#Петунія

Що ви знаєте про вирощування петунії?

Багато моїх знайомих вже перестали купувати #петунії в магазинах і на базарі. Ці квіти можна запросто розводити самостійно в домашніх умовах, адже купувати готову розсаду з кожним роком стає все дорожче. Вони кажуть, що #вирощуванняПетунії – не така вже й складна справа, якщо підійти до цього з розумом. А я читала, що це кропітка праця, не так просто отримати шикарні #квіти з зернят, адже буває таке, що жодне з купленої пачки не сходить((( Ця інформація мене засмутила. Хто займався вирощуванням петуній в домашніх умовах, поділіться досвідом. Дуже хочу, щоб наступного літа на моєму подвір’ї були саме такі, вирощені власноруч, квіточки.
Петунія фото.
#Квіти
Попередній цикл моїх фотографій про петунії охоплював в основному тему озеленення #клумб та #рабаток.
Сьогодні я бажаю представити Вашій увазі новий цикл фотографій, на яких #петунія гібридна використовується для прикраси вуличних вазонів різних форм, а також для #дизайну вертикальних конструкцій. Такі вертикальні конструкції та #вуличні #вазони використовуються для прикраси #парків, #скверів, #бульварів, встановлюються біля входу в магазини чи виставкові зали. Контейнери та вазони, зображені на фотографіях нижче можуть використовуватися також для зонування територій різного призначення.
Петунія гібридна.
#Квіти
#ФотоКвітів
Дуже подобається мені ця квітка.
Петунія невибаглива і має різноманітну гаму кольорів. Крім того, у #петунії багато різновидів. Саме завдяки цьому її широко застосовують в #озелененні та ландшафтному #дизайні. Сьогодні міські клумби та #рабатки вже складно уявити без цієї красивої квітки. Як тільки починається #літо - міські #клумби рясніють розмаїттям кольорів та радують погляд. Я представляю Вашій увазі підбірку фотографій, на яких можна побачити як виглядають різні клумби, що оформлені з використанням петунії.
Петунії в приміщенні та на подвір'ї.
#КімнатніРослини
#Квіти
Хто сказав ніби петунія - це квітка для вулиць? А ось і не тільки. #Петунія - універсальна квітка, яку можна використовувати як для прикрашання квіткових #ваз, балконних #шухлядок, клумб біля будинку, так і вирощувати як кімнатну квітку. Ось ми на роботі зі співробітницями купили #розсаду та посадили петунію на клумбах біля будівлі у вигляді квіткових плям, а також в горщиках - поставили на #вікно. Для приміщення вибрали петунію-гібрид з красивими квітками у білу смужку. На фотографіях можна побачити цю красуню-петунію. Хочу сказати, що одноколірні петунії мені подобаються не менше - вони яскравого насиченого #кольору - краса! Ще петунія мені подобається тим, що вона зовсім не вибаглива рослина. Вона дарує гарний #настрій на цілий день та прикрашає наше життя своєю красою. Мені ще хотілося би ампельну петунію придбати. А як Вам ця квітка, подобається чи ні?
Квіти петунії і їх опис.
#ФотоПетунії

#Петунія відноситься до роду трав’янистих або напівчагарникових багаторічних та однорічних рослин (сімейство пасльонові). Батьківщиною петунії вважають Бразилію. У природних умовах вона росте в Болівії, Уругваї, Парагваї, Аргентині. Гібридні види цієї рослини з’явилися лише біля ста років назад. Налічується від 15 до 40 їх видів.
Короткий #ОписПетунії.
В залежності від виду, петунії відрізняються між собою, як величиною (10 – 80 см.), будовою стебла (прямостоячі або сланкі густо листові), будовою листя (різнохарактерні за формою, розміром, структурою).
#КвітиПетунії - зазвичай великі, часто поодинокі, аромат солодкувато - нав’язливий і можуть мати неприємним запах, прості або махрові, на коротких квітконіжках, що відходять від пазух листя. Різноманітності колірних відтінків квіток петунії можна тільки позаздрити. Забарвлення квіток: червонуваті, пурпурні, білі, рожеві, фіолетові і сині, з ореолом, облямівкою, темними прожилками або білою зіркою. Садівники намагаються обов’язково прикрасити свої сади та алеї строкатими рослинами. Для вирощування у садах, на балконах, невеликих клумбах підійдуть сорти петунії садової або гібридної. Найпоширенішою групою гібридів, які можна вирощувати на балконах і в садах, вважається крупноквіткова петунія (грандіфлора). Перевагу віддають цьому виду петуній за величину її квітки. Але ця велика квітка тендітна і часто страждає від вітрів.
#ЯкВироститиПетунію? Петунія популярна не тільки своїми кольорами, а й тим, що зовсім не вибаглива. Вона полюбляє і дощик, і сонечко. Але, в залежності від сорту, залежить і її вирощування. Виростити петунії можна як і з насіння, так і з розсади. У кожному випадку існують свої нюанси.
Важливо! Більшість сортів і видів петунії не викликають алергії, але деякі гібридні види алергікам все ж таки потрібно уникати.
Цікавий факт про петунію: на її честь названо астероїд (968) Петунія, відкритий у 1921 році.
Як та чим прикрасити клумбу.
#Квіти
Сьогодні ми з Вами будемо озеленяти клумби. Давайте подивимося на фотографії нижче. Ось у нас є дві #клумби: одна у формі квадрата, а друга у формі квітки. Насипаємо родючий грунт, розрівнюємо його, а якщо при цьому попадається сміття та листя, то прибираємо, травинки висмикуємо. Тепер починаючи від центру поступово висаджуємо рослини все ближче й ближче ближче до краю. У центрі ми посадимо найвищі рослини, причому багаторічники або дворічники. Це можуть бути строкаті #хости, ажурні #папороті або розлогі #півонії. Ми посадимо їх на відстані не менше 50 см один від одного, щоб ці пишні #рослини не заважали один одному й не закривали один одного від глядача. Потім, далі від центру і ближче до краю можна посадити на вибір: айстри, алиссум, #маргаритки, тагетес або #чорнобривці, бегонію, антуріум, #петунію. Між цими квітами зменшуємо відстань до 15-20 см. Ще ближче висадимо малі рослини: #примулу, віолу, незабудку або барвінок, що стелеться по землі.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).