#вікно

Петунії в приміщенні та на подвір'ї.
#КімнатніРослини
#Квіти
Хто сказав ніби петунія - це квітка для вулиць? А ось і не тільки. #Петунія - універсальна квітка, яку можна використовувати як для прикрашання квіткових #ваз, балконних #шухлядок, клумб біля будинку, так і вирощувати як кімнатну квітку. Ось ми на роботі зі співробітницями купили #розсаду та посадили петунію на клумбах біля будівлі у вигляді квіткових плям, а також в горщиках - поставили на #вікно. Для приміщення вибрали петунію-гібрид з красивими квітками у білу смужку. На фотографіях можна побачити цю красуню-петунію. Хочу сказати, що одноколірні петунії мені подобаються не менше - вони яскравого насиченого #кольору - краса! Ще петунія мені подобається тим, що вона зовсім не вибаглива рослина. Вона дарує гарний #настрій на цілий день та прикрашає наше життя своєю красою. Мені ще хотілося би ампельну петунію придбати. А як Вам ця квітка, подобається чи ні?
Герань кімнатна
Герань кімнатна мені подобається тим, що вона при вирощуванні невибаглива, завжди піднімає настрій своїми яскравими шапками з квітів, а #цвітіння її триває цілий рік. Вона чудово прикрасить будь-яке #вікно, будь воно в кухні, у спальні або у вітальні. А як красиво виглядає зовні балкон на якому прикріплені ящички з квітучою геранню.
Я найчастіше розмножую #герань живцями. Мені здається, що це найлегший і найпростіший спосіб її розмноження. Просто я роблю зріз невеликої частини #стебла, даю трохи підсохнути зрізу, а потім опускаю #живці в банку з відстояною водою.
#Квіти
#КімнатніРослини
#КімнатніРослини
#квіти
У моєї мами вдома теж є багато квітів. Вона дуже любить #фіалки, у неї є різні сорти. Вони часто цвітуть і радують нас усіх. Ще у неї ростуть #маранти, #циперус, алое, #каланхое та багато інших квіточок. Крім домашніх квітів мама вирощує у домашніх умовах розсаду, яку пізніше висаджує на город. Сіє вона насіння в прямокутні дерев'яні ящички, а коли рослинки підростуть - пікірує. У неї зазвичай висаджені в дерев'яних ящиках #помідори та #перець. Часто мама висаджує в ящички цибулю, та ставить її на #вікно, щоб завжди мати до столу свіжу зелень.
#КімнатніРослини

Мої домашні #квіти щось перестали радувати мене останнім часом. Не збагну що з ними відбувається. Зовсім зачахнули, втратили свій колишній чудовий вигляд. Давно, правда, я їх ніякими підживленнями не підгодовувала. Позаторік мої квіточки мали яскраве зелене #листя та радували своїми квітами, а в минулому році все змінилося.
Я гадаю, що надлишок сонячного світла, що падає з вікна на квіти, багатьом моїм рослинам не подобається. З весни буду знову, як колись раніше, #вікно затінювати, щоб квітам було більш комфортно. Залишилися у мене тільки рослини, що люблять #світло і ще кактуси, хоча я їх не люблю через колючки, які завжди впиваються в пальці. Ось подивіться фото моїх рослин.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).