#зріз

Фото гладіолусів.
На першій фотографії ви можете побачити яким чином зберігаються у нас #цибулини гладіолусів протягом всієї зими. Цибулини гладіолусів ми спускаємо на зиму до підвалу, акуратно укладаємо на злегка вологий #пісок й ще присипаємо зверху сухим піском трошки. Так вони зберігаються усю зиму, а потім навесні за місяць до посадки в грунт цибулини необхідно злегка обтрусити від піску, акуратно очистити від луски, не зачіпаючи #паростки, а потім перенести в тепле приміщення. Наприкінці квітня або на початку травня, коли земля достатньо прогріється, рихлимо грядки, вносимо мінеральні добрива та висаджуємо цибулини на відстані 25-30 см одну від одної. Ділянка на якій висаджуємо гладіолуси має невеличкий ухил, добре освітлена сонцем протягом усього дня та закрита з одного боку від пануючих вітрів.
Ось такі #гладіолуси, які ви бачите на фото 2-10 ми виростили у цьому році.
Гладіолуси - це улюблені #квіти моєї мами, ми вирощуємо їх на дачі для себе, на #зріз. Ці квіти довго стоять у вазі, майже два тижні.
Цвітуть гладіолуси з червня до жовтня.
Квіти ромашки садові.
Ще називають цю рослину нівняк, ромен.
#Ромашки - це ще один представник сімейства #Айстрові.
У світі налічується понад п'ятдесят видів ромашок.
Ці #квіти #символ чистоти, доброти, віри, ніжності, щирості та природної краси.
Назва квітки походить від слова "romana" - римський.
Ромашки добре виглядають у групових посадках, серед хвойних, на передньому плані разом з декоративно-листяними чагарниками, в #квітниках й на #клумбах.
Крім того, ромашки вирощують на #зріз, їх #суцвіття - кошики, з хороводом білих #пелюсток дуже декоративно виглядають, привертають жіночу увагу та викликають розчулення.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).