#плетіння

Аплікація. Поліцейська машинка гачком
#рукоділля #плетіння

Пропоную вам плетену гачком аплікацію поліцейської машинки для хлопчачих речей. Розміри: довжина – 11 см., висота – 8 см., діаметр коліс – 3 см. Звичайно, що можна пропорційно пристосувати розміри: збільшити або зменшити. Кольори ниток: білий, синій, червоний, жовтий, чорний, блакитний або бежевий (імітація скла).
Спочатку потрібно зв’язати диски машини, потім – шини (обв’язати диски). Корпус авто повністю в’яжеться стовпчиками без накиду. Після виконання всієї роботи потрібно сховати хвостики ниток і пропарити через мокру тканину праскою усі деталі. Вишити білими нитками для в’язання (погано в мене це виходить) назву авто і пришити колеса.
А для чого я вив’язала таку машинку, розповім і покажу пізніше.
В'язані речі

Наша #бабуся гарно плете дитячіРечі, як #гачком, так і спицями. Дуже швидко сплела онучку два теплих светрика, які ми встигли вдягти лише по два рази. А скільки часу, зусиль і любові вкладено в ці речі.. Розпустити шкода, подарувати комусь, може.. #Діти так швидко ростуть. Мабуть залишу собі так.. на згадку) А ось поки синочок був зовсім крихіткою, я спллела пінетки-кеди гачком. Так ні разу й не взули)) хоч киці дісталося погратися, один шнурок сумлінно згризла)
Чи є у вас подарунки для діточок, що зроблені своїими руками, але вже по віку і розміру не підходять? Чи даруете ви такі одежинки своим друзям-малюкам?
#Рукоділля #Плетіння
Хлопчачий #светрик своїми руками.
#Плетіння
#Рукоділля

Як і кожна жінка, я люблю щось творити своїми руками. Але я - людина практична, тому використовую свої вміння лише на практичні речі. Вважаю, що кожна затрачена хвилина на якусь справу повинна виправдовувати себе на практиці, приносити рівноцінну користь.
Пропоную свою останню роботу: #светр для хлопчика. Кожна матуся має своє бачення щодо їжі, виховання та оточуючих речей своєї дитини. Мені, наприклад, подобається коли малечу одягають як дорослих. Такі собі маленькі паночки та панове.
Плетуться усі запчастини светрика окремо, вшивається застібка-блискавка та комірець. В останню чергу зшиваємо частини светра.
Якщо ж ви запитаєте, чи отримую я задоволення від процесу плетіння практичних речей, моя відповідь: «Так, безперечно».

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).