#Футболка

Блакитний колір в одязі: знов кайфую!

Мій #колір завше був #блакитний. Навіть на ринку, коли міряла 4 платтячка різних кольорів, по продавцях відразу ж було видно, що саме блакитний мені личить найбільше.

Але ж набрид таки мені той блакитний. Не могла навернутися на нього років з 10!

А за період вагітності та декрету виявила, що блакить знов повернулась до мене! Та ще як вдало! Виявляється, у мене є "повний комплект", щоб бути стильною штучкою у будь-яку літню погоду! ))

Блакитна #ДовгаСпідниця вільного покрою - це основа. А до неї - 4 "верхи".
1. #Футболка з коротким рукавом. Сама по собі типо трохи спортивна, але із юбкою спортивності тої немає зовсім. Годиться для трохи прохолодних вечорів та ранків.
2. #Майка із стразами та принтом, типо "нарядно-вихідний варіант" в спеку.
3. Майка із пайетками на горловинці - на повсякдень.
4. Майка з оголеними плечима - для самої спеки та теплої вечірньої погоди.

Випадковості не випадкові - подарована на Денрик #сумка виявилась насичено-бірюзовою, такою, що ані фотік, ані ноут, ані телефон, не можуть той колір впіймати та передати. Тобто сумка не зливається з отою всією моєю блакиттю, а виразно виокремлює її!

Взуття. Ех, дома у мами залишились #босоніжки на карколомних каблуках. Такі насичено-блакитні, з шнурками, що заплітаються по нозі.. Я навіть на 5-му місяці вагітності в них вишивала та відбивалась від загравальників... А зараз... Зараз я ношу #шльопанці та #босоніжки. І через демократичну нинішню моду, до якої мені було важкенько таки звикнути, я вже запросто дозволяю собі взути під суцільну блакить світло-червоненькі шльопанці із рожево-помаранчевими трояндочками. Отакої! ) А коли треба дещо покласичніше виглядати - то взуваю біло-молочні босоніжки, які пасують до всіх літніх забарвлень в одязі.

Отака я модниця, виявляється! )

Доречі, іноді вбираюсь у блакитне, і надягаю сину блакитні #шорти та блакитну футболку - і тоді йдемо собі у магаз або у парк, а я задоволено ловлю зачудовані погляди у наш бік - бо таки не часто можна зустріти такий кольоровий синхрон між мамою та сином! )))
#Одяг
#СекондХенд
Цікава ваша думка щодо таких магазинів одягу. Існує багато думок навколо цього питання. Деякі люди вважають не гарним тоном носити одяг після когось, мораль їм таке не дозволяє. А хтось з задоволенням скупляється саме там. Також є думка, що для маленьких дітей це найкращий спосіб купувати #речі. Бо вони швидко ростуть, активно десь бігають, граються. Відповідно, якщо дитина пошкодить одежину, #ціна якої десь зо 20-25 гривень, то її не так жаль, як нову річ з магазину, разів у 5-10 дорожчу.
Особисто я часто ходжу до секонд-хендів. Там багато буває нових речей, майже не ношених, або взагалі нульових. #Сорочки, #футболки. На цих вихідних #пальто купив за 200 гривень. Новісіньке, тепле.)) Певне вже на наступну зиму, навряд чи нижче -10 приморозить в цьому сезоні.)
Чи довіряєте ви секондам, чи купуєте там речі?

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).