#молодь

Хочу розповісти про актуальну для мене проблему. Вже рік живемо в новобудові. З малюком гуляємо на подвір’ї. Страшенно бісить купа #сміття, недопалків, битого скла... і цей список неможливо закінчити. Ті, хто не мають дітей, ведуть себе, м’яко кажучи по-свинськи. На дитячому майданчику є невеличкі смітники для дрібного #сміття, як я розумію. Наші #сусіди умудряються туди викидати свої сміттєві пакети з побутовими відходами (причому сміттєві баки недалеко від будинку!). Ті пакети туди не влазять, або самі вивалюються, або бродячі собаки їх розривають, або вітер – і все сміття у всій своїй красі на майданчику. Це бісить, бісить, бісить… Шкода тих бідних прибиральниць, що щодня прибирають то все. Це ще нам повезло, що щодня. Ну а якщо в суботу така халепа сталась, то прийдеться до понеділка чекати.
Усі, хто палять цигарки, вважають своїм обов’язком кинути недопалок на майданчик…
А ще #молодь. Я сама ще не дуже стара (ще 30 не маю). Ну але їх неможливо витримати. Позалазять в ті «бєсєдкі» і ведуть себе там, як мавпи. Крик, матюки, музика на всю катушку.... Вже зламали смітник, обмалювали всі лавки, столи. Вигляд там жахливий. От вам і новобудова, майданчик, якому усього лише рік. Тільки #потепліло - вони вже тут як тут...
Люди, навчіть своїх дітей, і самі живіть ПО-ЛЮДСЬКИ. Так не можна жити і гадити там, де живеш.
Сьогодні #ДеньСвятогоВалентина

Ось і настав цей довгоочікуваний день, який із завмиранням #серця так чекала наша #молодь. Сьогодні школярі, студенти та романтично налаштовані дорослі будуть дарувати один одному #валентинки, акуратно упаковані #подаруночки, повітряні кулі у вигляді серця, смачні солодкі #сюрпризи. Маленький подарунок, наприклад, кільце або кулон можна разом з валентинкою покласти в шкатулку у вигляді серця - вийде вдале поєднання приємного з корисним. Написати поздоровлення зі святом можна не тільки на маленькій валентинці, учні шкіл можуть написати на шкільній дошці або невеликому плакаті, а дорослі придумати щось більш оригінальне. Головне - це гарний #настрій і посмішки, тоді свято буде світлим і добрим, найбільше запам'ятається.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).