#нежить

Висока температура при вірусі у дитини

Цієї осені в Києві зафіксовано велика кількість випадків дитячої захворюваності дивним вірусом. #Педіатри з ніг збилися бігати по домівкам до хворих за викликом. При цьому лікарі-педіатри виявилися безпорадними проти такої напасті. Чому? Тому, що #вірус одночасно б’є по шлунково-кишковому тракту, дихальним шляхам та носоглотці. А головне, що цей вірус підіймає температуру тіла до дуже високих позначок (в мого сина була температура 40,2). Розпочинається #захворювання у всіх неоднаково: когось давить спочатку #кашель та #нежить, у когось підвищується різко #температура без жодних натяків на причину, а когось з самого першого дня починає мучити найсильніша #діарея, а у декого все розпочинається одночасно (наш випадок). Коли в мене захворів молодший син, ні виклик швидкої допомоги, ні лікаря-педіатра зовсім не допомогли. Боячись відповідальності, вони тільки хитали головою і розводили руками. Найбільше, що вони могли, так це дати направлення до інфекційного відділення. Я ж, як адекватна мама, яка знає не з чуток, що таке інфекційне відділення лікарні, відмовилася від госпіталізації. Для тих, хто не знає, то коротко скажу, що туди лягають з чимось одним, а підхоплюють ще три інші хвороби. Крім того, аналіз на бактеріальний посів там роблять 7 днів. Тобто, усім підряд з діареєю чи блювотинням призначають крапельниці для очищення організму (хоча тамошні лікарі уявлення не мають від чого чистять, бо результат аналізу буде лише через тиждень). А потім назначають ще й антибіотики на всяк випадок.
Я правильно зробила, що відмовилася від госпіталізації, бо вже через три дні мій синок скакав по квартирі без температури та діареї. Важливо всім матусям знати, що діарея страшна тим, що зневоднюється організм. Зневоднення – жахлива річ, від якої помирають тисячі дітей в усіх країнах світу. Тому важливо усіма правдами і неправдами відпоювати дитину рідиною. Цю тему дуже грамотно висвітлив пан Комаровський. Що ж до високої температури, то звичайно, що в мене і руки, і ноги тремтіли від переживань за сина. І знову ж таки, потрібно відпоювати хворого рідиною (щоб не густіла кров) і контролювати підвищення. Дякувати Богові, що з першої миті, коли я помітила зміни у консистенції кала та частоті випорожнень (ще навіть не розпочалася водяниста діарея), дала малому Ніфуроксазід. Я зовсім не рекламую ці ліки, бо вперше їх використовувала. Але вони дуже добре допомогли при цьому вірусі. А потім ми ще доліковували кашель та нежить, але це вже була забавка, у порівнянні з діареєю та височенною температурою.
Звичайно, що в нас свій випадок і сліпо йти моїм шляхом не можна. Зрозуміло, що існують важкі хвороби, впоратися з якими можна лише на стаціонарному лікуванні. У будь-якому випадку не треба втрачати голову і панікувати. Я лише хотіла попередити про актуальний вірус, який скосив, як школярів, так і маленьких діточок.
Здоров’я вам і вашим діточкам!
#ПротиалергічніЗасоби для дітей

Так як час від часу ми стикаємося із алергічними проявами у дитини, а саме такими як #висипання на шкірі, #сльозотеча і легкий #нежить - то чи не постійно знаходимося в процесі пошуку ефективних препаратів, котрі можуть протидіяти алергічним реаціям. #Алергія у нас проявляється, наприклад, на яблучний сік, деякі медичні препарати... А також іноді алергічна висипка з'являється у випадках, коли важко визначити алерген - то ж у нас ще немає повного списку "заборонених" продуктів та препаратів. Опишу в кількох словах засоби, котрі завжди в нас під рукою.
1. #ДІАЗОЛІН. Цей препарат досить слабкий і по словах багатьох лікарів зараз в більшості випадків він є малоефективним. Водночас він є найдешевшим (3-7 грн.). Випускається в драже по 0,05 г. (дитячий варіант) та таблетках по 0,1 г. (для дорослих). В інструкції зазначено, що діазолін застосовується дітям від 3-х років, але лікарі призначають його і набагато меншим діткам. Дозування : у віці 3-5 років - по 0,5 -1 таблетки 1-3 рази на добу; 5-12 років - по 1 таблетці 1-3 рази на добу.
2. #ЛОРАТАДИН. Донедавна найбільш помічним у таких випадках для нас був саме Лоратадин, він довгий час ефективно нам допомагав. Зазвичай ми використовували препарат у вигляді сиропу, іноді - в таблетках. Сироп Лоратадин є найефективнішим для нас у перші три дні від початку алергічних проявів, головне - не упустити цей момент! Зараз у нашій аптечці даний протиалергічний препарат є у вигляді таблеток по 0,01 г. Лоратадин у таблетках призначається дітям старшим 2-х років по 1 таблетці 1 раз на добу. В інструкції також зазначена наступне: маса тіла дитини повинна становити не менше 30 кг. Саме тому лікар призначав нам по 0,5 або по 0,3 таблетки залежно від віку дитини. Та все ж кращим варіантом буде сироп. Його орієнтовна ціна становить близько 20 грн (сироп) і 8-13 грн (таблетки). За словами нашого лікаря даний засіб за останні два роки також втратив свою корисну лікувальну дію.
3. #КЛАРИТИН. Його ми використовували лише двічі і після того як переконалися, що він має такий самий ефект як і Лоратадин (тобто фактично є його зарубіжним аналогом), а вартує в рази дорожче - більше 100 гривень! - то перестали його купувати. Кларитин випускається у вигляді сиропу, суспензії та таблеток. Звісно, що для дітей найкращим варіантом буде саме сироп.
4. #ЕДЕМ. Цей протиалергічний засіб ми використовуємо на даний момент і можу відмітити його результативність. Препарат можна приймати дітям від 6 місяців у наступних дозах: 6-11 місяців - по 2 мл. сиропу 1 раз на добу; 1-5 років - по 2,5 мл. 1 раз на добу; 6-11 років - по 5 мл. 1 раз на на добу; від 12 років - по 10 мл. 1 раз на добу. До складу Едему входить #дезлоратадин, який є первинним активним метаболітом лоратадину і перевищує ефективність останнього в декілька разів. Кілька днів назад придбала його за ціною 56,70 грн.
Після подібних алергічних висипань шкіра стає дуже сухою та лущиться, тому у пригоді стає звичайний дитячий крем, цього разу придбала протиалергічний, та не можу сказати, що він є кращим за будь-який інший дитячий крем.
Зараза до зарази не чіпляється… або декілька бюджетних методів боротьби з застудою.

Найголовніше - коли #застуда тільки починається, потрібно підтримати організм забійною дозою #вітаміну С. Для цього можна використати як куплені препарати (дуже гарно зарекомендував себе С500), так і народні методи. Наприклад, чай з калиною та лимоном.

Гарні результати дає полоскання горла водним розчином солі та #йоду. Це очищує слизову оболонку від бактерій та пом’якшує її. Також даний розчин можна використовувати для промивання носа. Хоча ця процедура не для людей зі слабкими нервами)

Крім того, полоскати горло та ніс можна запареною шавлією. Дана рослина багата біологічно активними речовинами, що мають сильну антисептичну та протизапальну дію. До речі, #шавлія також дуже гарно допомагає при запаленні ясен та зубному болю.

Ну а від #нежиті легко позбавить прогрівання носа. Є багато народних методів – і вареним яйце, і нагрітою сіллю і т.п. – проте для мене найзручніше це робити праскою. Виглядає досить кумедно, але результати не заставлять себе довго чекати.

Ну от і все. Звичайно, такі методи не вилікують #грип чи запалення легень, але якщо зловити той момент, коли застуда тільки починається, то можна її злякати. Перевірено на собі не раз)
#нежить #ліки
Зараз починається такий період, коли люди часто застуджуються та хворіють. У багатьох з`являється нежить та закладений ніс. Я вам розкажу про дійсно ефективний народний #метод, перевірений особисто. Вам не потрібно купляти дорогі каплі для носу, все що знадобиться - #сіль та кип`ячена вода.
Стакан теплої кип`яченої води, ложка солі і все. Носом черпаєте воду зі стакану і потім випльовуєте через рот. Робити двічі на день. Процедура не дуже приємна, але ви позбудетесь нежиті за декілька днів.
Не хворійте)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).