#посмішка

Посміхайтеся частіше!
#Посмішка #Радість #ГарнийНастрій #Відпочинок
Пригадую малюка відразу після народження. Буквально на першому тижні свого життя він уві сні посміхався! Нещодавно вичитала, що діти народжуються зі здатністю посміхатися. Вони цьому навіть не вчаться. Будемо як діти, давайте частіше посміхатися! Чому?
По-перше, коли посміхаємося, в організмі виробляються ендорфіни (гормони радості і щастя). Тим самим поліпшується настрій, знімається стрес і йде депресія. Взагалі поліпшується фізичне самопочуття, стає міцнішою імунна система. Легше так відпочивати.
По-друге, весь світ стає більш відкритим перед тим, хто посміхається. Погодьтеся, важко сказати гидоту тому, хто тобі щиро посміхається :-) Соціологи визначили, що на роботу швидше беруть кандидата, який посміхається.
По-третє, за принципом "починай з себе" ми можемо змінити світ на краще. Посмішка заразлива. Посміхнися щиро світу і він посміхнеться у відповідь тобі. Це не порожні слова, а факт підтверджений дослідженнями.
Найцікавіше, що навіть натягнута усмішка перед дзеркалом здатна поліпшити настрій. Спробуємо?
Посмішка керує світом!

Сьогодні я йшла по вулиці. Просто йшла наодинці зі своїми думками і проблемами. Не дивлячись на всю сірість сьогоднішнього дня, я побачила посмішку. Посмішку звичайного хлопця, який вирішив підняти #настрій зовсім незнайомій сумній дівчині.
Мені вистачило всього однієї щирої посмішки, щоб сьогодні поглянути на #світ яскравими, натхненними, наповненими вдячністю очима.
Так ось, що я хочу сказати. Посмішка незнайомої людини - це щось дуже світле і душевне. Просто неймовірно, що звичайна #посмішка може надихнути настільки, на скільки надихнула вона мене.
Ми всі живемо на одній планеті, стикаємося з однаковими проблемами, у всіх нас є свої таргани. Але, чорт візьми, вершите добро, посміхайтеся оточуючим людям, посміхайтеся всією своєю душею і всі ці таргани безсумнівно зникнуть!)
Всім добра, щастя і посмішок!)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).