#пляж

Пляжна мода Затоки 2015

#мода #пляж #Затока #відпочинок

Відпочиваючи на морській базі першої лінії (на самому березі), інколи дивуєшся, як жінки примудряються навіть для 20 метрів пляжу нарядитися. Звичайно, що багатенько жінок (в тому числі і я) обмежувалися купальниками, а інколи купальниками з парео. А дехто наряджався як на подіум. На жаль, я не завжди встигала фотографувати яскраві пляжні наряди. А подивитися було на що: від звичайних сарафанів, шортів з майками, до елегантних спідниць і суконь. Таку ж тенденцію я спостерігала і з манікюрами та педікюрами: довжелезні нігті з яскравими кольорами лаків. Капелюшками, беретами, хустинками не можна було намилуватися.
Чоловіки майже всі були у шортах. Відрізнялося чоловіче вбрання лише головними уборами, довжиною шортів і коштовностями. Так, навіть купатися у морі дехто ходив з масивними золотими ланцюгами і браслетами. А кожного вечора якийсь чоловік прогулювався пляжем з металошукачем у руках. Мабуть щось таки знаходив, бо жодного вечора не пропускав.
Подорож до Ріміні

Нарешті, наші мрії про #відпочинок здійснилися: ми вирушили на #адріатичнеузберіжжяІталії. #Ріміні зустріло нас спекою, до якої звикнути було не просто. Тому, #пляж відвідували ми лише рано в ранці і ввечері, коли стовпчик термометра опускався до 33-35°. На італійській адриатиці ми відпочивали вже вдруге і я не пам´ятаю, щоби раніше так нещадно весь день палило сонце.

На відміну від пляжів в #Барі, в Ріміні пляж дуже зручний, з білим піском і зайти в #море можна без усіляких перешкод. Вода в морі дуже тепла. Від берега метрів за 20, а то і всі 50, море не глибоке, тобто можна поплавати і гарно відпочити, граючи з друзями в м´яч.

Вздовж набережної розташовано безліч готелів. Номер на двох з туалетом, душем та завтраком легко можна знайти за 38-50 євро на добу, що ми з успіхом зробили. #Парковка перед готелями, як правило, безкоштовна і це дуже важливо, адже знайти вільне місце для свого залізного коня - справа не з простих.

Напевно, Ріміні та #Сінєгалія - найкращі #курортніосередки на італійській адриатиці. Здається, що концерти зірок та різноманітні фестивалі не вщухають в них ніколи: співають і танцюють там до ранку.
Відпочинок на адріатичному узберіжжі Італії

Всього в 360 км від Риму на березі Адріатичного моря є #чарівнекурортнемістечко, я б навіть сказала, селище #Джовінаццо, в якому розташований чотирьох зірковий #отельРивадельСоль. В перекладі з італійської це означає #Сонячнийберег.

По правді, #липень місяць - не найкращий час для відпочинку у цій місцевості. При жарі 46 ° відчуваєш себе на вулиці, як у духовці. #Вода в морі і в басейні нагадує теплий, дуже #теплийчай. Тому, на #пляж приходили ми до сніданку, а потім і вже під вечір.

Поплавати нам не особливо вдалося: величезні камені, колосальна кількість водоростей, крабів і всіляких рибок чекали нас всюди. Однак, в цілому #поїздка була цікавою та пізнавальною. Хоча, вдруге ми вже точно в ці місця і в цей час відпочивати не поїдемо.
Відпочинок біля річки.

Дякую, що заглянули до мого запису! ) Та вибачте за те, що не можу писати коротко. )

Нарешті склалися карти, і я вигулялася із сином на #Дніпро. То не є зовсім так уж Дніпро, а якась місцева #затока, на березі котрої понастроїли крутих баз-котеджів. Але вода там все ж проточна, на відміну від місцевого каналу, який також популярний в нашому районі. Цивільні #пляжі від нас далеченько, тож сама туди виїхати з дитиною я побоялась. А побувати на воді вже аж пищало - ось так мій вибір склався, як склався.

Думала, побудемо там часинку та й усе. Бо торік син чомусь дуже забоявся заходити у воду на морі, і ми два безцінні дні лишень його привчали до того моря. Тож чекала цього літа від нього такого ж остраху до водички.

Але син річку сприйняв дуже прихильно. Так, як завжди він її ї сприймав! Я гадаю, причини на те дві: 1). він таки бачить протилежний берег; 2). дно в річці - чисто пісок, без отих кирилівських домішок із подрібнених та болючих черепашок (а дитя моє дуже чутливе до будь-якого дискомфорту).

Людей було не багато і не мало. Були пари з маленькими дітками. Сонечко сяяло, вітерець був майже не відчутний, #водичка відчувалася приємною, лагідною, тепленькою. Звичайно, сказати, що вода кришталево чиста - не скажеш. Але #прозорість таки є, #РяскаВідсутня, заростей водоростей не спостерігалось. І на цьому дякуємо! )

Поплескались на мілині. Покрутила, попідкидувала у воді мої любі 14 кг. живої ваги. А потім вдалося домовитись із сином дати мамі сплавати недалечко туди й назад, аби я вся водою омилася і мені не було холодно від бризок. Ось тоді я змогла спокійно зайти із ним #НаГлибину. На глибині син не дуже любить, навіть якщо мама його плескає та розважає. Йому подобається відчувати ніжками дно. Тож з глибини знов перемістилися на мілину. Побісилися, а потім пішли на бережок витиратися-грітися-сохнути. Зробили #ВежуІзПіску, а потім почали збирати #черепашки та обкладати її ними. Ідея пішла "на ура": до нас приєдналися інші дітки, навперебій хвасталися знайденими черепашками та старанно вмощували їх (щоб трималися гарно!). Моє серце не могло нарадуватись, бо тож таке гарне тренування дрібної моторики!

Далі все по колу ще 2 рази: мілина - моє соло на глибині - ми на глибині удвох - ми на мілині- ми гріємось-сохнемо. )

Між цими двома разиками вода якось прибула, і підтопила нашу вежу, тож ми побудували іншу. На цей раз виклали по низу "фундамент" із каменів, що їх теж всі дружно та активно шукали-збирали-примощували. Сподіваюсь, на фоточках можна буде розгледіти різницю між тими двома "архітектурними" шедеврами! )

Так, хвилина за хвилиною, а пробули ми на річці 2,5 години! ) Аж поки не стало сідати сонечко. Остерігаючись холодриги та атаки ненажерливих комарів, ми зазбиралися додому.

Дуже потішив #пейзаж тихої води та густих зелених дерев, над якими повільно сідало притомлене за світовий день сонечко. Я давненько щось не бачила цієї краси, аж підзабула, що то є дивовижно гарне видовище! Аж син мене до тями приводив, тягнучи за руку: "Мамо,так ми йдемо чи ні?"

Що ж, задоволення ми отримали колосальне! Айс!

Обіцяла, що кожного дня водитиму тепер сина на річку, поки вода на ній ще стерпна. А те #море може й не скластися цього року, тож треба вигуляти хоч на Дніпро!
Але обставини так знущаються.

То вчора затягнули приготування-святкування Денрикау родичів, і не вийшли до води (хоча вчора вона була до нас так близько, як ніколи раніше). Сьогодні вітер такий сильний весь день, що навіть уявляючи, як воно буде холодно у воді, я вже здригалася. Завтра плануємо з Божою поміччю поїздку і гості до моєї мами... І от все ніяк більше не виходить повторити цей чудовий вояж. Що ж за халепа така, га? )
Але сподіваюсь, що таки ми якусь кількість приємних прогулянок до річки ще маємо здійснити цього літечка! ) Доречі.
Багато хто з наших знайомих гидують купатися в нашому брудному Дніпрі. І визнають лише море. А є такі, що з першим теплом на річці "живуть" та таку засмагу демонструють вже в червні - закачаєшся!

Тож на останок питання - а як ви ставитесь до відпочинку на річкових пляжах: на муніципальних та й таких ось "стихійних"? )
Сонячна #Євпаторія. #Крим.
#Відпочинок
#Подорож
Пару років тому, в мирні сонячні дні, на початку літа у мене з'явилася можливість поїхати відпочити в Євпаторії. У порівнянні з Південним берегом Криму Євпаторія поступається в своїй природній видовищності та красі, бо це степова рівнинна зона. Проте все має свої принади та звичайно ж як позитивні так і негативні сторони. Саме Євпаторія завжди славилася своїми чудовими дитячими пляжами з жовтим піском.
І дійсно, #пляжі неначе спеціально створені для дітей: скрізь #пісочок, коли у воду заходиш, то можна довго-довго йти, а води все буде по коліно, немає ніяких обривів або різких перепадів дна, та й водичка чиста.
У місті багато пансіонатів і готелів, а в його околицях безліч дитячих таборів.
#Місто мені дуже сподобалося. Особливо порадувало те, що загубитися там майже не можливо - місто досить компактне і майже завжди можна вийти до трамвайної колії, особливістю якої є те, що це одноколійний шлях у вигляді кільця, а тому рано чи пізно Ви зможете дістатися в потрібну точку міста з якої виїхали на #прогулянку.
#Відпочинок. Харківський лугопарк.
#Харків.
Поділюся сьогодні фотографіями Олексіївського лугопарку, де влітку відпочивають деякі харків'яни і ми теж. Він розташований на території #міста, тому всі, хто живе у районі Олексіївка, та поблизу нього, люблять відпочивати саме тут.
Цей #лугопарк знаходиться біля Олексіївського водосховища на річці Лопань. Дістатися до нього легко: потрібно з центру міста їхати в бік Олексіївки близько 20 хвилин по вул. Клочківській та відразу за церквою, біля будинку 321 повернути ліворуч, спуститися по дорозі вниз. До самого #пляжу потрібно спускатися по дорозі приблизно метрів 400. Орієнтири для гостей міста: готель "Аркада" та розважальний комплекс "Арізона". Як можна побачити на фотографіях #берег досить зелений, багато плакучих #верб під якими можна затишно розташуватися.
На території лугопарка, можна сказати, тут же на пляжі, обладнана спортивна площадка для пляжного футболу. Її теж видно на одному з фото нижче. Крім того, можна в торговому павільйоні купити щось смачненьке та різні напої, взяти #лежаки. На охоронюваній закритій території знаходяться альтанки з мангалами, кілька басейнів відкритих та закритих.
#Відпочинок
#Подорож
#Україна

Влітку ми їздили у гості до моєї подруги, яка живе в Полтавській області, в місті Комсомольську. Вона запросила нас на відпочинок у вихідні. Я навіть не думала, що в цьому місті така краса. Там чудова природа, місто дуже зелене та привітне, там якось легко дихається. Я відразу звернула увагу на благоустрій у місті: прекрасний міський парк, обладнаний гойдалками, гірками для дітей, фонтанами, лавочками, через центр міста протікає річка, в якій плавають білі та чорні #лебеді, через річку перекинутий сучасний металевий міст, який веде до нової церкви. Усюди квіти. А ще майже на кожному кроці зустрічаються незвичайні металеві тематичні статуї. Подивіться, на фотографіях вони теж є. За містом розкинувся шикарний піщаний #пляж - я стільки піску ніколи ще не бачила. Ми добре відпочили у моєї подруги в Комсомольську: купалися, грали з дітлахами, ловили рибу, смажили шашлики, гуляли по парку цілий день та годували з рук лебедів. Це був чудовий відпочинок, який завжди приємно згадувати.
#Відпочинок у #Бєльдібі, #Туреччина.
#Подорож #Туризм

Найбільшим моїм розчаруванням у подорожах була Туреччина. І причин на це було забагато. По-перше, #готель 4* (у порівняні з Єгиптом) – це халупа, де тхне сирістю і потрібно сваритися з адміністрацією за кожну дрібницю. Щоб не псувати собі відпочинок, потрібно було сприймати все філософськи. Але як це псує спогади.
По-друге, #пляж готелю хоча і є свій на березі Середземного моря, але він занедбаний і кожного дня потрібно було йти ранесенько займати #шезлонг, бо на камінні було просто не реально влежати (воно гостре, навіть боляче ходити).
По-третє, кормили так собі: з м’яса була тільки #курка і то нею нас сильно не балували. Душу відводили смачними десертами, кавунами, динями і дешевеньким винцем.
На базарі намагалися торгуватися за #фрукти, які коштували стільки ж, як і в Україні, але мої чари не діяли (чоловік був поруч): ціну не зменшували. А #РахатЛукум, смак якого вихваляють навипередки, мені зовсім не сподобався (занадто солодка і тягуча бяка).
#Дах
#Літо
#Пляж

Останніми днями на вулиці так хмурно і мокро, що я все частіше починаю сумували за літнім сонечком.

Мені дуже подобається загоряти: люблю відчуття сонячних променів і тепла на шкірі, а ще більше – результат) Проте часу, щоб піти на річку, не завжди вистачає. Та й ходити туди сама я не дуже хочу, бо завжди мушу знайти якісь неприємності.

Саме тому декілька років назад відкрила для себе дах нашого будинку. Всього пару кроків – і ти на власному пляжі, де тебе ніхто не потурбує! Крім того, там дивовижно тихо – таке враження, що місто вимерло, і ти залишилась сама (те, що треба, після роботи з людьми). А ще там ловить мій Wi-Fi)

Так що я дуже розумію Карлсона, того, що живе на даху)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).