#діти

Пляж Затоки

#Відпочинок, #МорськийВідпочинок, #ВідпочинокНаМорі, #Затока, #ЧорнеМоре, #БазаВідпочинку #Сонячна #ОдеськаОбласть #Діти #СімейнийВідпочинок

Якщо хтось вважає, що немає ніякого значення, який морський берег і пляж у місці майбутнього відпочинку, то дуже помиляється. Особливо така інформація важлива, коли планується відпустка з дітьми. Якось я відпочивала у Туреччині і вже на місці виявилося, що пляж там з дуже гострих булижників. Ходити по пляжу і заходити там у воду можна було тільки взутим. З дітьми взагалі на такому пляжі відпочивати не можна. Тому, обираючи собі місце для відпочинку зважайте на такі речі: вода у морі з кам’янистим берегом значно чиста ніж з піщаним берегом. Це особливо відчувається під час та після шторму. Але з дитиною відпочивати на каменистому березі важче і нудніше, бо як же будувати замки, робити різноманітні пасочки і рити тунелі. У Криму є всі види берегів: піщане, з мушлів, з гальки, з каменів і валунів. На південному березі – камені, на західному – пісок. В Одесі та Одеській області (Затока) пісок та мушлі.
Крім того, важливо знати чи прибирається пляж у запланованому місці відпочинку. На пляжі бази відпочинку «Сонячна» пляж прибирається, проте культура відпочивальників ще на рівні дикунів. І пляшки з під пива, і банки з коли, і качани з кукурудзи, і куча бичків з під цигарок під ногами у піску – все це неприємна правда нашого менталітету. Баки та урни для сміття на відстані 20 метрів не допомагають українцям стати цивілізованою нацією. І дивна річ: як ви бачите на фото 6 багато відпочивальників залишають своє взуття перед самим пляжем, щоб потім не нести пісок у номери і у той же час паскудять собі під ноги сміттям.
База відпочинку Сонячна. Розваги для дітей

#Відпочинок, #МорськийВідпочинок, #ВідпочинокНаМорі, #Затока, #ЧорнеМоре, #БазаВідпочинку #Харчування #Сонячна #ОдеськаОбласть #Діти #СімейнийВідпочинок

Хоча діти усі різні, але кожна дитина хоче розважатися. І звісно, що море морем, а розваг на сімейному відпочинку мало не буває. На жаль, безкоштовних розваг для дітей малувато: гра у піску, купання морі і басейні, гра на дитячих майданчиках біля баз відпочинку, анімації (не всюди). На цьому безкоштовні пестощі закінчуються. Звичайно, що за гроші можна розважити дитину гарно: луна-парк, катання на поні, екскурсії, водні катання на катері чи банані, фотографування, відвідування циркових вистав, кінотеатрів тощо. Ми відвідали маленьку циркову виставу (50 грн./квиток), після чого безкоштовно сфотографувалися з клоуном та мавпою. Каталися на атракціонах, стрибали на батуті (ціни на атракціони фото 7). Можна було б з’їздити до одеського аквапарку, але ми вирішили, що син ще занадто малий для цього.
Одним словом, за гроші можна все.
Чи можна прати дитячу коляску?
#ДитячаКоляска #Тростина #Діти
Виявляється, візок можна прати в пральній машинці!!! Я, коли була вагітна, приводила в порядок візок з люлькою, але там всі ткані частини були знімні. А от, коли придбали коляску-тростину, там все виглядало, як-ніби не знімне. Такі литі кріплення. Взагалі я її просто протирала щіточкою з мильною водою. Але вже два роки, як користуюся, уявіть тільки ці втерті печива, річки кефіру, соку і т.д. Коли терпінню прийшов кінець, на емоціях розібрала коляску. Навіть викрутка не знадобилася. Все на кліпсах, кнопках і липучках. Каркас склала і помила під душем у ванній. Знімні частини завантажила в пральну машинку на 40 градусів. Порошок найзвичайніший і трохи кондиціонера. Висушила на вулиці за годину.
У підсумку, поки малюк спав, коляска розібралася, попралася, висохла і зібралася. Вуаля! Нова коляска!
Дорогі матусі, ділюся своїм безцінним досвідом! Користуйтеся. Коляски можна і потрібно прати в машинці. Тільки обороти ставте мінімальні для центрифуги. Капюшон завантажила прямо з металевими дугами. Машинка в порядку і коляска теж.
:-)
Покарання дітей

Ви караєте своїх дітей? Я гадаю, що так. Усі батьки карають своїх дітей, тільки #покарання у всіх різне да і тяжкість провини для покарання відрізняється. Я не хочу торкатися праць психологів та педагогів різних часів. Те, що було загальноприйнятим навіть 30 років тому, сьогодні – не дієво. Бо і #діти, і #виховання еволюціонують. Скажу також, що до кожної провини потрібно підходити окремо, з врахуванням особливостей характеру кожної окремої дитини. До речі, батько лупцював мене ременем (після «накрутки» мамою). А мама ставила у куток, а деколи, навіть коліньми на гречку. Це і боляче, і принизливо. Так, я була ну дуууже неслухняною дитиною. Карали мене за все: промочені ноги, побиття хлопчика, розірвану сукню, брехню, розкриття «нички» з цукерками, …, …, список нескінчений. Чи правильно робили батьки? Напевно, ні. Бо чим більше мене карали, тим сильнішим був мій супротив. Тоді я зрозуміла для себе важливу річ: дитина – це маленька особистість, яка має почуття власної гідності і ламати цього не можна!
Тепер в мене два сина. Не знаю, легше чи складніше виховувати синів ніж доньок, але зі старшим я стільки намучилася, а от бити я його – не била і в кутки не ставила. Тільки одного разу, коли йому було 4-5 років і він без дозволу пішов зі старшою дівчинкою на місцевий пляж, після повернення я його відлупцювала ременем. Але це були мої нерви, страх втрати та безліч інших почуттів. Істерика, одним словом. Тоді я сама злякалася себе. Злякалася свого стану і того, що можу покалічити дитину. З того моменту ніякого рукоприкладства. За багато років я стала спеціалістом «виносу мізків». Ні, не маю на увазі читання моралей. Це трохи інше, що трьома словами не скажеш. І звичайно, що я караючи сина, позбавляла його комп’ютера, телевізора, розважальних заходів. А молодший синочок ще маленький і йому поки що достатньо, коли мама підвищує голос.
А вас батьки карали?
В'язані речі

Наша #бабуся гарно плете дитячіРечі, як #гачком, так і спицями. Дуже швидко сплела онучку два теплих светрика, які ми встигли вдягти лише по два рази. А скільки часу, зусиль і любові вкладено в ці речі.. Розпустити шкода, подарувати комусь, може.. #Діти так швидко ростуть. Мабуть залишу собі так.. на згадку) А ось поки синочок був зовсім крихіткою, я спллела пінетки-кеди гачком. Так ні разу й не взули)) хоч киці дісталося погратися, один шнурок сумлінно згризла)
Чи є у вас подарунки для діточок, що зроблені своїими руками, але вже по віку і розміру не підходять? Чи даруете ви такі одежинки своим друзям-малюкам?
#Рукоділля #Плетіння
Фото дитячих іграшок
#Діти
#Іграшки
#ДитячаГра
#Відпочинок
Ось хочу поділитися фотографіями іграшок, які у нас є вдома. Це іграшки моєї дочки. Вона дуже любила гратися зайцями та ведмедями. У неї ще є кілька великих ведмедів, які сидять на шафі, ними вже давно ніхто не грає. А ось цими маленькими періодично граються: приходять сусідські діти, приїжджає моя племінниця іноді.
Двох маленьких ведмедів моєї дочці подарували лікарі після того, як їй зробили операцію. Одного ведмедя подарував лікар-педіатр, а другого лікар-кардіолог.
З усіх цих іграшок мені чомусь найбільше подобаються коричневий заєць та коричневий ведмідь. Можливо тому, що вони виглядають більш натурально.
Дитячий спортивний та ігровий майданчик.
#Відпочинок
Сьогодні знову хочу Вам показати кілька фотографій на яких зображені дитячі #майданчики. Цього разу на фотографіях Ви побачите багато різного спортивного #обладнання та #тренажерів. Зазвичай на майданчиках з тренажерами та #турніками часто можна побачити не тільки дітей, а й дорослих, які із задоволенням їх використовують для підтримки своєї форми.
Хотілося б дізнатися у Вас чи користувалися Ви коли-небудь тренажерами й турніками, встановленими на дитячих майданчиках? Чи займаються Ваші молодші сестри та брати, або ваші власні #діти на турніках та тренажерах, бігових барабанах та інших вуличних #пристосуваннях для занять #спортом?
Дитячі іграшки - розкіш чи необхідність?

Перебирала сьогодні арсенал різноманітних прибамбасів свого синулі, знайшлося багато чого, що вже не викликає зацікавленості. Ось #ФотоДитячихІграшок , котрі були нам цікаві приблизно в один рік. #Діти ростуть, вподобання змінюються, а батьки повинні встигати задовольняти інтерес своїх малюків. #Іграшки – надзвичайно важливі речі в розвитку малечі. Складно уявити, як раніше наші батьки, бабусі й дідусі обходилися без усього того, що зараз мають наші сини й дочки. Може, це ми так звикли думати, що дітям треба стільки всього? Може, ми їх просто розбалували? Які, на Вашу думку, іграшки абсолютно непотрібні дитині? А які надзвичайно важливі?
Дитячі ігрові майданчики.
Продовжимо розмову про дитячі #ігрові майданчики. Сьогодні у мене є ще кілька фотографій для Вас, які допоможуть зробити деякі порівняння та висновки. Давайте разом подивимось що зроблено #якісно та з розумінням, а що не дуже.
Мені дуже сподобалося на даних дитячих майданчиках спеціальне #покриття. Ви можете побачити його на трьох фотографіях. Воно має зелений колір. Його роблять з гумової крихти, завдяки чому дитина при падінні не зможе сильно вдаритися о землю, бо #гума пом'якшить удар.
Ще мені сподобалося те, що на дитячих майданчиках багато #піску, який також пом'якшує удари при падінні.
На 1 верхній фотографії можна побачити, що майданчик обгороджен металевим #парканчиком. Завдяки цьому маленькі діти не зможуть вибігти за межі майданчика і потрапити під колеса автомобіля.

Запрошую всіх оцінити дані дитячі майданчики і висловити свою точку зору. Може хтось захоче порівняти те, що ми бачимо на фото з тим, що знаходиться на найближчій до Вашого дому вулиці або в найближчому #парку. Хотіли б Ви, щоб Ваші #діти грали на таких майданчиках?

#Відпочинок
#ДитячіМайданчики
Розваги для дітей раннього віку
#Веселощі #Розваги #Діти #Виховання
Погода поки що не поспышає нас тішити теплим сонечком і запашним повітрям і ми з малюком маємо шукати, де проводити наші прогулянки. #Малюк із задоволенням відвідує #ДитячийКлуб Спортлайфік у майже однойменному спортинвному клубі :) Там йому дуже весело, багато однолітків, цікавих іграшок, а головне – #лабіринт! У тому лабіринті ще має бути батут, але діточки віком від 12 пострибали й порвали) досі не поставили новий) Дітлахи там, звичайно, дуже різні. Найбільше дійтей у віці 3-4 роки і вони гасають з воплями тим лабіринтом, наче якесь дике плем’я)) Тому я вимушена лізти за малюком у той лабіринт і слідкувати, щоб голосливий табун не збив малого з ніг) Учора буквально дівчинка зіштовхнула малого з горки. Добре, що я встигла зловити, бо малий би дуже травмувався. Малу мати попросила, щоб та вибачилася, але дівчинка не схотіла. То й нічого) Взагалі дуже подобається там, але буває, що приводять хворих дітей. До садка не можна з вірусом, от і ведуть сюди, бу тут не мають права відмовимти..
А як ваші дітлахи ладять з однолітками? Чи є серед ваших пупсиків хулігани?)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).