#СережкиСвоїмиРуками

Фантазійні сережки своїми руками

Колись робила комплект з авантюрину з фігурними сережками. Спеціальних заготовок-конекторів не було, тож зробила сережки з булавок-пінів, ланцюжка та гвоздиків. В мережі багато схем для прикрас такого роду і я брала за основу якусь із них.

Зробити такі сережки нескладно, варто тільки акуратно поєднувати деталі та слідкувати, щоб усі піни були рівними. Схема проста: до кільця приєднати пін + гвоздик + пін. Скріпити кінці булавок (пінів) ще одним, розташувавши його горизонтально. До "вушок" прикріпити відрізок ланцюжка та оздобити його підвісками. До верхнього кільця приєднати швензу.

#СережкиСвоїмиРуками
#Рукоділля
Сережки своїми руками з ланцюжка та намистин


До ніжного браслету (http://betaproject.net/rukodillya/wall-i9632.ht... були створені такі ж сережки. Знадобилося для цього:
- вісім намистин;
- 16 розділювачів;
- 18 сріблястих стоперів;
- 2 кільця;
- 2 "мушлі";
- 2 швензи з декоративними металевими кульками;
- круглогубці, кусачки, плоскогубці.

Спочатку треба виміряти довжину майбутніх сережок (бажану) та відняти від неї довжину швензи. Отримана цифра є довжиною відрізка. На ньому теж відміряємо рівні ділянки та робимо відмітки.

Важлива деталь: стопери важливо не надто притискати, бо ланцюжок може в тому місці одразу чи потім порватися.

Одягаємо бусину з двома розділювачами та фіксуємо намистину на кінці ланцюжка стоперами. Робимо це й там, де поставили позначки. Коли чотири намистини зафіксовано, одягаємо "мушлю" та стопер на вільний кінець. Стопер затискаємо, "мушлю" закриваємо. Кільцем з'єднуємо мушлю та швензу. Сережка готова. Процедуру повторюємо.

#СережкиСвоїмиРуками
#Рукоділля
Як зробити сережки

Хочу поділитися нескладним способом виготовлення сережок із хрустальних бусин. Такі прикраси є майже універсальними, бо вони добре поєднуються з різними кольорами.

Отже, нам знадобиться:
- вісім намистин;
- срібні (або звичайні) швензи;
- два довгих піна (гвоздика);
- 2 декоративних обіймача у вигляді ромашок;
- розмежувачі для намистин (8 шт.);
- одинарні кільця (2 шт.);
- бісер прозорий (2 шт.);
- ювелірні кусачки, круглогубці та "утконоси".

Акуратно набираємо намистини з фурнітурою на гвоздик (фото 2). Круглогубцями згинаємо кінчик піну та відрізаємо зайве кусачками (фото 3). Робимо акуратну петлю (фото 4). Залишилося з'єднати отриману конструкцію зі швензою (5, 6). Сережки готові.

#Рукоділля, #СережкиСвоїмиРуками, #ХендМейд, #Хобі, #Сережки

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).