#Колекція

Колекціонування пакетиків цукру – моє хобі

Хоча навряд чи це можна назвати справжнім хобі, адже ці пакетики я спеціально не вишукую, не обмінююся ними з однодумцями і т.п. Просто вже років 10 п’ю чай та каву без цукру, проте його завжди забираю з собою. В одній кафешці захопила, з іншого бару принесла, там-сям - от уже й ціла коробочка різноманітних кольорових скарбів.

Правда, час від часу в моїй колекції мародерствує чоловік – в ті моменти, коли вдома закінчується цукор. Так що це хобі можна назвати ще й корисним)

Бачте, яка господиня – все до хати, все додому)

#МоєХобі #Цукор #Колекція
Тераріум з рептиліями Київського зоопарку.
#Київ

#Тераріум – це не тільки ємність, де створені необхідні умови для утримання деяких тварин – рептилій, це також місце в зоопарку, де тримають/містять цей вид тварин.
#Рептилії – це наземні хребетні тварини: #ЧерепахиФото, #КрокодилФото, #ЯщіркиФото, #ЗміїФото.
#КиївськийЗоопарк не має великої #КолекціїТварин – рептилій. Тераріум тут маленький, крите приміщення і налічує: чотири - п’ять видів змій (такі противні, але люблять відвідувачів); невеликі сухопутні черепашки; маленький крокодил; #варан, #ігуана; і чомусь у тераріумі живе #мишка.
Колекція зброї в Збаразькому замку

#Подорож #Туризм #ЗбаразькийЗамок #КолекціяЗброї

У колишніх приміщеннях казематів Збаразького замку можна оглянути колекцію зброї. Зразки зброї розміщуються у двох виставкових залах, що знаходяться справа від входу на замкове подвір’я. Дана експозиція є сформованою зі зброї часів кам’яної доби, залізного віку, раннього та пізнього середньовіччя, а також Першої світової війни.
Музей Національного заповідника "ЗамкиТернопілля" почав функціонувати тут лише після отримання Збаразьким замком статусу Державного історико-архітектурного заповідника (лютий 1994 року). Тоді ж його почали реставрувати.
На моїх фото лише деякі із великої кількості експонатів музею.
Моя люба матуся збирає колекцію посуду у формі будиночків. Це можуть бути чайники, посуд для сипучих продуктів, чи для будь-чого іншого. Якщо хтось знає, де можна придбати такі #сувеніри, буду дуже вдячна за підказку. А ось і #колекція.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).