#красуня

Суцвіття "нічної красуні" або мірабіліса.
#Мірабіліс - це однорічні та багаторічні трав'янисті рослини з #сімейства #Ніктагінові.
Росте мірабіліс в основному в помірних широтах. Зустрічається нічна #красуня у Південній Азії, в Південній та Північній Америці та в нашому регіоні. Назва у рослини "нічна красуня" бо її квітки повністю відкриваються тільки ввечері на заході сонця, а рано вранці рослина змикає їх, утворюючи щільні #бутони.
#Суцвіття у мірабіліса верхівкові або пазушні. Кожна #квітка має 5 приквітків, які утворюють між собою плівчасте покривало. Квітки двостатеві, можуть бути одноколірні або ж мати два різних тони, причому часто забарвлення другого тону буває не рівномірне й не симетричне.
Добре росте нічна красуня на сонячних місцях, на суглинних та глинистих ґрунтах. Ця #рослина не виносить перезволоження грунту. Розмножується нічна красуня насінням, бульбами та живцями.
#ДомашніУлюбленці
#киця
#фотоКотів

Шановні хазяї котів, чи називаєте ви своїх улюбленців якось інакше, ніж вони насправді звуться? Наша Декстер має декілька прізвиськ - шуба, бомжик, гітлер, дівчинка, #красуня, дріфто-киця, демон. У кожного прізвиська є своє пояснення) Наприклад, бомжик - тому що любить валятися на коврику біля вхідної двері або на будь-якій мокрій ганчірці, яку знайде. Гітлер - бо щоранку біля 5 години влаштовує нам тортури - вважає, що під ковдрою крім нас ще хтось є і його потрібно звідти вишкрябати) Буває й накричу на неї, бо поїла усі мої драцени. Але довго неможна сердитися. Вона так мурчить приємно, так заграє, що замість гітлера становиться дівчинкою-красунею)
Чи вмієти ви робити #макіяж?

Майже кожна дівчина задається питанням про те, які #парфуми та #засоби макіяжу краще використовувати або не використовувати. На це питання можна надати одну відповідь, яка буде повною і загальною: макіяж повинен завжди виглядати природно і, принаймі, не сповзати з обличчя, хоча б до кінця робочого дня, щоб по дорозі до додому жіночка не виглядала. як бліда поганка або мокра курка. Уникнути такого неподобства досить легко: використовуйте якісні косметичні засоби, притом - знайте міру.

Якісна #косметика, за визначенням, не може бути дешевою, а дешева - не спроможна прикрасити та зробити обличчя чарівним. Нема нічого страшнішого за розмазану під очима туш, помаду на губах, що розплилася і від якої тхне старим жиром, або пудри но носику та рум'ян на щоках, які нагадують штукатурку на стінах.

З другого боку, я ні в коєму разі не є прихильницею повної відмови від косметики. Сучасні креми, гелі та пінки для душу, шампуні та інши засоби уходу за волоссям, чудова помада і духи, лаки для нігтів здатні робити дива. При вмінні користуватися ціми винаходами #косметологічної #промисловості, кожна жінка спроможна із Пепелюшки перетворитися на доглянуту #красуню-принцесу.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).