#бутони

Виставка квітів у Харкові 23.08.2015.
Сьогодні я хочу показати Вам прекрасні квітучі кімнатні #рослини, які були представлені на #виставці в Харкові. Пахучі аромати зводили з розуму людей, що проходили повз цих квітів.
Не секрет, що розкриті #бутони квітів створюють атмосферу свята всюди, де б вони не були й загострюють #почуття людей. Подивіться на фотографії нижче та пориньте в атмосферу прекрасного. Нехай у Вас завжди буде гарний настрій, не дивлячись на близьку осінь, а у Вашому житті вирують, додають сил та бадьорості - щастя, добро та радість.
Бажаю миру та краси кожній родині та хай вашу оселю прикрашають гарні квіти.
Суцвіття "нічної красуні" або мірабіліса.
#Мірабіліс - це однорічні та багаторічні трав'янисті рослини з #сімейства #Ніктагінові.
Росте мірабіліс в основному в помірних широтах. Зустрічається нічна #красуня у Південній Азії, в Південній та Північній Америці та в нашому регіоні. Назва у рослини "нічна красуня" бо її квітки повністю відкриваються тільки ввечері на заході сонця, а рано вранці рослина змикає їх, утворюючи щільні #бутони.
#Суцвіття у мірабіліса верхівкові або пазушні. Кожна #квітка має 5 приквітків, які утворюють між собою плівчасте покривало. Квітки двостатеві, можуть бути одноколірні або ж мати два різних тони, причому часто забарвлення другого тону буває не рівномірне й не симетричне.
Добре росте нічна красуня на сонячних місцях, на суглинних та глинистих ґрунтах. Ця #рослина не виносить перезволоження грунту. Розмножується нічна красуня насінням, бульбами та живцями.
Рожеві троянди (фото).
Я завжди милуюся трояндами, бо ці дивовижні #квіти навіть у таку спеку, як зараз, все такі ж #чарівні, як завжди.
В серпні трояндам потрібен #догляд у вигляді поливу та обрізки.
Полив бажано проводити дощовою водою щотиждня у заздалегідь викопану навколо куща троянд лунку.
Така вода засвоюється рослиною набагато краще водопровідної.
Дуже часто поливати троянди не потрібно, краще полити рідше, але при цьому рясно промочити землю.
Саме зараз, у серпні, необхідно зробити другу обрізку (перша обрізка-навесні) в процесі якої зрізаються відцвілі #бутони й плоди, що з'явилися. Наступне обрізання можна запланувати на середину осені.
Енотера. Справжнє ДИВО серед квітів!!!!!!!!!!!

Колись мене до глибини душі вразила #квіточка, що при настанні темноти прям на очах розкриває свої пронизливо-жовті, скоріш #лимонні навіть, #пелюстки! #Бутони починають тремтіти, "лапки", які були скріплені на вершині бутончика-конуса, прискають в різні сторони, і пелюстки починають розкручуватися, наче парасольки, що їх вийняли із тугого чохла.. Невдовзі з'являються жовтаві спіднички "сонце-кльош". Так, одна за одною розкриваючись, вони вже за кільканадцять хвилин буяють люмінісцентним якимсь кольором, що аж світиться в сутінках... Фантастичне видовище, чаруюче та живе!

Недавно не вдалось поспостерігати за цим дивом у маминої сусідки - пропустила... Але маму науськала, і вона мені аж відзвонилась: побачила вона теє чудо також і загорілася собі розвести ті квітки, що звуться, виявляється, #лунник (російською). Переклад "місячник" не видав жодної згадки про цю квітку - ото дива! Але назва така, мабуть, бо розкриваються квітки при луні - і це логічно! ) Пошуки привели мене й до наукової назви - #енотера. А ще - пишу знов російською-#НочнаяСвеча, #ослинник.

Аж ось моє чадо видивилось на нашому вечірньому шляху із річки такі квіти! Виявляється, він запам'ятав, що у бабусі ми не побачили, як вони розкриваються. І мені вказав на них та сказав - темнішає, зараз розкриватимуться? Я обалділа: так, синку!! І на радість комарям, ми на 15 хвилин залипли на тому квітникові, спостерігаючи цю чудову картину - як ці "місячники" розкривають свої бутони. Наввипередки показували один одному: Дивись, ось цей починає! Дивись, он там розпускається! Глянь - а той вже розкрився! )) Ах, яку ж насолоду ми отримали від того чудового вечірнього видовища! Не передати словами!

І не треба витрачати дні та години безперервного спостерігання, як Діскавері, що роблять таку кропітку зйомку аби отримати на виході півхвилинний "кліп" - як розпускається бутон троянди, наприклад.

Жаль, що нормального відео мені не вдалось зняти, бо для цього потрібна спеціальна апаратура... Фоти - то так, сім-вісім, але ж хоч щось. Тож, я викладу тут посилання на інет-відео, яке просто ШИКАРНО демонструє таїнство розкриття цих квіточок! Зауважте: зйомка не прискорена. Вони САМЕ ТАК відкриваються, з такою швидкістю! Не знаю, як вам буде, але я тепер закохана в це відео!!!

https://www.youtube.com/watch?v=Mfigs1jOOLU

Шикаарні квіточки, всім рекомендую якщо не завести ії вдома в палісаднику, то хоча б поспостерігати за ними ввечері!
Гібіскус кімнатний - основні труднощі, які можуть виникнути при вирощуванні

Одна з подруг моєї матусі розвела цілий "міні сад" #гібіскус|ів на підвіконні. Оскільки ми часті гості в її будинку нам вдалося спостерігати період цвітіння, що я і вирішила закарбувати за допомогою фотографій. Однак мене цікавили особливості вирощування рослини, і власниця повідала чимало цікавих нюансів, якими хочу зараз поділитися.

Отже, якщо у гібіскуса опадає листя або #бутони - основна причина цього - нестача вологи. Для виправлення ситуації необхідний посилений полив. При цьому обов'язково потрібно пам'ятати про сприятливий дренаж. У випадку з бутонами рослина припиняє цвісти, так як береже запас води.

Живильне середовище - ще один фактор, який безперечно впливає на цвітіння. Дуже часто #добрива допомагають при опаданні бутонів. Для стимулювання цвітіння рослину необхідно удобрювати не рідше, ніж раз на місяць.

Причиною опадання бутонів і в'янення квітки може бути різкий перепад температур. Також на рослину може вплинути різка зміна умов #догляд|у і зміна місця розташування рослини.

Про що говорять мляве і зморщене #листя? Зазвичай це ознака нестачі вологи, а також надзвичайно сухого повітря в приміщенні. Необхідний збалансований полив і обприскування рослини.

#КімнатніРослини #Гібіскус #Вирощування

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).