#каштани

Поробка до дня осені. Черв’яки/гусениці з каштанів

Незабаром у дитячих садках відбудеться свято осені. Пропоную вам найпростішу поробку до цього святкування. У композиції з каштанів два черв’яка (дівчинка та хлопчик) на листячку.
Знадобляться #каштани приблизно однакового розміру, сірники, засушене #листя, картон, клей ПВА, лак для нігтів, нитки для в’язання.
Каштани потрібно продірявити з двох боків за допомогою шила. В отвори вставити сірники (без голівки). Таким чином нанизати на сірники необхідну кількість каштанів, як намисто, - тулуб. В останній каштан вставити сірник для голови. Голову розмалювати (очі, рот, волосся) лаком для нігтів. Для черв’яка-дівчинки, потрібно продірявити дірочки на голові і вставити туди порізані нитки.
Основу робимо з сухого листя: до картону приклеїти листя, дати висохнути під пресом і обрізати картон за формою листя. Черв’яків можна просто розмістити на підготовленій основі з листя. #Поробка готова.
Каштан – візитівка Києва. Київський каштан.
#ФотоКаштан #ЯкВиглядаєКаштан #Київ

Першою відомою каштановою алеєю у Європі вважається алея, закладена архітектором Христофором Вреном (1799 р.) у парку під Лондоном на березі Темзи.
Що ж стосується Києва, то протягом 1839-1849 рр. за проектом архітектора В.І. Беретті був закладений Бібіковський (на честь тогочасного генерал-губернатора Києва Д.Г. Бібікова) бульвар, зараз бульвар Тараса Шевченка. На початку закладки вищезгаданого бульвару, висадили каштани, які ймовірно були завезені з Венгрії чи Балкан (за різними джерелами). Однак царю Миколі I не сподобалися розлогі крони каштану. З цієї причини всі каштани були викорчувані протягом ночі і замінені пірамідальними тополями. Викорчувані і кинуті дерева мешканці Києва підібрали і посадили у дворах своїх будинків. Можливо саме це призвело до поширення дерев каштану по всьому місту. Тепер #каштан – не тільки візитна картка Києва, а й всієї України.
#КиївськийКаштан нічим не відрізняється від каштанів на інших територіях нашої країни. Саме #КінськийКаштан розповсюджений вид, яким засаджено багато бульварів, алей й вулиць Києва та інших міст країни.
І на останок приведу нижче мелодійно-красивий #КиївськийВальс: #ЗновуЦвітутьКаштани (слова Андрія Малишка, музика Платона Майбороди).
Ночі солов’їнії, ночі весняні,
Доли подніпровські наснились мені.
Знову цвітуть каштани,
Хвиля дніпровська б’є.
Молодість мила, – ти щастя моє.
Далі неозорії, київськії сади,–
Друже незабутній, ти прийдеш сюди.
Стежки і доріженьки ген лягли у даль.
В парі ми любилися, серденьку жаль.
Нам би ще зустрітися в солов’їну ніч.
Теплі зорі київські сяяли б довіч.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).