#Книги

Нестайко Всеволод «Дивовижні пригоди в лісовій школі»

#Рецензія
#ДитячаЛітература
#Відпочинок
Що читають ваші #діти, або що Ви їм читаєте? Недавно натрапила на збірку #книг під назвою «Дивовижні пригоди в лісовій школі» автора Всеволода Нестайко. В збірці 4 #книги, в які увійшли #повісті: Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії. Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк. Таємний агент Порча і козак Морозенко. Книги для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
Моїм дітям дуже сподобалися книги, веселі розповіді з гарними картинками (звірі у вишиванках). Читаються дуже легко, написані з гарним добрим гумором.
#ІгриЯнгола #КарлосРуїсСафон #Книги #Рецензія #ElJuegoDelAngel

Раніше на своїй сторінці я вже розповідала про книгу іспанського письменника Карлоса Руїса Сафона #ТіньВітру із циклу #ЦвинтарЗабутихКнижок Другою книгою із цього ж циклу книг є "Ігри янгола" (ісп. El Juego del Angel) - містичний роман із захоплюючим сюжетом. Його головним героєм є письменник Давид, котрий збирає інформацію для написання власної книги і після відвідин Цвинтару забутих книжок одна за іншою його починають супроводжувати містичні і часто моторошні події. Все, що з ним відбувалося настільки заплутане і незрозуміле, що ані йому самому, ані читачеві не буде легко розібратися в цьому хитромудрому сплетінні загадок, містики та потаємних закутків власної душі...
Марія Матіос "Солодка Даруся"

#Рецензія #Книги #МаріяМатіос #СолодкаДаруся #СучаснаУкраїнськаЛітература #УкраїнськіАвтори

Закінчую читати книгу Марії Матіос "Солодка Даруся"... Вже довгий час чую про творчість Матіос і от для початку я вибрала роман "Солодка Даруся", який є її найвідомішим твором. Враження неоднозначні та я абсолютно не розчарована, але чомусь очікувала зовсім не те, що насправді описує книга. Та від цього вона не стає менш цікавою... Роман є сімейною сагою, він висвічує життя простих людей, глибоко показує їхні емоції, почуття, страждання. І все це відбувається на фоні епохальних подій, а саме - війни й кількаразової зміни влади. Роман подекуди є досить відвертим, іноді шокує...та він показує життя саме таким яким воно є насправді. Можу сказати, що навіть відкриває очі на багато речей...Все, беруся дочитувати :)
Творчість Василя Шкляра

#Рецензія #Книги #ВасильШкляр #ЧорнийВорон #Маруся

Рекомендую прочитати книги відомого українського письменника Василя Шкляра "Чорний ворон. Залишенець" та "Маруся". Першу із них я прочитала досить давно, вже кілька років тому, а твір "Маруся" - кілька місяців назад. Якщо багато нюансів та вражень від прочитання роману "Чорний ворон" уже стерлося в моїй памяті, то емоції від "Марусі" ще вирують у моїй душі... Ці книги стали досить популярними останнім часом, і не дивно - в них можна знайти відповіді на багато запитань, котрі турбують нас зараз (це дійсно так - вони мені відкрили очі на багато речей!), можна почерпнути силу і відданість, котрі супроводжували український народ століттями, можна спробувати зрозуміти хто ми є насправді... Ця література дійсно гідна уваги читача!
Крім них я прочитала й інші книги Василя Шкляра, тематика в них зовсім інша і, відповідно, враження та думки різняться. Особливо хотіла би відмітити роман "Тінь сови", котрий вразив мене сильними почуттями. Крім цих книг я прочитала також його романи "Ностальгія", "Кров кажана", "Елементал" та "Ключ".
Василя Шкляра можу назвати одним із моїх улюблених письменників, він є володарем багатьох премій, а його твори стають бестселерами.
Трилогія Ноя Гордона

#Рецензія #Книги #НойГордон #ЛекарьУченикАвиценны #Шаман #ДокторКоул

В свій час ці книги були моїми найулюбленішими, особливо дві перші частини трилогії. Третя книга "Доктор Коул", чесно кажучи, трішки розчарувала. Памятаю із яким нетерпінням чекала на неї, і не лише я! В принципі сама по собі вона не є поганою, але в порівнянні із двома попередніми поступається і обємом і сюжетом. Думаю, що сюжет можна було і більш розвинути, але така воля автора. Склалося враження, що він хотів її якнайшвидше дописати :) Та, незважаючи на це трилогія надзвичайно цікава і захоплива та варто її прочитати від початку і до кінця. Книги розповідають про династію лікарів Коулів. Події першої книги Ноя Гордона "Лекарь. Ученик Авиценны" відбуваються у ХІ столітті, другої частини "Шаман" - у ХІХ столітті, а події третьої "Доктор Коул" - у ХХ ст. Трилогія перекладена російською мовою.
Творчість Володимира Лиса

#Рецензія #Книги #ВолодимирЛис #СтоліттяЯкова #СолоДляСоломії #ІзСонцемЗаПлечима

Володимир Лис - відомий український журналіст, драматург, прозаїк. Його називають майстром художнього слова і метром української літератури. Також він отримував багато нагород. Його роман "Століття Якова" став переможцем у номінації "Кращий бестселер" під час конкурсу "Книга України" Державного комітету телебачення і радіомовлення України.
Я прочитала три його твори, а саме "Століття Якова", "Соло для Соломії" та "Із сонцем за плечима". Із них найбільше сподобалися два перших, котрі описують довгий та сповнений різних пригод: радісних і сумних, життєвий шлях двох людей, а саме Якова і Соломії. В цих книгах відображене життя простих людей саме таким, яким воно є.
Повна назва третьої книги - "Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї". Пелагея - бабуся автора і в книзі він описує її життя та ділиться із читачами скарбницею її мудрості, в котрій можна знайти її притчі, молитви, прислівя, казки, поради, думки, афоризми, лікувальні рецепти, міфи та легенди. Це також дуже корисна книга для прочитання.
Знаю, що у Володимира Лиса є ще й інші книги, тому в найближчому майбутньому планую перечитати і їх!
Деніел Кіз "Квіти для Елджернона"

#Рецензія #Книги #ДеніелКіз #КвітиДляЕлджернона

Сьогодні закінчила читати книгу Деніелa Кіза "Квіти для Елджернона", яка є світовим бестселером. Короткий зміст цієї книги такий: хлопець Чарлі, котрий відстає у психологічному розвитку, мріє стати розумним і така нагода у його житті появляється. Після проведеної операції, а також застосування певних методик, він поступово перетворюється на генія. За цей короткий період свого життя Чарлі як і допускається певних помилок, так і робить багато корисних досліджень з метою зробити вагомий внесок у розвиток науки та допомогти потребуючим цього людям. В тому числі Чарлі виявляє помилку у дослідженнях та теоріях відомих професорів психології та нейрохірургії, котрі були випрорбувані як на білому миші Елджерноні, так і на недоумкуватому на той час Чарлі. І дійсно, його припущення підтверджуються - результати проведених досліджень виявилися не такими успішними як вважалося з самого початку.
Варто прочитати цей твір щоб зрозуміти багато речей, на котрі ми не звертаємо уваги у повсякденному житті, а також щоби принаймні дізнатися про перебіг та закінчення цієї зворушливої історії. Можливо, ознайомившись із цим твором, ми навчимося сприймати яку б то не було людину як особистість.
Виявляється, що цей роман був екранізований декілька разів, а в 1968 році навіть отримав премію "Оскар".
Тепер у мене на черзі перегляд фільму, знятого на основі книги "Квіти для Елджернона".
Карлос Руїс Сафон "Тінь вітру"

#Рецензія #Книги #КарлосРуїсСафон #ТіньВітру #Барселона #Іспанія

Відкрила для себе талановитого іспанського письменника по імені Карлос Руїс Сафон. Виявляється, він є одним із найпопулярніших письменників світу, а також найбільш видаваним серед автрів в його рідній Іспанії. Першим його твором, котрий я прочитала із великим захопленням, був роман #ІгриЯнгола
Від цього часу вже пройшло кілька років і тому зараз планую перечитати його заново. А от кілька днів тому прочитала ще одну його книгу "Тінь вітру". Ці обидві книги, а також ще не видана в Україні (на скільки мені відомо) його нова книжка #ВязеньНеба входять до циклу "Цвинтар забутих книжок".
"Тінь вітру" можу сміливо назвати однієї із найцікавіших і найзахоплюючих книг, котрі мені довелося прочитати. На протязі всього роману читача супроводжує суміш різноманітних відчуттів: страху, жалю, радості, ніжності, неймовірної цікавості, нестримного сміху, деколи навіть огиди. Неперевершений і унікальний сюжет, інтрига і містика - це все хитро сплітається у книзі. Тому я рекомендую її для прочитання.
Події відбуваються у Барселоні (Іспанія) на початку ХХ століття, головний герой Даніель Семпере після прочитання книги "Тінь вітру" нікому не відомого письменника Хуліана Каракаса робить все можливе щоб якнайбільше дізнатися про життя автора і сам, не відаючи того, розкриває багато тайн минулого....
#Книги
#КнигиДляДітей
#Казки

Коли малій було близько року подружка розрекламувала мені книжку «Велика книга для малят» Видання велике, більше за формат А4, з великою кількістю сторінок. Розрахована на діток 2-3 рочки, як допомога батькам для спільних занять. В книжці чергуються казки і розвиваючі заняття. Є заняття для вивчення фігур, кольорів, транспорту, тварин свійських і диких. Є розділ з вивчення літер та цифр. Також тут є завдання, які дитина може виконати на сторінках книжки – домалювати, розфарбувати. Наприклад пропонується вмочити пальчик в фарбу і поставити цяточки. Гарна підказка для батьків, які не мають фантазії і не знають що запропонувати дитині для заняття.
Моя подружка цю книжку затерла до дірок. А в мене майже нова, бо такі громіздкі видання мені не подобаються – я більше люблю невеличкі тематичні книжки.
#Книги
#КнигиДляДітей
#Казки

Серед наших книжок ще були книжки, що розкладаються. Мені вони не дуже подобались, так як самотужки дитина таку книжку до купи не складе. Фігурки через дуже короткий час навіть нашого охайного використання ніяк не хотіли ставати на місце, рвались і згинались в зовсім непотрібний бік. Тому в дитячій бібліотеці оселилось лише три таких книжечки. До того ж чомусь сам їх обрала донька, для додавання на сторінки додаткових героїв. Лисиці з Зайцем для повного щастя не вистачало казкових принцес з відомих мультиків -)))

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).