#літо

Як почалось моє перше кохання.


Повертаюсь у #минуле, бачу твої очі.
В них - #спокуса, #небезпека та безодня ночі.
В них - #ПалаючийВогонь, невпокорена пожежа.
В них - незбагнена краса, доброти безмежжя.

Знову згадую, як сон, #ВіщийСон, мені наснився:
Ти - нежданий, ледь знайомий, - невідомо як з'явився.
Й зник, лишивши подарунок - посмішку легеньку,
І збентежив мою душу, ніби дівчинці маленькій.

Лину спогадами в #літо, твої #губи відчуваю.
Розчиняюсь в насолоді, в нескінченність поринаю.
#ВирКохання поглинає наші два світи.
Чи існую зараз #я? Невже це насправді #ти?...

08.06.1996р. та 24.02.1999р.

Тетяна Дашковська ©

#Baska

І таки мені справді наснився віщий сон. Після знайосмта із Ним, він наснився мені в ту ж ніч! Не сюжетно, не любовно, не детективно. А ось так просто, як на портреті. Але він - живий та об'ємний. З-д єффект! ))) Стояв, дивився на мене та посміхався.... А через кілька днів яяяяк закрутилося! )))
Петунія гібридна.
#Квіти
#ФотоКвітів
Дуже подобається мені ця квітка.
Петунія невибаглива і має різноманітну гаму кольорів. Крім того, у #петунії багато різновидів. Саме завдяки цьому її широко застосовують в #озелененні та ландшафтному #дизайні. Сьогодні міські клумби та #рабатки вже складно уявити без цієї красивої квітки. Як тільки починається #літо - міські #клумби рясніють розмаїттям кольорів та радують погляд. Я представляю Вашій увазі підбірку фотографій, на яких можна побачити як виглядають різні клумби, що оформлені з використанням петунії.
Розповідь про очікування та весняні квіти

Сьогодні напишу невелику #розповідьПроВесняніКвіти. Зовсім по-іншому сприймається #весна, коли цвітуть #квіти, розпускаються дерева. Аж не віриться, що вже останній місяць весни. Так довго на неї чекали, і так швидко вона проходить. Тепер не можемо дочекатися, коли настане #літо. І так все життя… Чогось (або когось) постійно чекаєш, а час летить. От і я дочекалася цьогорічного весняного цвітіння. Трохи пораділа, трохи засмутилася. Порадувало те, що шикарні тюльпани та нарциси, багато вилазить лілій (незабаром похвастаюсь). Засмутив той факт, що майже всі маргаритки чомусь вимерли(((((((((( Гіацинти та примулки якісь дрібні в порівнянні з минулим роком. А що у Вас зараз цвіте?
Квіти в моєму житті під час морського відпочинку, а також деякі #фото фруктів.

#Відпочинок #АзовськеМоре #Квіти #Фрукти

В останні дні на вулиці значно потепліло і ось уже все ближче довгоочікуване #літо. Сьогодні хочу зазирнути трохи в минуле і повернутися подумки на берег мілкого, але теплого Азовського моря.

Морське повітря, сонце, #море, теплий вітер, безмежні горизонти і чайки, кричущі на льоту, - #відпочинок як у казці.

Жили ми в однієї доброї і світлої господині саме в курортному містечку Генічеськ, до речі наша скромна компанія вже двічі поверталася в її чарівну обитель. Багато де бували: і на Арбатській Стрілці, і Сиваш відвідали, і в морі накупалися, і обмазалися лікувальними грязями, проте все ж показати хочу саме #рослинність прилеглої до будинку території.

Видно господиня вкладає всю душу в ці "дітища" зобережені на фотографіях :)
Бердянськ – курортне місто

У Запорізькій області на берегах Азовського моря розташоване місто #Бердянськ. Тут проживають не лише українці, а й болгари, білоруси, росіяни, німці, євреї, кримські татари, грузини, румуни, поляки та ін. Тож не дивуйтеся, якщо з Вами почне розмовляти перехожий не українською мовою. Я відвідувала Бердянськ, як і більшість туристів, в якості курорту, де можна влаштувати гарний #відпочинок. І це мені вдалося. #Подорож до міста залишила мені лише позитивні враження. #Море тепле, нема різких температурних перепадів, як у Чорному. Та і Бердянська затока цілком задовольнила любителів морських купань. Так що можете сміливо вирушати відпочивати до Бердянську, коли настане #літо.
Кому що, а мені #природа:) Так і рветься моя душа до #ліс|у, так і хочеться пробігти босоніж по соковитій тривичці, котру покривають крапельки вранішньої роси. Хочеться ринути з розбігу у річку, нехай там навіть прохолодна вода, котра придає бадьорості. Хочу просто впасти на землю, подивитися на безхмарне мирне небо і ні про що не думати. А потім заплющити очі й почути, як пташки виспівують свою безтурботну пісню. З нетерпінням чекаю, коли #літо постукає в мої двері й покличе до себе в обійми))) Мрію про той час, коли зможу влаштувати собі #відпочинок, хоча б одноденний… Друзі, а яку пору року ви любите найбільше? Хочете, щоб скоріше потеплішало?
#Ягода #Полуниця #Черешня #Літо #Відпочинок #Ромашка #Шовковиця
Хочеться так весни, а літа ще більше. Дачниці починають висаджувати всілякі рослини. Саме так відпочивають моя матуся та бабуся ;-)
Дерева плодоносять. Перша черешня, полуниця ... Ягоди ... Ммм ...
#море
#літо
#подорожі

Коли надворі мерзлякувата і депресивна зима, то часто починаєш згадувати приємні літні днини на березі моря: полуденну спеку або ж теплі вечори і прохолодні світанки, постійно солонуватий присмак на губах, пісок у сланцях, обпечені плечі і ніс у дзеркалі і щасливі сяючі очі дорогих людей навпроти.
Літо буває різним, як і море. Я люблю літній дощ. А краще, зливу. З грозою. А ще більше люблю зливу з грозою влітку на морі, як не парадоксально. Люблю, коли здіймаються високі хвилі, виносять з самого дна пісок і мушлі, що пролежали там вже багато років. А потім, коли шторм стихає, люблю спостерігати за тим, як природа вирювнюється, повертається до свого звичайного спокійного стану. Море... Як же воно схоже на людей..
На жаль, ми давно вже не бачилися і хто зна, коли побачимося знову. Але я люблю його, а воно мене чекає. Моє море. Моє літо.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).