#Педіатри

Висока температура при вірусі у дитини

Цієї осені в Києві зафіксовано велика кількість випадків дитячої захворюваності дивним вірусом. #Педіатри з ніг збилися бігати по домівкам до хворих за викликом. При цьому лікарі-педіатри виявилися безпорадними проти такої напасті. Чому? Тому, що #вірус одночасно б’є по шлунково-кишковому тракту, дихальним шляхам та носоглотці. А головне, що цей вірус підіймає температуру тіла до дуже високих позначок (в мого сина була температура 40,2). Розпочинається #захворювання у всіх неоднаково: когось давить спочатку #кашель та #нежить, у когось підвищується різко #температура без жодних натяків на причину, а когось з самого першого дня починає мучити найсильніша #діарея, а у декого все розпочинається одночасно (наш випадок). Коли в мене захворів молодший син, ні виклик швидкої допомоги, ні лікаря-педіатра зовсім не допомогли. Боячись відповідальності, вони тільки хитали головою і розводили руками. Найбільше, що вони могли, так це дати направлення до інфекційного відділення. Я ж, як адекватна мама, яка знає не з чуток, що таке інфекційне відділення лікарні, відмовилася від госпіталізації. Для тих, хто не знає, то коротко скажу, що туди лягають з чимось одним, а підхоплюють ще три інші хвороби. Крім того, аналіз на бактеріальний посів там роблять 7 днів. Тобто, усім підряд з діареєю чи блювотинням призначають крапельниці для очищення організму (хоча тамошні лікарі уявлення не мають від чого чистять, бо результат аналізу буде лише через тиждень). А потім назначають ще й антибіотики на всяк випадок.
Я правильно зробила, що відмовилася від госпіталізації, бо вже через три дні мій синок скакав по квартирі без температури та діареї. Важливо всім матусям знати, що діарея страшна тим, що зневоднюється організм. Зневоднення – жахлива річ, від якої помирають тисячі дітей в усіх країнах світу. Тому важливо усіма правдами і неправдами відпоювати дитину рідиною. Цю тему дуже грамотно висвітлив пан Комаровський. Що ж до високої температури, то звичайно, що в мене і руки, і ноги тремтіли від переживань за сина. І знову ж таки, потрібно відпоювати хворого рідиною (щоб не густіла кров) і контролювати підвищення. Дякувати Богові, що з першої миті, коли я помітила зміни у консистенції кала та частоті випорожнень (ще навіть не розпочалася водяниста діарея), дала малому Ніфуроксазід. Я зовсім не рекламую ці ліки, бо вперше їх використовувала. Але вони дуже добре допомогли при цьому вірусі. А потім ми ще доліковували кашель та нежить, але це вже була забавка, у порівнянні з діареєю та височенною температурою.
Звичайно, що в нас свій випадок і сліпо йти моїм шляхом не можна. Зрозуміло, що існують важкі хвороби, впоратися з якими можна лише на стаціонарному лікуванні. У будь-якому випадку не треба втрачати голову і панікувати. Я лише хотіла попередити про актуальний вірус, який скосив, як школярів, так і маленьких діточок.
Здоров’я вам і вашим діточкам!
Гігієна праці медичного персоналу в Києві.
#Київ #КиївськаМіськаКлінічнаЛікарня (П. Запорожця, 26)

Мені здається, що усі стикалися з проблемами охайності і гігієни медичного персоналу різних категорій. Хтось став свідком, як стоматолог працює без одноразових рукавичок або «лізе» до рота в тих самих рукавичках, в яких лікував зуби попереднього пацієнта. Або, коли викликаний #педіатр, перед оглядом дитини навіть руки не миє, зайшовши з вулиці. Прикладів безліч. Нажаль. Мої сьогоднішні фото демонструють один з таких ганебних випадків відсутності будь якої санітарної етики. Поруч з моїм домом, з одного буку, розташоване #МедичнеМістечко, з іншого – магазинчик, який #МедичнийПерсонал по декілька разів на день полюбляє відвідувати. Річ не в тому, що вони ходять до магазину під час своєї робочої зміни. Проблема в тому, що вони не переодягаються і не перевзуваються. Цю картину я спостерігаю щодня (і взимку, і влітку, і у різні погодні умови). Зауважте, йдуть вони гуляючи, у капцях… а поруч смітні баки, до яких кожного дня під'їжджає сміттєвоз і дуже необережно забирає сміття: з машини все випадає, тече. І тими капцями ті тітоньки підуть до хворих, як ні в чому не бувало (навіть не хочу думати, що хтось з тих нечупар працює в операційній). А разом з тим, нагримають на відвідувачів госпіталізованих пацієнтів, щодо занесення з вулиці інфекції і бактерій. Ось така сумна #ГігієнаПраціМедичногоПерсоналу.
Я так жалкую, що не змогла сфотографувати цих представниць медицини спереду, щоб «героїнь» знали в обличчя.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).