#павук

Арахнофобія

Мабуть 90% жінок бояться #павук|ів. Чоловіки ж не визнають такого страху, хоча теж не в захваті від цих страшнувато-гидких створінь. Але звичайний страх та гидливість – ще не ознака такого психічного розладу/фобії, як #арахнофобія. Неадекватна реакція, ірраціональні вчинки та поведінка, прискорений пульс і серцебиття при погляді на об’єкт страху – ознаки фобії. А чи знаєте ви, що саме арахнофобія – найпоширеніша фобія серед усіх інших? Рональд Рейган та Джастін Тімберлейк – найвідоміші особистості, які страждають арахнофобією. А чи знали ви, що на противагу арахнофобам існують арахнофіли, котрі отримують сексуальне збудження від павуків? Уявляєте? Придивіться уважно до свого чоловіка/жінки або товариша/приятельки, можливо вони мають саме такі сексуальні вподобання.
Що ж до арахнофобії, то вона відносно просто лікується. А мати такий страх, по відношенню до страшків-павуків, не соромно.
Фото 1 – непізнаний гість (довжина 5 см) у моїй душовій кабіні. Фото 2-5 – гладкі господарі бази відпочинку на морі.
Виставка "Чудеса природи" в Запоріжжі. (ч. 1)

Хочу познайомити вас із чудовою виставкою, що приїжджає в Запоріжжя кожен рік. Іноді вона називається " #ВиставкаЕкзотичнихТварин ". Цього разу назва виставки " #ЧудесаПрироди " має продовження - "Найкрасивіші та найзнаменитіші".
Її засновник - Валерій Кємєнов. Мандрівник та натураліст, він зібрав та продовжує збирати потрясні колекції всьго, що можна лише уявити!
#ЗасушеніМетелики, #павуки та інші цікаві комахи.
#ВелетенськіМушлі, #корали, морські зірки та губки.
Опудала черепах, акул, крокодилів.
Та живі-живісінкі #мавпа-капуцин, #мавпи-ігрунки, #пітони та #анаконди, #черепахи, #каймани, #папуги, #шиншили, #єноти, #лємури, сови, равлики-ахатіни (гіганти!!!), жаби.
Цього разу все живеньке знаходилось у клітках та поза ними, тож можна було від душі намацатись їхніх м'якесеньких лапок, вовночок та пір'ячка! Кра-со-та!!!
В другій частині розкажу про бігаючих, стрибаючих, кусаючих, балакаючих та кліпаючих, а зараз коротко про нерухомі експонати.
Прикраса виставки - яйце найбільшого птаха на землі - епіорніса. Розміром з добрячу курку! Поряд з ним страусине яйце видається таким собі крихіткою. )))
Чудові корали - мереживні, ніжні, загадкові.
Красиві мушлі - від гігантських до малесеньких. Всі дуже заморочені, таких не побачиш деінде.
Засушені жуки - прям таки велетні. Метелики просто вражаюче гарні. Опудала акул та крокодилів хоч і не являють собою небезпеки, але все ж таки лякають своїми гострими зубами малечу. Пащі велетенських акул, хижий ніс великої риби-пилки вражають своїми розмірами. Уявити тільки - отакі хижі гіганти запросто так собі плавають в океанах. Бррр! )
Ну, чесно скажу, уваги тим експонатам я приділила не так багато, як живим. Бо живе - воно завше манить та притягує сильніше. Як завжи, обіцяю собі, що треба ще раз сходити та роздивитися все оте неживе докладніше, таблички почитати, поприставати до адмінів, щоб порозповідали про все оте рідкісне багатство колекції... Але ж ..... Але ж... Але ж.... Не факт, що зроблю так. )

Кому цікаво - http://kemenov-safari.com/ Сайт цього Кємєнова. Там можна і відяшки подивитись та почитати про грандіозність та безцінність кожного з експонатів. Проникнутись, так би мовити. )

Ну а далі - буде. )))
В мене не включається комп'ютер.
Я зняв кришку, а в середині якісь мікросхеми і мертвий #павук.
Треба купити нового павука?
Я просто не розбираюсь.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).