#день

#Свято
#8Березня
Хочу привітати всіх жінок, тих що зайдуть на мою сторінку і взагалі, усіх представниць прекрасної статі зі святом весни! В цей чудовий день бажаю вам #щастя, любові, #благополуччя та злагоди! В нас тут чудова весняна #погода, світить #сонечко, #тепло, #настрій гарний. Сподіваюсь, у вас теж все відповідно складається.
Прошу ділитись враженнями, в кого як пройшов цей #день. Може вас чимось здивували ваші рідні та кохані чоловіки? Незвичайним подарунком чи ще чимось цікавим, наприклад. Чи готували ви щось смачне, був святковий стіл у вас чи навпаки, нічого не задумували і не проводили?
#Відпочинок
#Подорож
#Відень
Продовжую свою історію про поїздку до Австрії. У Відні я була два дні. Першого дня крім оглядової екскурсії і поселення в готель ми пішли самі увечері гуляти. Ми пройшли пішки від готелю на окраїні до самого центру і назад. Економили гроші на проїзді. Дуже гарно пізно ввечері світяться Віденьскі будівлі: #КарловаЦерква, Будова міської ради, Фонтани. Крім того біля Карлової церкви багато людей різного віку танцювали танго. Ось таке у людей дозвілля. Буквально після 10-11 години місто ніби завмирає. На вулицях майже нікого немає, машини теж зрідка тільки їздять. На Україні в цей час ще шум і гам.
Наступного ранку з екскурсійною групою ми поїхали до центру, А потім хто куди, по екскурсіях. А ми пішли з чоловіком на каву )) Фото нашого кавування ви бачите знизу, дуууже смачне тістечко #Захер. Також я прикріпила додаткові фото з Палацу Шьонбрун, про який розповідала минулого разу.
Деніел Кіз "Квіти для Елджернона"

#Рецензія #Книги #ДеніелКіз #КвітиДляЕлджернона

Сьогодні закінчила читати книгу Деніелa Кіза "Квіти для Елджернона", яка є світовим бестселером. Короткий зміст цієї книги такий: хлопець Чарлі, котрий відстає у психологічному розвитку, мріє стати розумним і така нагода у його житті появляється. Після проведеної операції, а також застосування певних методик, він поступово перетворюється на генія. За цей короткий період свого життя Чарлі як і допускається певних помилок, так і робить багато корисних досліджень з метою зробити вагомий внесок у розвиток науки та допомогти потребуючим цього людям. В тому числі Чарлі виявляє помилку у дослідженнях та теоріях відомих професорів психології та нейрохірургії, котрі були випрорбувані як на білому миші Елджерноні, так і на недоумкуватому на той час Чарлі. І дійсно, його припущення підтверджуються - результати проведених досліджень виявилися не такими успішними як вважалося з самого початку.
Варто прочитати цей твір щоб зрозуміти багато речей, на котрі ми не звертаємо уваги у повсякденному житті, а також щоби принаймні дізнатися про перебіг та закінчення цієї зворушливої історії. Можливо, ознайомившись із цим твором, ми навчимося сприймати яку б то не було людину як особистість.
Виявляється, що цей роман був екранізований декілька разів, а в 1968 році навіть отримав премію "Оскар".
Тепер у мене на черзі перегляд фільму, знятого на основі книги "Квіти для Елджернона".
#Подорож
#Відень
Вже минуло кілька років з моєї останньої подорожі у Європу. Проте як тільки приходить весна, з"являються спогади. Адже саме навесні в основному я їздила у тури Європою. У Відні я була двічі. Дуже гарне і історичне місто. Проте я не любитель музеїв, тому там не була, а просто насолоджувалась прогулянками містом. Бачила славнозвісний #Хофбург, була на Площі Марії Терезії, відвідувала #палацШьонбрун. До речі в останному дуже гарно, величезна територія з квітучими кущами і квітами, гарний фонтан. Раджу поїхати туди обов"язково, Крім того вхід на територію Шьонбруну безкоштовний. Платним являється тільки віхд у саму будівлю. У Відні варять дуже смачну каву, яку подають з великою кількістю молока. Називається така кава - #меланж. Це моя улюблена. Також обов"язково спробуйте #штрудель та #захер - відомі віденські смаколики. До Відня їхати не так вже й далеко, проте теперішній курс європейської валюти не дозволяє мені це зробити ще раз, на жаль.
#КупальняКлеопатри в Туреччині.
#Подорож #Туризм #Туреччина

Купальня Клеопатри розташована в Ієраполі на території #Памуккалє́ ( #ЗахіднаАнатолія на північ від міста #Денізлі, 250 км от аеропорту Анталії). Про комплекс термальних джерел я вже написала. В одному з них вода, температура якої більше 40 °С. Інше джерело містить сірчану воду з температурою 30 °С навіть взимку. Таку воду вважають цілющою при кожних хворобах. Кажуть, що третє джерело омолоджує. Мій чоловік так хотів омолодитися, що не хотів і чути про фотоапарат з яким не можна було туди лізти: або фотографуєшся, або омолоджуєшся. Мені, звичайно, кортіло зафіксувати красу напам’ять, а у чоловіка більш практичні були бажання. І ми посварилися. Прийшлося йому все ж таки брати фотоапарат але усю дорогу з екскурсії він не розмовляв зі мною. Не знаю, кому сидіти там було приємно, але мені – ні: вода занадто тепла, тхнуло сіркою, усі каміння були слизькими. А велике скупчення людей наводило лише на одну думку: скільки мікробів розмножується у таких умовах і чи всі туристи знають, де знаходиться вбиральня?
День народження у дитини

Завтра у мого старшого сина #День народження, а ми захворіли. Та ще й у чоловіка бабуся померла. Взагалі настрій не святковий, однак, дитина чекає на свято. Як себе змусити або просто як влаштувати #свято дитині вдома, без гостей? #Подарунок ми вже подарували - купили йому велику і гарну шведську стінку, з різноманітним приладдям для занять спортом, а ще я приготую його улюблені страви. Залишилася лише святкова атмосфера, якої так бракує.
#День Сурка - традиційне народне свято в країнах США, і його дуже чекають, як предвісника весни.
Давайте вже 2016-й, з цим 2015-м вже все ясно ;-)

Назва запису - то спроба жартувати. Не сприймате близько до серця. ;-)
#НовийРік вже 3 дні як набув чинності. Кілька коротеньких порад від мене.
1. Не дуже розлабляйтеся. Після #свята ой як важко ставати до повсякденних справ.
2. Наступний #рік обіцяє бути важким, не дивлячись на всі #побажання кращого 2015-го, ніж попереднього, тому спробуйте знайти додаткові джерела прибутку.
3. Вивчайте англійську, бо знати додаткову мову - це як прожити ще одне #життя
4. Краще заощаджуйте і інвестуйте, аніж беріть кредити.
5. Прокидайтесь з думкою, що сьогодні станеться щось неймовірне, лягайте спати, дякуючи, що прожили цей #день

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).