#ЯблучнийПиріг

Яблучний пиріг «Гармошка»

Тільки що ми з чоловіком ледве не побилися. Ні-ні, зазвичай ми живемо дуже навіть мирно, але цього разу причина була аж занадто серйозна – кому дістанеться останній шматок пирога)) Ось він, винуватець сімейної драми – яблучний пиріг «Гармошка». Тільки благаю, не повторяйте мою помилку та не готуйте одну порцію, бо хто його знає чим це може закінчитися.

Беремо 350 г борошна, 50 г цукру, 20 г дріжджів, 130 мл молока, 50 г вершкового масла, дрібку солі та готуємо тісто. Це можна зробити за допомогою хлібопічки або вручну чи на кухонному комбайні, але в останніх двох випадках попередньо потрібно «розбудити» дріжджі, змішавши їх з цукром і теплим молоком та залишивши, поки не запіняться. Протягом 30 хвилин тісто має підійти.

Для начинки змішуємо 100 г цукру, столову ложку какао та чайну ложку кориці, а також натираємо на велику тертку 3 яблука.

Тісто розкатуємо великим прямокутником, змащуємо розтопленим вершковим маслом, посипаємо сухою сумішшю, а поверх неї - потертими яблуками. Тепер ріжемо його на 6 смужок, які складаємо одна на одну – це найважчий момент в приготуванні пирога. Далі отриману стопочку ріжемо ще на 6 шматків і складаємо їх один за одним в змащену форму для кексу/хлібу. Залишаємо на 20 хвилин, а потім випікаємо при температурі 180 градусів 40-50 хвилин.

Такий пиріг не ріжеться – його потрібно відривати руками шар за шаром) Тісто м’якесеньке, начинка соковита та дуже ароматна… а з молоком це взагалі щось неймовірне)

#КулінарніРецепти #ЯблучнийПиріг #ПирігЗЯблуками

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).