#Харкові

Харківські клумби.
Ці шикарні міські клумби у #Харкові щорічно висаджують та постійно підтримують в такому прекрасному стані працівники комунального підприємства "Зеленбуд". #Клумби пахнуть безліччю різних запахів, вони складаються з правильно підібраних #рослин з різним забарвленням, #формою та #коліром листа, періодами цвітіння, #висотою й тому виглядають так шикарно. Ви можете побачити на клумбах у м.Харкові такі #квіти як: тагетес, сальвія, агератум, хлорофітум, ірезине, цинерарія, канна, петунія та багато інших, про які ви можете почитати в моїх попередніх темах. Заходьте до мого профилю де ви побачите статті та посилання, які можуть виявитися вам корисними.
Фельдман «Екопарк» продовження
#Відпочинок
#Харків
Не стрималася. Хочеться вам розповісти про випадок, який з нами стався в «Екопарку».
Ми туди приїхали вранці, щоб не поспішаючи обійти всю територію, подивитися всі тварин, подивитися виступ спортсменів кінного спорту і відвідати контактний зоопарк. До обіду вже всі заморилися і хотіли їсти. На сімейній раді вирішили, що будемо їсти шашлик, тим паче, що свині місцеві. Скажу вам, що ціни там у всіх кафе однакові, порція шашлику зі свинини коштує 6о грн. (подають ще лаваш, салат з капусти, соус і мариновану цибулю). Замовлення трохи довелося почекати, доки шашлик підсмажать. У ось все готово, чоловік забирає тарілки з замовленням і «бац», одна із тарілок у нього вислизає з рук і падає на землю. Прикро. Ще один шашлик заказати вже не можемо, бо грошей не вистачає і тут, чудо, нам приносять новий шашлик БЕЗКОШТОВНО. У нас такого, ще не було.
Фельдман «Екопарк»
#Відпочинок
#Фельдманекопарк
#Харків
Потеплішало і ми з родиною вибралися в «Екопарк» Фельдмана. Екопарк, як завжди радує око і гріє душу.
Що залишилося: розташування, приємна атмосфера, чистота, краса, чудовий зоопарк, безкоштовний вхід, доглянуті тварини, конкурси і дійства для дітей.
Що нового: новонароджені малюки (телята, поні, лошаки, козенята, ягнята, кроленята, оленята, поросята), новопридбані (бенгальський тигр, чорні канадські вовки і ін.), також збільшилася територія.
Кафе, ресторанчики та ресторани в місті Харкові
#Відпочинок
#Подорож
#Харків
Сьогодні я хочу представити Вашій увазі невеличкий вибірковий огляд будівель, в середині яких знаходяться, чи які частково займають #кафе, #ресторанчики та #ресторани в місті Харкові. Ви можете побачити як вони виглядають з боку, оцінити деталі зовнішнього дизайну і за зовнішніми ознаками визначити в якій саме з них Вам хотілося б заглянути, щоб спробувати пропоновані там #страви. Можливо, що у Вас в місті теж є щось подібне й Ви там вже не раз бували. У такому випадку хотілося б дізнатися Вашу думку про такий #заклад. Сподіваюся, що Ви теж поділитеся фотографіями тих кафе та ресторанів, які знаходяться в центральній частині Вашого рідного міста. Або які є Вашими найулюбленішими. Куди Ви найчастіше заходите, щоб #поїсти смачну #їжу.
#Відпочинок для шопоголіків
#Харків
#Магазини
#Бутіки
Сьогодні я хотіла би порадувати деяких шопоголіків і показати їм бутіки та магазинчики, що знаходяться в центральній частині міста Харкова та до яких можна завітати під час туристичної поїздки чи подорожі. Якщо Вам цікаво побачити як саме виглядають в центрі Харкова улюблені магазини для заможніх жінок та чоловіків, багаточисельних гостей міста, якщо цікаво як прикрашені вітрини й що являють собою вивіски біля входу - ласкаво прошу подивитися мої фотографії. Кілька фотографій, можливо, зацікавлять читачів та складуть уявлення про сучасні магазини.
Магазини, які представлені на фотографіях в основному знаходяться на таких центральних вулицях: проспект Леніна та вулиця Сумська. Вони знаходяться недалеко від станцій метро "Радянська", "Історичний музей" та "Наукова", тому повз них завжди проходить великий потік народу.
Я не можу там купувати щось для себе, але іноді заглядаю в такі магазинчики з цікавості.
#Харків сьогодні
#Відпочинок
#Весна
Сьогодні був чудовий весняний день тому я із задоволенням вийшла на прогулянку до центру міста, де зробила кілька фотографій. Ось ці фотографії міста Харкова, дивіться.

1. Вхід у харківський зоопарк.
2. Вхід на територію Центрального ринку в м.Харкові (вечірнє фото)
3. Традиційне місце зустрічі закоханих. (Зустріч під градусником)
4. Пам'ятник, подарований м Харкову від киян та м. Києва (Пам'ятник Архистратигу Михайлу)
5. "Дзеркальний струмінь". Споруда, що навіває романтику, прекрасні фантазії. Жодна весільна церемонія не обминає це місце.
6. Харківський дельфінарій. Вхід.
7. Історичний музей після реконструкції.
8. Музейні експонати на площі біля Історичного музею. Техніка, що збереглася з Другої Світової.
9. Театр опери та балету в Харкові на вул. Сумська.
#нарештівдома
#мультфільм
#харків

Сегодня был чудесный день. Мы с семьей посетили, по настоящему Лучший мультфильм за последние... не знаю даже, за сколько.
Не буду рассказывать о сюжете, это можно посмотреть в трейлере, а вот цвета - ярчайшие, диалоги - чудеснейшие, человечные, с тонким юмором. Музыка красивая, графика.. Если будете смотреть в кинотеатре, обратите внимание, как красиво текут капли дождя по стеклу машины... Это просто Шедевр.
Без плагиата никуда, один из героев мультфильма должен напомнить вам смесь короля Джулиана из Мадагаскара и монстра из Университета Монстров.
И, какая находка, кот в виде шапки.
Кстати, если в вашем городе есть МакДональдс, то посмотрите, какие чудные там игрушки - герои "Нарешті вдома".
#Харків. Прогулянка містом
#Відпочинок
#Туризм
Хочу показати Вам ще кілька фотографій міста Харкова. Можливо, що багато з тих, хто любить туризм захочуть приїхати саме до Харкова та побачити багато цікавого, незабутнього і чудового. А може хтось приїде на навчання до будь-якого університету нашого міста.
На першій фотографії Ви можете побачити #кіноконцертний зал "Україна". Там завтра буде виступати Вахтанг Кікабідзе. Це його ювілейний концерт на честь 75-річчя артиста. На другій фотографії - Харків Палас Прем'єр #Готель. Можливо, що саме там зупиниться Вахтанг Кікабідзе, а може ще й хтось із Вас. На третьому фото Ви бачите невеликий, але дуже красивий #Храм на честь ікони Пресвятої Богородиці. Це ще зовсім новий храм, мене він приваблює своєю красою. На наступному фото сіра будівля апеляційного господарського суду. Нічого особливого. На п'ятій та шостій фотографіях зображені фрагменти будівлі #Держпрому - першої залізобетонної будівлі, що з’явилася у колишньому СРСР. Далі на сьомій фотографії Ви бачите фрагмент будівлі, яка раніше належала військовому університету, а після його розформування була передана університету ім. Каразіна. Велична будівля. На сусідньому фото видно частину будівлі та вхід у Харківський національний медичний #університет. Там біля входу завжди багато прапорів різних країн.  Немов це консульство якесь. Далі, на дев'ятому фото зображена реконструйована частина будівлі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця. Мені здається, що з'явилася тепер якась схожість із ратушею у Львові, так чи ні? І на останній фотографії представлена музично - театральна #бібліотека імені Станіславського.
Відпочинок у зоопарку.
#Відпочинок
#Харків
Ми обожнюємо відвідувати #зоопарк, спостерігати за тваринами, годувати їх з рук. Таких тварин як #ведмеді, #верблюди, слони, леви та ягуари так просто ніде не побачиш, а тому тільки в зоопарку вдається гарненько роздивитися їх зблизька.
У зоопарку ми побачили цікавих птахів з дзьобами неймовірно великих розмірів. Вони витріщили на нас свої пильні очі та роздивлялися довго й уважно. Веселі й товариські верблюди, забарвлення яких як коричневого, так і білого кольору, були раді знайомству з нами. Величезні #буйволи та #як з потужними рогами були чимось явно незадоволені, але ми їх мало цікавили. #Тигр нервово переступав лапами по своїй клітці і голосно рикав на всіх, хто підходив на нього подивитися. І тільки #кози та #джейрани спокійно лежали в ямках на піску, здавалося дрімали й не звертали ні на що уваги.
Рідні місця

#Харківщина
#Ріднімісця
Мене завжди тягне в рідні місця. А Вас? Що для Вас значать #ріднімісця?
Для мене - це там де я народилася, де пройшло моє дитинство і юність, де не було турбот, проблем, печалі, де запах батьків, материнського молока і великі татусеві долоньки.
Де все знайоме і рідне, де залишилися перші друзі, перше кохання. Таке не забувається… Я намагаюсь як найчастіше приїжджати до батьків, на рідні місця. На фото мої рідні місця, в різні пори року.
#Харків
#Туризм
#Відпочинок
Ще трохи фотографій #міста Харкова хочу я показати сьогодні. Перша з них - це #скрипаль на даху. Друга фотографія - це #міст через річку до вулиці Полтавський Шлях. Третя фотографія - обладміністрація. Четверта фотографія - пам'ятник #закоханим, який знаходиться недалеко від виходу метро "Архітектора Бекетова". П'ята фотографія - будівля #Держпрому. На шостому фото можна побачити пам'ятник футбольному м'ячу.
Далі - #скульптура біля харківського театру опери та балету. Восьма фотографія - озеленення #клумби в Саду Шевченка. Дев'ята фотографія - сквер "Вічний вогонь" і останнє фото - настінний живопис на вул. Університетській в центрі міста.
#Відпочинок. Харківський лугопарк.
#Харків.
Поділюся сьогодні фотографіями Олексіївського лугопарку, де влітку відпочивають деякі харків'яни і ми теж. Він розташований на території #міста, тому всі, хто живе у районі Олексіївка, та поблизу нього, люблять відпочивати саме тут.
Цей #лугопарк знаходиться біля Олексіївського водосховища на річці Лопань. Дістатися до нього легко: потрібно з центру міста їхати в бік Олексіївки близько 20 хвилин по вул. Клочківській та відразу за церквою, біля будинку 321 повернути ліворуч, спуститися по дорозі вниз. До самого #пляжу потрібно спускатися по дорозі приблизно метрів 400. Орієнтири для гостей міста: готель "Аркада" та розважальний комплекс "Арізона". Як можна побачити на фотографіях #берег досить зелений, багато плакучих #верб під якими можна затишно розташуватися.
На території лугопарка, можна сказати, тут же на пляжі, обладнана спортивна площадка для пляжного футболу. Її теж видно на одному з фото нижче. Крім того, можна в торговому павільйоні купити щось смачненьке та різні напої, взяти #лежаки. На охоронюваній закритій території знаходяться альтанки з мангалами, кілька басейнів відкритих та закритих.
#Харків / прогулянка.
#Відпочинок
Мені подобалося влітку бувати в Саду #Шевченка (там встановлено йому #памятник, що Ви бачите на двох останніх фото), де багато яскравих квіткових клумб, де є чудовий фонтан та неповторний каскад, кіноконцертний зал та різні пам'ятники, зоопарк та дельфінарій, де завжди чутно караоке та дитячий сміх. Там люди просто неспішно гуляють або сидять на лавочці та розмовляють один з одним, позують художникам, їдять морозиво, милуються фонтанами, а діти навколо них грають на дитячому майданчику чи катаються на поні, або на конячці в кареті. Також мені подобається гуляти по зоопарку, годувати тварин смачненьким. Щоразу, проходячи повз дельфінарій, люблю розглядати милих дельфінів через віконце, а потім спускатися вниз до каскаду.
У центрі, на Радянській люблю бувати, мене приваблюють своєю енергетикою #Успенський та #Покровський собори, їх #купола та навіть смачні пиріжки, які печуть в монастирській пекарні. #Благовіщенський собор мені подобається своєю зовнішньою красою. На площі Конституції біля Історичного музею іноді годую голубів з долоньки. Часто заходжу в свій улюблений магазин солодощів "Ведмедик", а потім у книжковий магазин, який знаходиться поруч з Успенським собором та вибираю там собі чергову книгу. Обожнюю гуляти в сусідньому сквері "Вічний вогонь" та роздивлятися картини художників, чи саморобні #сувеніри, які там продають з лотків.
Після спускаюся сходами вниз, до річки. Люблю там гуляти по #набережній, по доріжках скверу, а потім вийти до човнової станції та мосту закоханих.
#Харків. Мої фото.

Хочу поділитися сьогодні з Вами моїми фотографіями м. Харкова.
На першій фотографії Ви можете побачити будівлю залізничного #вокзалу та прилеглу до нього територію. Саме тут в гарну погоду ми сидимо на лавці біля фонтанів, в оточенні запашних квітників та зелених газонів, якщо необхідно почекати прибуття поїзда.
На другій фотографії Ви бачите вихід з метро станції "Держпром" на площу Свободи, що розташована в центрі міста і є найбільшою площею в Європі. А на задньому плані фото - «Харків Палас Прем'єр Готель». #ХарківПалас Прем'єр Готель побудований в стилі конструктивізму - перший п'ятизірковий готель в Харкові, де під час проведення #Євро-2012 розміщувалася штаб-квартира УЄФА.
На третьому фото зображений фрагмент пам'ятника Т.Г.Шевченку. Це тільки нижня частина пам'ятника, де багато дуже колоритних фігур, а верхню частину я пізніше Вам продемонструю. Пам'ятник розташований в саду імені Т.Г. Шевченка, який межує з #площеюСвободи.
На четвертому фото Ви бачите крутий вигин річки, а на задньому плані #Успенський собор, поруч з яким знаходиться міськвиконком, а ще Покровський собор та площа Конституції.
Далі новий міст через річку на п'ятому фото. Закохані пари і молодята залишають замочки кохання на цьому мосту, а ключі від замків кидають в річку або зберігають на грудях.
На шостому фото Ви бачите порівняно молодий пам'ятник (встановлений на площі Конституції в 2012 р.) #НезалежностіУкраїни, що представляє собою скульптуру богині Ніки. Чула, що молодь чомусь порівнювала обличчя, зображене на пам’ятнику з обличчям Ю. Тимошенко.
На сьомому фото - Харківський національний медичний університет, - член Міжнародної асоціації університетів (під егідою ЮНЕСКО) з 1998 року, внесений до реєстру медичних університетів Всесвітньої організації охорони здоров'я (Avicenna Directories). Хочу ще раз подякувати багатьом його випускникам та викладачам, бо э за що.
Перехрестя на передньому плані та #Благовіщенський собор на задньому плані видно на восьмій фотографії. Cаме з цього собору вже кілька разів падав хрест, тому деякі харків'яни обходять стороною цей красивий зовні собор.
На дев'ятому фото - вид на Покровський собор з дзвіницею й Озерянську церкву. #Покровський монастир, який знаходиться поруч - православний чоловічий монастир. Цей комплекс церковних будівель розташований поруч з площею Конституції, близько від виходу зі станцій метро "Радянська" та "Історичний музей". Покровський собор - цінна пам'ятка української архітектури другої половини XVII століття. Храм Покрова Пресвятої Богородиці - найстаріша будівля міста Харкова.
А на останньому фото Ви можете бачити пам'ятник засновникам міста Харкова. Це пам'ятник - кінна статуя козакові #Харько - міфічному засновнику міста Харкова за однією з легенд. Пам'ятник був відкритий у день міста - 23 серпня 2004 року, на честь його 350-річчя.
Харківський міський #дельфінарій «Немо» розташований в саду імені Т. Г. Шевченка, що дуже зручно для відпочиваючих та жителів міста, адже дібратися туди можна будь-яким транспортом. Дехто дістається туди пішки, дихаючи свіжим повітрям. Дельфінарій було відкрито в 2009 році. Він складається з двох басейнів, основної зали на тисячу місць, океанаріуму. А в 2012 році було ще відкрито басейн для дельфінотерапії, що допомагає в лікуванні дітей, котрі страдають аутизмом, паралічем та деякими іншими хворобами. Тож, коли приїдете в #Харків, зайдіть у гості до чудотворних дельфінів. Це незвичайні #тварини, котрі влаштовують феєричне шоу. Не можу не додати фотографію зі сторожем дельфінарію, котрий дрімає))))
#Фільм "Матч"
#Харків
Зараз зайшла на сторінку до Autumnhoney і побачила її розповідь та багато цыкавих фотографій зі зйомок фільму "Матч" де вона із своїми чоловіком та донькою знялася у масовці.
А я теж в той день 04/07/2011 там була і теж знімалася в масовці. Людей була сила-силенна, саме в цей день необхідно було їх найбільша кількість. #Зйомки в той день проходили на вулиці Університетській, але трохи раніше я вже бачила як знімали на Бурсацькому узвозі та дуже зацікавилася, мені захотілося теж взяти участь у цьому, було цікаво побачити зсередини весь процес. Насправді, день видався дуже спекотним, сонце пекло немилосердно і було душно перед дощем. Під кінець зйомок у той день всеж таки хлинув дощ, тому режисерам все довелося згорнути.
Мене попередили, що одягу може не вистачити на всіх і тому, якщо є щось старомодне в гардеробі - захопити із собою. Я взяла кілька нарядів, але жоден з них не підійшов, тому довелося одягатися в запропонований варіант одягу. Черга в гардероб була дійсно величезна, адже необхідно було підібрати #акторам #масовки одяг, взуття і головний убір. Повинна зізнатися, що там працювали професіонали своєї справи і швидко всім підібрали одяг. Цілий день витримати зйомки виявилося досить складно для багатьох, але мені було дуже #цікаво. Хотілося б ще спробувати себе в #ролі #актриси)
Мабуть, #дельфінарій – це єдине місце, де можна побачити неймовірних жителів моря так близько.
Знайдіть час і влаштуйте собі та своїм близьким чудовий відпочинок поруч з дельфінами. В самому центрі Харкова розташований дельфінарій, котрий входить до складу Міжнародної співдружності дельфінаріїв «Немо». Якщо хочете потрапити на #відпочинок до чарівного світу природи, гармонії та краси, то Вам сюди. #Дельфіни – дуже емоційні та товариські #тварини. Заряд позитиву від спілкування з ними гарантовано! Відвідуючи #Харків, не забудьте про Харківський дельфінарій.
#Харків відомий не лише своїм найкрупнішим ринком України «Барабашово», котрий є великою торговою точкою Східної Європи. Хто не знає, Харків був першою столицею УРСР. Не перерахувати на пальцях усіх визначних пам’яток обласного центру. Місто славиться як студентський та промисловий центр України з добре розвиненою інфраструктурою. До того ж тут знаходиться найстаріший зоопарк України. А ще Харків – батьківщина відомої акторки Людмили Гурченко. Якщо не знаєте, де набратися вражень, і хочете, щоб #відпочинок запам’ятався, влаштуйте собі #подорож до Харкова.
#Відпочинок
#Україна
#подорож
#Харків
Сьогодні хочу розповісти про диво - #ЕкопаркФельдмана (м. #Харків, район П'ятихаток). Зоопарк знаходиться в лісі, і специфічного запаху зоопарку там немає. Тварин дуже багато, різні, доглянуті і ситі. Їх можна навіть погодувати, перед клітками з тваринами є спеціально заготовлені паперові пакети з овочами і сушеними фруктами. Дуже багато розваг для дітей в парку (батути, гірки, клоуни, мильні бульбашки і навіть частування солодкою ватою) і всі вони безкоштовні!
#Немо, #Дельфінарій, #Харків
У неділю 22.02.15 приїжджала моя стара подруга. Ходили з дітьми в дельфінарій Немо. Я звичайно очікувала, що діти будуть в захваті, але трюки котика і дельфінів їх не сильно надихнули. Як не дивно, молодший (йому 1 рік) дивився набагато уважніше ніж чотирирічний старший син, той крутився, дивився тільки коли дельфіни вистрибували з води за м'ячем або перелітали через обручі. Трохи шкода тварин, замкнених у цьому невеликому просторі: в басейні було 4 дельфіни і 2 білих кита, не знаю, може у них є ще басейни, тому що їм явно там затісно.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).