#гілок

Озирнись навколо!

Прекрасний сонячний день був сьогодні! Невеличка #прогулянка на свіжому повітрі ще більше підняла мені #настрій. Знову захотілося більше рухатися, милуватися навколишнім світом, будувати плани на майбутнє. #Дерева та #чагарники повним ходом зустрічають весну, #листочки на них розкриваються, квіточки радують людей, що проходять повз них приємними ароматами. Було би побільше таких сонячних теплих днів, які приносять нові почуття та нові надії. Подивіться на ці милі ніжні квіти, на #сережки, що звисають з #гілок, вони немов говорять: " Життя прекрасне! Все буде добре! Озирнись навколо!"
#Природа
#Весна
#Квіти
#Страва моєї #мрії

О, я дійсно люблю куштувати те, що було приготовано із чогось смачненького. А хто не любить? Тому я помізкував, я вирішив, що у "ідеальній страві" точно будуть:
- #грибочки (їх смак просто ідеальний, якщо є потреба купити чіпси, , горішки, вермішель швидкого приготування (якщо вже до такого доходить) - то тільки із грибним смаком).
- #сир. Байдуже який. Я обожнюю, коли він, трошки розплавлений, тягнеться і немов тане у роті. Цей трошки солонуватий смак робить будь-яку страву досконалою! От скажіть, хто не любить сир? Це і #піца, і салат, і картопля по-королівськи, і смачний #салат "#Жульєн" і ще багато-багато шедеврів кулінарії!
- куряче #філе. Тут навіть без питань. Це смачно і корисно, адже #білок з курки легко засвоюється та містить багато поживних речовин.
- перепелині #яйця. Не знаю чому, але мені припали до душі ці маленькі яєчка. На смак ні чим не відрізниш від курячих, але знаєте! Його так смачно заковтнути повністю!...

А які б у вас були інгредієнти?

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).