#Педіатри

Висока температура при вірусі у дитини

Цієї осені в Києві зафіксовано велика кількість випадків дитячої захворюваності дивним вірусом. #Педіатри з ніг збилися бігати по домівкам до хворих за викликом. При цьому лікарі-педіатри виявилися безпорадними проти такої напасті. Чому? Тому, що #вірус одночасно б’є по шлунково-кишковому тракту, дихальним шляхам та носоглотці. А головне, що цей вірус підіймає температуру тіла до дуже високих позначок (в мого сина була температура 40,2). Розпочинається #захворювання у всіх неоднаково: когось давить спочатку #кашель та #нежить, у когось підвищується різко #температура без жодних натяків на причину, а когось з самого першого дня починає мучити найсильніша #діарея, а у декого все розпочинається одночасно (наш випадок). Коли в мене захворів молодший син, ні виклик швидкої допомоги, ні лікаря-педіатра зовсім не допомогли. Боячись відповідальності, вони тільки хитали головою і розводили руками. Найбільше, що вони могли, так це дати направлення до інфекційного відділення. Я ж, як адекватна мама, яка знає не з чуток, що таке інфекційне відділення лікарні, відмовилася від госпіталізації. Для тих, хто не знає, то коротко скажу, що туди лягають з чимось одним, а підхоплюють ще три інші хвороби. Крім того, аналіз на бактеріальний посів там роблять 7 днів. Тобто, усім підряд з діареєю чи блювотинням призначають крапельниці для очищення організму (хоча тамошні лікарі уявлення не мають від чого чистять, бо результат аналізу буде лише через тиждень). А потім назначають ще й антибіотики на всяк випадок.
Я правильно зробила, що відмовилася від госпіталізації, бо вже через три дні мій синок скакав по квартирі без температури та діареї. Важливо всім матусям знати, що діарея страшна тим, що зневоднюється організм. Зневоднення – жахлива річ, від якої помирають тисячі дітей в усіх країнах світу. Тому важливо усіма правдами і неправдами відпоювати дитину рідиною. Цю тему дуже грамотно висвітлив пан Комаровський. Що ж до високої температури, то звичайно, що в мене і руки, і ноги тремтіли від переживань за сина. І знову ж таки, потрібно відпоювати хворого рідиною (щоб не густіла кров) і контролювати підвищення. Дякувати Богові, що з першої миті, коли я помітила зміни у консистенції кала та частоті випорожнень (ще навіть не розпочалася водяниста діарея), дала малому Ніфуроксазід. Я зовсім не рекламую ці ліки, бо вперше їх використовувала. Але вони дуже добре допомогли при цьому вірусі. А потім ми ще доліковували кашель та нежить, але це вже була забавка, у порівнянні з діареєю та височенною температурою.
Звичайно, що в нас свій випадок і сліпо йти моїм шляхом не можна. Зрозуміло, що існують важкі хвороби, впоратися з якими можна лише на стаціонарному лікуванні. У будь-якому випадку не треба втрачати голову і панікувати. Я лише хотіла попередити про актуальний вірус, який скосив, як школярів, так і маленьких діточок.
Здоров’я вам і вашим діточкам!

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).