#осінь

Я тебя люблю, осень!
Я осень, осень, сильно тебя люблю,
Тебя люблю.

Саме так співає в одній із своїх пісень Іраклі, хоч наcправді вона зовсім про інше. Проте мені здається, що в цю золотаву пору року просто не можливо не закохатися )

Так, нехай у соціальних мережах і насміхаються над дівчатами, які намагаються зробити гарні аватарки у вінках з жовтих, помаранчевих і червоних листочків, бо ніхто не знає, що з тими листками робили до того. Але погодьтесь, що неймовірно приємно пройтись по парку, розкидаючи ногами опале листя, або просто посидіти на лавочці, спостерігаючи за тим, як навколо кружляють різнокольорові вихори. А скільки радості це приносить малечі!

Шкода лише, що цей період зовсім недовгий, і вже зовсім скоро все навкруги буде сіре та сумне. Тому гайда шукати фотоапарати, щоб зберегти хоч краплинку яскравої осені. А я покажу вам свою)

#ЯТебяЛюблюОсень #ОсіньФото #Осінь

PS. https://www.youtube.com/watch?v=_HjJXGeCJLM
Про осінь

А чи знали ви таку народну прикмету, що якщо впавши #листя лягає на землю до низу «лицем» - наступний рік буде врожайним? А нумо, гайда дивитися, як падає те листячко, щоб знати напевно про врожайність наступного року! А ще, старі люди кажуть, що якщо #осінь багата на врожай горіхів, а грибів мало, то зима буде суворою і сніжною. Взагалі, народних прикмет про осінь дуже багато, потрібно тільки цікавитися і спостерігати за матінкою-природою.
Саме зараз такий собі перехідний період, коли і на вулиці, і вдома холод собачий, і крім ванної кімнати, гарячого чаю та ліжка з теплою ковдрою, організм нічого не хоче сприймати. Хоча я знаходжуся в столиці, але ще далеко не у всіх включили опалення. Але в нас хоча б є надія на теплі оселі днями. Бідненькі ж ті, хто живе в областях, в яких вже давно відсутнє постачання гарячої води, а опалення включають, коли вже труби від морозу тріскаються. Співчуваю.
А якщо не мислити негативно, то можна розпочинати милуватися осінніми барвами. В нас першими почали осипатися клени. Так гарно. А як нападає багато листячка, побіжимо кидатися ним і шурхотіти ніжками.
Осіння ностальгія...

#Квіти #Осінь #Чорнобривці #Айстри

Згадався сьогодні чомусь запах осені :) Терпкий аромат чорнобривців, різноманіття кольорів айстр та хризантем, шарудіння опалого листя під ногами, ледь відчутна прохолода у повітрі та передчуття приближення снігу та морозів...А ще - легка ностальгія...згадую, як хотілося в той час загорнутися в теплий плед, насолоджуватися запахом осінніх квітів, аромат яких наповнив всю кімнату і мріяти...

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).