#почуття

Виставка квітів у Харкові 23.08.2015.
Сьогодні я хочу показати Вам прекрасні квітучі кімнатні #рослини, які були представлені на #виставці в Харкові. Пахучі аромати зводили з розуму людей, що проходили повз цих квітів.
Не секрет, що розкриті #бутони квітів створюють атмосферу свята всюди, де б вони не були й загострюють #почуття людей. Подивіться на фотографії нижче та пориньте в атмосферу прекрасного. Нехай у Вас завжди буде гарний настрій, не дивлячись на близьку осінь, а у Вашому житті вирують, додають сил та бадьорості - щастя, добро та радість.
Бажаю миру та краси кожній родині та хай вашу оселю прикрашають гарні квіти.
Лебедина вірність.
Як відомо, лебеді є взірцем вірності. Так це насправді, чи не зовсім, не стверджуватиму, оскільки науковці вже теж мають дві протилежні думки.
Припустимо, що так – є ідеальний приклад вірності, і то таки лебеді.
А чи так це добре? Для нас, людей, вірність потрібна штука, чи ні?
І що це таке взагалі? Думки рахуються? А поцілунки? І звідкіля тоді взялись і куди подіти ревнощі?
Подружня зрада – то користь, чи гріх?
Декілька прикладів)
Пара познайомилась у 7 класі, одружились після інституту, мають двоє дівчат. Одне в одного перші, і, зі слів чоловіка, єдині. Щасливі безмежно, скоро на пенсію, чекають онуків.
Тільки не треба про час – тоді і зараз)
Дівчина на 4 роки молодша за хлопця. Зустрічались зі школи, одружились. Після 12 (!) років подружнього життя – нескінченні гульки та сварки із розбіганням до батьків - родили хлопця. Доросли?) Можливо) Нехитра математика в поміч)
І наостанок самий перець.
Пара ровесників. Вона знає, де і коли в місті найдешевше житло погодинно. Він впевнений у власній унікальності та зі спринтерським азартом намагається не отримати роги довші, ніж встиг наставити сам. Ні він, ні вона жодного разу не заставали одне одного. Тобто на гарячому та вдома-ні-ні. Живуть і не тужать, вже років з 10-12.
Все це- #ЩасливіПари. І ніби все добре, і ніхто не жаліється.
Але мій невмираючий романтик галасує: а де #Почуття ???
Дружба між чоловіком та жінкою.
#Психологія
Отже, я продовжу) наголошую, що це моя особиста думка, і я нікому її не нав’язую.)
Дружба між двома особами різної статі можлива лише за трьох обставин:
1. Вони-екс-коханці.
2. Вони-коханці зараз.
3. Вони-коханці у майбутньому.
Міцнішої дружби, ніж у людей, котрих у минулому пов"язував інтим, не буває. Звісно, за умов, що статус коханців вони змінили на "друзів" за взаємною згодою і зробили це полюбовно) Достатня кількість часу, що провели поруч, спільні таємниці та спогади, і, як наслідок, повага, турбота та щира цікавість до життя друга -основні риси такої дружби.
П.2 думаю, питань не викликає, тут все зрозуміло.
Дружба майбутніх коханців має дещо романтичний характер. Вона юна, тендітна та несмілива. Поступово зближує двох людей, зростає та стає міцнішою на тлі взаємної симпатії. І тут раптом бац!-лібідо! А його вже нікуди не дінеш… Саме не пройде, прийдеться щось робити. Зазвичай завдяки #Почуття\м особи з п.3 поступово переміщаються на другу сходинку, і їх платонічним стосункам приходить кінець.
Нажаль, я рідко зустрічала щасливих друзів -екс- коханців. Під час розриву стосунків гарячі натури наговорять, а й нароблять, багато зайвого. Потім, буває, шкодують, але…
Можу навести один-єдиний приклад дружби між чоловіком та жінкою. Вони не підходять під жодну категорію. Так, вони саме друзі. Без категорії. Але лише тому, що непереборні обставини та 1000 км залишили для них малееесенький шанс, практично шансик на те, що коли-небудь, можливо...)))
Я дуже вболіваю за них!)
Любов у шлюбі – правда чи міф?

Субота. #Весілля. Запрошує мене на танець сусід по столу. Розмовляємо на різні теми, і тут він каже:
- Колись і ви з Дімою зіпсуєте паспорта штампом.
- Так ми вже 6 років одружені.
- Не може бути!
- Не схоже?
- Зовсім.
- А чому?
- Ви за весь вечір ні разу не посварилися, ти не зробила йому жодного зауваження, ви постійно намагаєтесь бути разом, тримаєтесь за руки, а коли танцювали, то було видно, що вам на всіх наплювати і ви бачите лише один одного. Це схоже на закоханість і аж ніяк не на подружнє життя.

Складається враження, що люди сприймають #Шлюб і #ПодружнєЖиття, як якусь каторгу, під час якої проходять усі #Почуття. А чим вони є для вас?
Нереальне кохання

Це були #почуття, від яких зносило дах, і #відносини, цнотливі до болю... почуття, іскри від яких могли б освітити цілий мегаполіс, і відносини, в яких дозволялись лише погляди й розмови... почуття, які подарували доріжку з квітів, персональні феєрверки та найбезумніші вчинки, і відносини, учасникам яких вистачило здорового глузду закінчити те, що навіть не встигло розпочатися. Це була історія, яка до цих пір викликає усмішку й теплі спогади... і в той же час нічого не було ;)

«Любви все возрасты покорны» -
Так нам писал один поэт.
А я не верила... но всё же
Сейчас уже сомнений нет.
Что значит разница меж нами?
Так просто годы посчитать.
Но это сделаем едва ли,
Ведь просто страшно это знать.
Себя совсем не понимаю -
Ну и увлечение, просто смех!
Ведь что понравилось не знаю,
И нас с тобой не ждет успех.
А ты?
Хоть говоришь со мной так строго,
В глазах играет страсти блик.
Ты понимаешь очень много,
Но голос разума затих.

#ВіршіПроКохання #ЗабороненеКохання #ІсторіяВКартинках
#Кохання
#Почуття
Щось мене весняна погода наштовхує на філософські роздуми про високі почуття. У дитинстві, начитавшись казок про #любов, в яких все так художньо та яскраво описано, багато людей вірять у такий розклад і в дорослому житті. Частіше до цього схильні #жінки, можливо це викликано їх образом мислення та психологією. Я сам не був свідком таких ситуацій, коли люди покохали одне одного одружились та прожили разом до самої старості. Зазвичай будь-яка пара рано чи пізно розпадається, союз втрачає свій сенс та люди розходяться. Проте по телевізійним новинам час від часу проскакують сюжети про стареньких людей, пенсіонерів, котрі ще з часів війни чи після неї одружились та живуть разом до сих пір. Чи то кохання таке сильне, чи #культура сім'ї та шлюбу в ті часи була інша, але виглядають вони доволі щасливими людьми.
Вірите ви у кохання до старості? Я розумію, що тут багато дорослих людей, у всіх свій життєвий досвід, але психологія деяких з нас складена таким чином, що вірити будемо незважаючи на всі життєві негаразди. Я себе до таких людей не відношу, скажу зразу... взагалі вже не знаю, у що можна повірити на цій безнадійній землі...
#Тварини
#почуттятварин
#почуття
#емоціїтварин
#історіїпротварин
Чи здатні #тварини відчувати почуття (співчуття, радість, печаль, хвилювання, мрії, кохання, надії)? Чи здатні вони співпереживати?

Вважається, що всі або майже всі вчинки тварин пояснюються інстинктами. Якщо ж говорити про #емоціїтварин, то діапазон їх начебто неширокий: переляк і страх, роздратування і гнів. А почуття доброти, ненависть, смуток і співчуття? Чи властиві вони тваринкам? Або, оцінюючи будь-то їх реакції, ми мимоволі хочемо побачити в незвичній поведінці свого улюбленця почуття, властиві нам самим?
Всі науковці говорять, що в основі психічної діяльності тварин, безперечно, лежить механізм рефлексу - інстинктивна реакція організму на якісь дії. Але хіба ми не бачимо у багатьох випадках того, що виходить за рамки інстинкту? Таких історій маса і такі історії підтверджують, що будь-які істоти здатні відчувати справжні почуття. Так давайте ділитися такими історіями.
Риболовля для чоловіка понад усе
Для мене #зима осоціюється не тількі зі святами, такими як новий рік та #різдво, але насамперед з можливостью піти на льод та отрімати задоволення від зимньої рибалки. Те #почуття коли висмикуєш рибу з ополонки, та відчуття того що між тобою та водою лише тоненька смуга льоду ні зрівняти ні з чим. А в #мороз не гріх і чарочку прийняти на грудь) Багато кто не розуміє мого захоплення, я ж в свою чергу дивлюся на такіх людей з жалістю.
Хрещення свято для душі й тіла.
#Хрещення я відмічаю вже кілька років, подобаються #почуття коли занирюєш у крижану воду, та й взагалі атмосфера яка стоіть у цю дивовижну ніч. У нас у місті є такий #звичай, коли ідеш купатися обов'язково береш із собою Новорічну ялинку, а на березі розпалюємо багаття з вже не потрібних атребутів нового року. Я вважаю що частки позитиву, що набрала в себе #новорічнаялинка , через полум'я передаються до людей.
За кілька років що я купаюся у це свято ні я, ні кто з моіх знайомих ні разу не захворіли, скажу навіть більше я жодного прикладу навить не чув. Тому, якщо в вас є суміш віри та екстриму, обов'язково спробуйте скупнутись цієї зими.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).