#паростки

Фото гладіолусів.
На першій фотографії ви можете побачити яким чином зберігаються у нас #цибулини гладіолусів протягом всієї зими. Цибулини гладіолусів ми спускаємо на зиму до підвалу, акуратно укладаємо на злегка вологий #пісок й ще присипаємо зверху сухим піском трошки. Так вони зберігаються усю зиму, а потім навесні за місяць до посадки в грунт цибулини необхідно злегка обтрусити від піску, акуратно очистити від луски, не зачіпаючи #паростки, а потім перенести в тепле приміщення. Наприкінці квітня або на початку травня, коли земля достатньо прогріється, рихлимо грядки, вносимо мінеральні добрива та висаджуємо цибулини на відстані 25-30 см одну від одної. Ділянка на якій висаджуємо гладіолуси має невеличкий ухил, добре освітлена сонцем протягом усього дня та закрита з одного боку від пануючих вітрів.
Ось такі #гладіолуси, які ви бачите на фото 2-10 ми виростили у цьому році.
Гладіолуси - це улюблені #квіти моєї мами, ми вирощуємо їх на дачі для себе, на #зріз. Ці квіти довго стоять у вазі, майже два тижні.
Цвітуть гладіолуси з червня до жовтня.
Весна чи знову зима?
#Весна. Ще три дні тому здавалося, що холодні дні закінчилися і нарешті ми дочекалися теплої весняної погоди та яскравого сонечка. #Небо було чисте, блакитне, ніде не хмаринки. Це можна побачити на 5 та 6 фото, де я фотографувала на деревах #бруньки. #Трава, свіжі зелені її #паростки і весняні #квіти #проліски показалися із #землі, тільки почали радіти сонцю, але їх раптово занесло снігом. Ось уже два дні на вулиці стоїть холодна погода, зривається #сніг разом з дощем, шалений вітер зриває з дахів руберойд. Та й не тільки руберойд, навіть шифер зриває з дахів, а ще ми бачимо місцями зламані дерева та порвані електричні дроти. Стихія розбушувалася.
Подивіться на фотографії нижче: перші дві зроблені мною сьогодні, а всі інші - три дні тому. Здавалося б ніщо три дні тому не віщувало ні бурю, ні сніг, ні #холод, світило сонце і було абсолютно безвітряно.
А яка погода у Вас сьогодні? У Вашому місті сьогодні весна чи знову зима, як і у нас?

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).