#запах

Декоративна хоста (фото).
Хоста - це декоративна #рослина, яка названа на честь австрійського ботаніка та лікаря Н. Хоста.
Всього існує до 40 видів цієї рослини, яка дуже любить затіненні ділянки саду або клумби, які розташовані під кронами дерев. Її навіть називають королевою тіні.
Ця #рослина #багаторічна, широко поширена у наших широтах, добре #зимує в грунті. Її дуже цінують в озелененні як декоративно-листяну, а все завдяки її строкатим, великим листям.
Однак не тільки #листя, а й квітки #хости завжди привертали мою увагу.
Це через свій зовнішній вигляд та #запах. Деякі види хости мають надзвичайно пахучі квітки, з ніжним, п'янким #ароматом.
Розмножують хосту або #живцями, або діленням куща.
#Парфуми - це скарб кожної жінки. Нажаль не кожна дівчина розуміється на ароматах. Не йдеться про різноманіття: квіткові, ванільні і таке інше. Я маю на увазі вибір якості і вміння користуватися парфумами правильно. Ви ж зіштовхувалися з таким неприємним явищем: повз вас проходе жінка, а за нею несеться хвиля від «аромату» парфум, які вона просто вилила на себе. І від цього смороду аж дихання зупиняється. А річ у тому, що купуючи неякісні парфуми, що вивітрюються швидко, жінці хочеться якомога довше затримати їх #запах. Тому і «пшикають» тими парфумами і усе тіло, і одяг, і волосся. Ефект від цього – карколомно-вбивчий (у прямому сенсі). Якісні парфуми мають строк збереження до 10 років, а саме головне – #СтійкийАромат. Їх достатньо нанести у потрібних місцях (за вушками і на зап’ястках), щоб увесь день нести легкий ненав'язливий #аромат шику.
Особисто я маю окремі парфуми на: кожен день, офіційні заходи, вечірки.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).