#виховання

Покарання дітей

Ви караєте своїх дітей? Я гадаю, що так. Усі батьки карають своїх дітей, тільки #покарання у всіх різне да і тяжкість провини для покарання відрізняється. Я не хочу торкатися праць психологів та педагогів різних часів. Те, що було загальноприйнятим навіть 30 років тому, сьогодні – не дієво. Бо і #діти, і #виховання еволюціонують. Скажу також, що до кожної провини потрібно підходити окремо, з врахуванням особливостей характеру кожної окремої дитини. До речі, батько лупцював мене ременем (після «накрутки» мамою). А мама ставила у куток, а деколи, навіть коліньми на гречку. Це і боляче, і принизливо. Так, я була ну дуууже неслухняною дитиною. Карали мене за все: промочені ноги, побиття хлопчика, розірвану сукню, брехню, розкриття «нички» з цукерками, …, …, список нескінчений. Чи правильно робили батьки? Напевно, ні. Бо чим більше мене карали, тим сильнішим був мій супротив. Тоді я зрозуміла для себе важливу річ: дитина – це маленька особистість, яка має почуття власної гідності і ламати цього не можна!
Тепер в мене два сина. Не знаю, легше чи складніше виховувати синів ніж доньок, але зі старшим я стільки намучилася, а от бити я його – не била і в кутки не ставила. Тільки одного разу, коли йому було 4-5 років і він без дозволу пішов зі старшою дівчинкою на місцевий пляж, після повернення я його відлупцювала ременем. Але це були мої нерви, страх втрати та безліч інших почуттів. Істерика, одним словом. Тоді я сама злякалася себе. Злякалася свого стану і того, що можу покалічити дитину. З того моменту ніякого рукоприкладства. За багато років я стала спеціалістом «виносу мізків». Ні, не маю на увазі читання моралей. Це трохи інше, що трьома словами не скажеш. І звичайно, що я караючи сина, позбавляла його комп’ютера, телевізора, розважальних заходів. А молодший синочок ще маленький і йому поки що достатньо, коли мама підвищує голос.
А вас батьки карали?
Розваги для дітей раннього віку
#Веселощі #Розваги #Діти #Виховання
Погода поки що не поспышає нас тішити теплим сонечком і запашним повітрям і ми з малюком маємо шукати, де проводити наші прогулянки. #Малюк із задоволенням відвідує #ДитячийКлуб Спортлайфік у майже однойменному спортинвному клубі :) Там йому дуже весело, багато однолітків, цікавих іграшок, а головне – #лабіринт! У тому лабіринті ще має бути батут, але діточки віком від 12 пострибали й порвали) досі не поставили новий) Дітлахи там, звичайно, дуже різні. Найбільше дійтей у віці 3-4 роки і вони гасають з воплями тим лабіринтом, наче якесь дике плем’я)) Тому я вимушена лізти за малюком у той лабіринт і слідкувати, щоб голосливий табун не збив малого з ніг) Учора буквально дівчинка зіштовхнула малого з горки. Добре, що я встигла зловити, бо малий би дуже травмувався. Малу мати попросила, щоб та вибачилася, але дівчинка не схотіла. То й нічого) Взагалі дуже подобається там, але буває, що приводять хворих дітей. До садка не можна з вірусом, от і ведуть сюди, бу тут не мають права відмовимти..
А як ваші дітлахи ладять з однолітками? Чи є серед ваших пупсиків хулігани?)
Чому людина бреше? Наслідки. 1.

Намагаючись зрозуміти людину, яка впродовж знайомства з нею постійно бреше, необхідно врахувати де кілька факторів. По перше, виховання у сім'ї. Якщо така поведінка батьків була нормою, то першим фактором буде спадковість. Додавши до неї спроби батьків пояснити цінність правди дитині, що знаходиться у стані розвинення абстрактного мислення, яке інколи супроводжується вигадуванням, отримуємо невпевнену у собі людину пристосуванця. Звісно існує багато кваліфікованих психіатрів, здатних надати допомогу, з урахуванням ступеню усвідомлення проблеми людиною. Уникнути ж такої проблеми допоможе батькам розуміння того факту, що на певному етапі розвитку, у дитини виникає потреба додавати подіям власних кольорів, та підводити висновок, засновуючись на отриманому світогляді…

#Брехня #Виховання #Спотворення
Життя - важка річ...
#Життя
#Виховання
"Непременно балуйте детей! Жизнь - тяжелая штука… И у вашего
выросшего малыша должно быть место в душе, пахнущее ванилью, сказками,
сбывшимися просьбами к Деду Морозу, родительскими поцелуями и верой в
то, что он самый-самый… То место, прикасаясь к которому, он сможет найти
в себе силы выжить в самых нелегких испытаниях."
Від себе - в поняття "Балуйте" вкладую не купівлю дорогих планшетів, смартфонів ... , а читати казки,пекти пироги, бути для дитини чарівником! А ще - батькам любити один одного.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).