#блакитний

Блакитний колір в одязі: знов кайфую!

Мій #колір завше був #блакитний. Навіть на ринку, коли міряла 4 платтячка різних кольорів, по продавцях відразу ж було видно, що саме блакитний мені личить найбільше.

Але ж набрид таки мені той блакитний. Не могла навернутися на нього років з 10!

А за період вагітності та декрету виявила, що блакить знов повернулась до мене! Та ще як вдало! Виявляється, у мене є "повний комплект", щоб бути стильною штучкою у будь-яку літню погоду! ))

Блакитна #ДовгаСпідниця вільного покрою - це основа. А до неї - 4 "верхи".
1. #Футболка з коротким рукавом. Сама по собі типо трохи спортивна, але із юбкою спортивності тої немає зовсім. Годиться для трохи прохолодних вечорів та ранків.
2. #Майка із стразами та принтом, типо "нарядно-вихідний варіант" в спеку.
3. Майка із пайетками на горловинці - на повсякдень.
4. Майка з оголеними плечима - для самої спеки та теплої вечірньої погоди.

Випадковості не випадкові - подарована на Денрик #сумка виявилась насичено-бірюзовою, такою, що ані фотік, ані ноут, ані телефон, не можуть той колір впіймати та передати. Тобто сумка не зливається з отою всією моєю блакиттю, а виразно виокремлює її!

Взуття. Ех, дома у мами залишились #босоніжки на карколомних каблуках. Такі насичено-блакитні, з шнурками, що заплітаються по нозі.. Я навіть на 5-му місяці вагітності в них вишивала та відбивалась від загравальників... А зараз... Зараз я ношу #шльопанці та #босоніжки. І через демократичну нинішню моду, до якої мені було важкенько таки звикнути, я вже запросто дозволяю собі взути під суцільну блакить світло-червоненькі шльопанці із рожево-помаранчевими трояндочками. Отакої! ) А коли треба дещо покласичніше виглядати - то взуваю біло-молочні босоніжки, які пасують до всіх літніх забарвлень в одязі.

Отака я модниця, виявляється! )

Доречі, іноді вбираюсь у блакитне, і надягаю сину блакитні #шорти та блакитну футболку - і тоді йдемо собі у магаз або у парк, а я задоволено ловлю зачудовані погляди у наш бік - бо таки не часто можна зустріти такий кольоровий синхрон між мамою та сином! )))
Жовті та блакитні квіти.
#Квіти жовто-блакитної гами. Зараз в Україні є дуже модна тенденція розцвічувати все в #патріотичні жовто-блакитні #кольори. У тому числі квітникарі та озеленювачі замислюються над тим яким чином це здійснити. Ландшафтні дизайнери та фітодизайнери виконують спеціальні шаблони у вигляді прапора України, жовто-блакитної стрічки, тризуба, булави. Потім виконують по цих шаблонах посадку різних квіткових культур, спеціально підібраних в необхідній колірній гамі.
Нижче, на фотографіях Ви можете побачити рослини, що мають #жовті та #блакитні квіточки.
Тест "Який колір Ви обираєте?"
#Тест #Колір #Відпочинок
- #Червоний.
- #Зелений.
- #Блакитний.
- #Синій.
- #Сірий.
- #Чорний.
- #Фіолетовий.
- Коричневий.
- Жовтий.
 
Інтерпретація
Червоний. Його вибирають натури емоційні, навіть трохи агресивні. Можливо Вам зараз просто не вистачає емоцій чи сексу?
Зелений. Ви любите говорити правду прямо в обличчя, чого вимагаєте від оточуючих. Психологи вважають, що дуже добре, коли людина обирає цій колір. Вона любить жити ;-)
Блакитний. Ви вразливі, натура дуже тонка і ніжна.
Синій. Колір владності. Висновки робіть самі ;-Р
Сірий. Не секрет, що сірий обирають особи, які схильні ховатися. Можливо невпевнені в собі особи. Такі собі сірі миші :-)
Чорний. Колір депресії. Можливо, невдачі не дають Вам спокою.
Фіолетовий. Ви любите гармонію у всьому. Не конфліктні.
Коричневий. Ви знаходитесь в постійній напрузі, необхідно терміново розслабитися!
Жовтий. Обирають ті, хто хоче негайно змін.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).