.


#оптика #здоровя
Як я люблю смачно #поїсти

Останнім часом став помічати, що #здорова #їжа - це не тільки #корисно, а й досить# смачно, якщо її приготувати з любов'ю.
#Салат зі свіжих овочів (як правило, в мене це - пекінська капуста, огірки, помідорки та все, що знайдеться в холодильнику).
А сьогодні спробував три просто неймовірні речі:
1) Вівсяна #каша із сиром "Моцарелла". Це було настільки смачно, так ніжно й вишукано, що витрачені кошти на цю страву вже і не здавалися такими великими.
2) #Суп-крем із гарбуза (який мені посипали кропом та кунжутом, і подавали із крутончиками та сметаною!). На мою думку, саме так має смакувати суп-крем. Ці солоні та гострі нотки ідеально поєднувалися разом! Ідеальний варіант для мам. що хочуть нагодувати своїх дітей корисним, якщо ті вертять носом перед гарбузяною кашею.
3) Обліпиховий #час із медом. Відкрив для себе цей чудовий напій. Просто. Смачно. Не дорого.

Тож знаходться час на #себе та смачні, і при чому корисні вечері!

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).