#Торги

Аукціон. Психологія азарту
#Азарт #Торги #ПродажСайт
Хочу поділитися своїми п'ятничними спостереженнями. На одному сайті матусь вже яку п'ятницю організовується аукціон. І я також на нього підсіла. Азарт, я Вам скажу, страшна річ. Дівчата бездумно ставлять ставки, втягуються в процес, причому не маючи грошей, а потім відмовляються викуповувати товар. Я не розумію! Навіщо ставити ставки, коли немає можливості розплатитися? Підводиш не тільки себе, а й інших. Ось такі от торги азартні.
Сьогодні виставила трохи лотів. Більше продала, ніж купила. З досвіду попередніх аукціонів стримую себе, не купую, а продаю. Нині гроші потрібніші. А от минулого разу за 15 грн прикупила два лайнери (разом з доставкою). Так що, кому як щастить.
А Ви берете участь в аукціонах?
#ДеньСвятогоВалентина
Ну що ж...)) Сьогодні була чудова #погода та вдала #торгівля. Чесно кажучи, ще два дні до свята, я розраховував на значно менший ажіотаж. Я задоволений та трохи втомився. Півдня грівся на сонечку, навіть жарко було. Потім воно поволі зайшло за дев'ятиповерхівку та до вечора вже не з'явилось. Було ще добре те, що майже безвітряна погода сьогодні. =)
Так що тепер відпочивати... хоча, певне ще декілька боїв на танках дам.)) Сьогодні то з 11-30 почали, а завтра треба вже в 9 ранку бути на місці. А ввечері поділюся своїми успіхами. =)
#ТоргівельнийЦентр #Джевахір.
Коли я відвідую інші країни, то до моєї обов’язкової програми є відвідування торгівельних центрів. Обожнюю купляти якісні речі, бо таких речей у нашій країні неможливо знайти. Більш за все я полюбила торгівельний центр Джевахір у Стамбулі. Взагалі в Стамбулі неможливо не стати шопоголіком. Торгівельний центр Джевахір знаходиться у районі Шишлі. Та сам центр є одним з найбільших у Європі. Там представлені такі всесвітньо відомі бренди, як #H@M та #C@A , а також тільки турецькі #бренди, такі як LC Waikiki та Kotton та багато інший брендів. Речі усі дуже якісні. А сам центр дуже гарний.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).