#Ліана

Ліана у Києві – Капсіс

Отакої! Серед дворів одного із спальних районів столиці я знайшла справжню ліану. Я декілька разів обійшла навколо цього куща. І він би зовсім не привернув мою увагу, якби не його #квіти. І не прості квіточки, а такі гарні і незвичайні за формою та розміром. #Ліана сімейства Бігнонієві, або #капсіс – моя знахідка. І хоча її можна зустріти лише у садах, як декоративну рослину (далеко не в кожному саду), виявилося, що цей кущик – місцевий улюбленець. А ще, інколи, цю рослину називають Текома або Текомарія. Виявляється, що до Європи ця рослина прибула з Америки у XVII столітті. Саме з цього часу в садах вирощують ці кущі як живі огорожі, завдяки їх в’юнкості та морозостійкості (до -20). Квітки капсісу не мають аромату, але завдяки великій кількості нектару привертають увагу бджіл, ос, мурах.
Дійсно квітки капсісу дуже гарні. Їх розмір приблизно 5-6 см. (на фото).
Київська дитяча клінічна #лікарня №2 (пр-т Алішера Навої). Частина 1.
#ЛОР - відділення. #Операція. #Київ.

31.03.2015 р. моєму молодшому синові провели операцію з видалення аденоїдів та піднебінних мигдалин (підрізання). Операція була запланованою у ЛОР – відділенні. #КиївськаДитячаКлінічнаЛікарня №2 – місце проведення операції. Для госпіталізації потрібно було здати наступні аналізи: розгорнутий #АналізКрові (+ тромбоцити, + згортання крові), #аналіз крові на цукор, загальний аналіз сечі, зіскрібок у дитини на ентеробіоз, аналіз калу на яйця глистів, для мами – бактеріальний аналіз на кишкову групу. Крім того, необхідно було направлення та довідка педіатра, а також довідка з дитячого садочка (якщо дитина відвідує садок).
ЛОР – відділення розташоване на четвертому поверсі, операційна – на шостому.
Черга до лікарні велика: запис ведеться за кілька місяців наперед. Операційні дні: вівторок, четвер. Приймають за день до операції: у понеділок тих, кого оперуватимуть у вівторок, а у середу їх вже виписують. Натомість у середу приймають тих, кого оперуватимуть у четвер (у п’ятницю виписка). Оперують по 6-8 дітей в день (вівторок, четвер).
З фото видно, що відділення знаходиться у нормальному стані. Всього 8-10 палат: окремо – дівчачі, окремо – хлопчачі. У палаті 6 ліжок. В усіх палатах нові ліжка, але дуже маленькі і тверді (бідненькі ті мами, які лягають разом з дітьми і вимушені спати поруч з дитиною на дерев’яному бортику вузенького ліжечка). Вікна всі нові, палати занадто жаркі і постійно потрібно провітрювати. Є їдальня, але кормлять там лише тих, хто лежить довго (від 7 днів) і, як звичайно, гидотою. Для передач стоять у їдальні два холодильника (забиті повністю). Їсти у палатах не дозволяють. Коли миють и «кварцують» палати (2 рази в день), у коридорі ажіотаж: малеча бігає і стрибає, старші діти спілкуються, граються телефонами, дивляться телевізор. У зв’язку з тим, що пацієнти – діти, жодної розетки у палаті немає. Заряджати можна тільки телефони (ніяких ноутбуків чи планшетів) біля мед.сестринського пункту (шість розеток). Битва за розетки - звичайна справа.
#Огляд фірмових іграшок #Fisher Price.
#Піаніно #КумедніЖучки від Fisher Price.

Продовжуючи невеликі огляди брендових дитячих іграшок не можу не написати про дуже цікаву та розвиваючу іграшку, як піаніно «Кумедні Жучки» Fisher Price. Коштувала ця іграшка минулого року близько 300 гривень. Вона дуже якісна та пізнавальна. Суть іграшки в тому, що коли нажимаєш на кнопку відповідний жучок вилазить. Жучки можна крутити та вони рухливі. Загалом це відмінна іграшка для дітей від 6 місяців.
#Паяльник #Ремонт #Піаніно #Відпочинок #ФотоРемонт
Наш дядько сьогодні ремонтував дитяче піаніно. Малечі вчилися, як тримати паяльник у руках ;-) Безнадійно зламане китайське піаніно врятоване! Ось так ми відпочиваємо :-)
Обурена. Війна, війною, але про медицину не треба забувати

Була сьогодні в #лікарні. Повернулася додому дуже обурена. Тому, що лікар сказав, що в лабораторії відсутні #реактиви для аналізів. І здати звичайний #аналіз крові, не кажучи вже про інші аналізи, неможливо. Нема фінансування. Зрозуміло в країні #війна, але все списувати на війну це просто злочин. А якщо людина дуже хвора, або в неї немає матеріальної можливості звернутися в приватну лабораторію, що їй робити. Мені народжувати через 2 місяці і від того стає дуже страшно, якщо такі проблеми в звичайній лікарні, то що вже казати про пологові будинки.
Ходячий замок Хаула
#аніме, #Ходячий замок, #фентезі
Дуже подобається романтичне аніме - Ходячий замок Хаула. Історія дуже заплутана, за мотивами однойменної книги Діани Вінн Джонс. Головною героїнею є Софі - дівчина, яка не володіє ні особливим багатством, ні вражаючою красою. Але все-таки під маскою посередності Софі ховається добра душа і цікава особистість. Одного разу Софі зустріла прекрасного незнайомця. У підсумку, Софі потрапила під чари злої відьми нічого не залишається, як поселитися у чародія Хаула, про якого ходили дуже погані чутки і який виявився тим самим незнайомцем. НА Чи дійсно чарівник так небезпечний і безсердечний, як про нього говорять, буде ясно в ході перегляду.
#Подорож у країну #Литва
Якось в травні ми з моєю подругою-колегою вирішли віпочити. І повезло нам з акційним туром, та ще і літаком. Країна - #Литва. На перший погляд #Вільнюс - столиця - це звичайне радянське місто. Проте і у Вільнюсі, і за його межами є свої #ВизначніМісця : #ВежаГедиміна, #СоборСвятоїАнни, #КафедральнийСобор... А культура і традиції іншої країни? Для нас все це нове, цікаве. У них дуже смачні молочні продукти: сири цікаві на смак, йогурти. Здивувало те, що саме місто Вільнюс дуже зелене. Серед міста густі ліси дерев. Навіть цвинтар, біля якого був наш котель, розташваний в парку! Могили під височенними деревами. А ще враження від першого польоту на літаку. Від києва до Вільнюса летіти всього 40 хвилин )). Ось така подорож.
Аніме серіал Госік (Gosick)

#Аніме
#Серіал
#Мультфільм

Цілих 24 серії для поціновувачів жанру!
Єдине, що мене гризло на протязі перегляду – що ж значить назва серіалу? Довелося спитати не в тополя, не в ясеня, а в гугла. Виявилося, що це творці аніме мали на увазі слово «готика». Тоді все стає на свої місця – похмурі історії, стиль готик-лоліти головної героїні…

Але давайте по порядку.

Отже, мультик має сподобатися шанувальникам «Ходячого замку Хаула». І тут, і там – альтернативна європейська країна часів кінця 1 Світової. У серіалі «Госік» ми знайомимося з студентом із Японії, якого звуть Кудзьо. Він прибув до маленького європейського королівства, щоб навчатися там. Друзів не здобув, так як інші студенти його боялися. Зате познайомився з ексцентричною Вікторікою. Дівчина ця з непростою історією – вона зі шляхетної родини, але виросла замкненою у вежі, та й у академії веде дуже затворницький спосіб життя. Однак вона – природжений детектив. Вкупі з Кудзью, який дуже швидко став при ній «Ватсоном», вони швидко розплутують містичні і страшні історії, і на ділі виявляється, що ніякої містики і не було, все логічно і природно.

Крім детективу, у серіалі йдеться про перше кохання і перші ревнощі (котрі мені, дорослій тітці, здаються дуже милими), є багато драматичних моментів. З перших серій анімешка здається простою, але потім затягує, і от вже без неї важко обходитися.

Озвучка – саморобна, від різних фанатів, але дуже толкова.

П.С. Якщо ви вже його дивилися, не розповідайте, чим усе закінчилося – я ще на 19 серії:)
#Подорож
#Німеччина
#Мюнхен
#МюнхенськийУніверситетЛюдвігаМаксиміліана

Мюнхен славиться багатьма вищими учбовими закладами, серед них університет Людвіга-Максиміліана. Цей університет з 500-літньою історією являється провідним не лише у Німеччині, а й у Європі. Більш ніж 700 професорів викладають у цьому університеті, до складу якого входить 18 факультетів. У навчальному закладі можна отримати освіту за однією з 160 спеціальностей. У Мюнхенському університеті Людвіга-Максиміліана навчається більше 50 000 студентів, серед яких приблизно 7 000 з інших держав, у тому числі з України. Безсумнівно, цей учбовий заклад – гарний старт для вдалої кар’єри.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).