#ФотоОрхідей

Квітуча орхідея Фаленопсис
#КімнатніРослини.
У березні минулого року я подарувала мамі орхідею. Вона красуня просто! Квіти великі, білі, їх було до 30 шт. Це був мій перший контакт із Фаленопсисом власноруч. Колишня моя робота не дозволяла мені мати ні тваринку, ні рослинку. А ось тепер маю такий клопіт. Справа в тому, що рослина стоїть на підвіконні, і квітконосами поверталась за сонцем . Вийшла така собі квітуча спіраль. Чому їй в домашніх умовах його бракує? Можливо, вона потребує додаткового освітлення? Але загалом, здається :) вона почуває себе непагано - адже зацвіла знову, після пересадки, та ще як рясно! Декілька #ФотоОрхідей ось)
#КімнатніРослини
#Вазони
#Орхідея
#ФотоОрхідей
Зовсім не претендую на експерта по догляду за орхідеями, адже у мене лише одна така красуня. Просто хотіла поділитися одним спостереженням. У квартирі у нас досить волого, інколи навіть вікна "плачуть". Тому я дуже старалася не перелити свою орхідею. Тому, що багато фахівців наголошують. що близько 90% орхідей гинуть, саме від надлишку вологи. Минулої весни, моя орхідея скинула пуп’янки, так і не порадувавши мене цвітінням, я подумала, що можливо через протяг. Та цього року ситуація повторилася, хоча я її уже оберігала. Та на зимові свята ми поїхали до бабусі, за квартирою доглядала сусідка. Нас не було два тижня, коли повернулися орхідея стояло у тарілочці з водою, і з'явилися нові пуп’янки. Та я водичку одразу забрала. Проте через кілька днів знову зів'яли дві майбутні квіточки. Тому, воду довелося повернути. І ось, нарешті, дочекалася перших квітів!!! Для мене це дивна ситуація, адже у моїх знайомих орхідей цвітуть більше як пів року, а поливають їх досить рідко.
Орхідеї в домі – користь чи шкода?

#КімнатніРослини

#Орхідея – одна із найчарівніших кімнатних рослин, тому її краса неодмінно облагородить будь-який інтер'єр. Але це не єдиний плюс даної рослинки. Оскільки орхідеї знаходяться під знаком Сонця, то вони наповнюють простір навколо себе його животворною енергією. Через це варто мати орхідею у своєму домі людям, розчарованим у житті або схильним до депресій – вона створить радісну і світлу атмосферу, стимулюватиме їх до творчої діяльності. Та і будь-хто інший, хто буде щодня насолоджуватись красою і ніжністю орхідей, зможе похвалитись гарним настроєм та бадьорим самопочуттям.

Однак важливо пам'ятати, що існує безліч видів орхідей, які є отруйними для людей. Саме тому перед покупкою варто досконало вивчити усю інформацію про вибрану квітку.

Ось #ФотоОрхідей, які зараз цвітуть у мене вдома:

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).