#мультфільм

З якого віку можна дивитися мультфільми?
#Відпочинок #Мультфільм #Залежність #РозвитокДитини #Дошколята
Задалася цим питанням тільки сьогодні. Нам вже рік, а мені здається, що у малюка вже з'явилася залежність від мультфільмів. Причому від одного конкретного! Почали ми дивитися мультики з самого новонародженого віку. Є ціла серія розвиваючих мультиків. Також малюк виявляв інтерес до "Маші і ведмедя". Буквально місяць тому показали мультфільми від Теремок ТБ. Там кілька музичних мультиків. Деякі з них адаптовані з англійської версії. Начебто нічого поганого. Музичні, навчальні (азбука, навички спілкування, поведінки в магазині і т.д.), але... Є одне величезне але! Дитина вимагає цей мультик щодня. Підбігає до планшета з ранку і кричить поки не включиш цей мультик. Також будь-яка істерика виліковується цим мультфільмом.
Дорогі батьки з досвідом, підкажіть, з якого віку ви дозволяли дітям дивитися мультфільми, чи є залежність від них зараз?
#нарештівдома
#мультфільм
#харків

Сегодня был чудесный день. Мы с семьей посетили, по настоящему Лучший мультфильм за последние... не знаю даже, за сколько.
Не буду рассказывать о сюжете, это можно посмотреть в трейлере, а вот цвета - ярчайшие, диалоги - чудеснейшие, человечные, с тонким юмором. Музыка красивая, графика.. Если будете смотреть в кинотеатре, обратите внимание, как красиво текут капли дождя по стеклу машины... Это просто Шедевр.
Без плагиата никуда, один из героев мультфильма должен напомнить вам смесь короля Джулиана из Мадагаскара и монстра из Университета Монстров.
И, какая находка, кот в виде шапки.
Кстати, если в вашем городе есть МакДональдс, то посмотрите, какие чудные там игрушки - герои "Нарешті вдома".
Хочу поділитися враженням про #мультфільм "Вверх і вгору". Ніколи раніше мультфільм не справляв на мене таке враження. Але цей...Я якось завжди бачила лише його коротку версію в соц.мережах. Хоча, навіть вона мене дуже заціпила. Але подивитись повну версію то забувала, то часу бракувало. Нещодавно на одному з телеканалів якраз показували цей м\ф. І я все ж таки його подивилась повністю. Можу сказати одне. Ні, це зовсім не дитячий мультфільм! Браво, #ПІксар! Вперше, при перегляді м/ф я плакала, і в голові поставли одне за одним питання. Таких же теми торкнулись! Любов, радість, діти, старість, вірність, нарешті, швидкоплинність та непередбачуванність нашого життя. Неймовірно! Хоча й до цього чимало корткометрожок від Пиксар мене вражали своєю глибиною. Але #Вверх перевршив усі мої очікування!
Аніме серіал Госік (Gosick)

#Аніме
#Серіал
#Мультфільм

Цілих 24 серії для поціновувачів жанру!
Єдине, що мене гризло на протязі перегляду – що ж значить назва серіалу? Довелося спитати не в тополя, не в ясеня, а в гугла. Виявилося, що це творці аніме мали на увазі слово «готика». Тоді все стає на свої місця – похмурі історії, стиль готик-лоліти головної героїні…

Але давайте по порядку.

Отже, мультик має сподобатися шанувальникам «Ходячого замку Хаула». І тут, і там – альтернативна європейська країна часів кінця 1 Світової. У серіалі «Госік» ми знайомимося з студентом із Японії, якого звуть Кудзьо. Він прибув до маленького європейського королівства, щоб навчатися там. Друзів не здобув, так як інші студенти його боялися. Зате познайомився з ексцентричною Вікторікою. Дівчина ця з непростою історією – вона зі шляхетної родини, але виросла замкненою у вежі, та й у академії веде дуже затворницький спосіб життя. Однак вона – природжений детектив. Вкупі з Кудзью, який дуже швидко став при ній «Ватсоном», вони швидко розплутують містичні і страшні історії, і на ділі виявляється, що ніякої містики і не було, все логічно і природно.

Крім детективу, у серіалі йдеться про перше кохання і перші ревнощі (котрі мені, дорослій тітці, здаються дуже милими), є багато драматичних моментів. З перших серій анімешка здається простою, але потім затягує, і от вже без неї важко обходитися.

Озвучка – саморобна, від різних фанатів, але дуже толкова.

П.С. Якщо ви вже його дивилися, не розповідайте, чим усе закінчилося – я ще на 19 серії:)
Знову очікував мене приємний сюрприз на вихідних. Переглянула мультфільм «Зарафа». Історія маленького африканського хлопчика, що зміг проявити неабияку мужність і сміливість задля спасіння своєї подруги. Гарненька маленька жирафа залишилася зовсім одна. Макі обіцяє матері Зарафи піклуватися про сирітку. Та невдовзі ледь сам не потрапляє до полону. Жорстокий работоргівець прагне якомога швидше забрати хлопчика у свій великий європейський маєток. Та Макі зустрічає суворого і непохитного єгиптянина, якому також знадобилася жирафа. Хлопчик зможе розтопити кам’яне серце Хассана, та супроводить його до Франції.

Гарні пейзажі Африки та Європи, неймовірні морські краєвиди забавляли око. Сюжетні лінії перепліталися дуже цікавим чином. Навіть піратка Бобуліна відкрилася з несподіваного боку, проявивши великодушність і чесність. Усіх розташував до себе щирий Макі. Та чи вдалося йому пройти весь шлях до кінця? Відповідь знайдете у захоплюючій стрічці.

Всі незнайомі слова пояснюються маленьким глядачам – це теж велика перевага мультфільму для сімейного перегляду.

#рецензія #мультфільм #жирафа
Три богатирі: Хід конем.
Поділюся своїми враженнями. Подивився #мультфільм новенький, "Три богатирі: Хід конем". Якщо, порівняти з попередніми частинами цієї епопеї про богатирів, здається трохи гірше, якось стало. Але, нічого, дивитися однаково цікаво. Анімація мені подобається, сюжет непоганий. Інтрига є. Звичайно ж, є #богатирі, є і лиходії. Кінь Юлій, під час відсутності трьох богатирів, випаково дізнається про змову проти улюбленого князя. Звичайно, намагається його врятувати… Загалом, цікавий мультиплікаційний фільм. Посміятися можна. Раджу всім подивитися.
Мультфільм для всієї сім'ї

#мультфільм #свято

Новорічні та різдвяні вечори не обійдуться без перегляду святкових фільмів чи мультфільмів. Сьогодні уся наша сім'я (я, чоловік, син та донька) переглядали мультик "Крижане серце". Дана картина знята по мотивам відомої казки "Снігова королева" Ганса Крістіана Андерсена. Якість зображення на великій висоті; український переклад милозвучний; сюжетний і трагічний, і комічний, і щасливий. У мультфільмі присутні чудові пісні. Раджу всім подивитись даний мультфільм.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).