#прогулянка

Відпочинок біля сосен
#Прогулянка #Відпочинок #Фонтан #Сосна
Зараз, коли ситуація в країні вкрай тяжка, коли у людей немає грошей навіть на їжу, доводиться шукати варіанти відпочинку вдома. Ми з чоловіком знайшли місцеву водойму і недалеко від нього соснову посадку. Моїм улюбленим місцем в Криму були лавочки під соснами. Ось нарешті знайшли сосни і у себе вдома. Кажуть, що дуже корисно перебувати біля них, тому що вони виділяють ефірні масла, знезаражують повітря. Ці фінтоциди благотворно впливають на верхні дихальні шляхи, легені, зміцнюють імунну систему, та й взагалі підвищують загальний життєвий тонус. Обов'язково приведу в це місце своїх батьків, сподіваюся, це підніме їм настрій і дасть можливість хоч на невеликий проміжок часу забути про свої недуги.
До речі, поки ми йшли до сосен по шляху зустріли фонтан і дуже незвичайну рослину. Питання на засипку, хто знає, що це за фрукт такий???
Справжній весняний відпочинок

Ну от і розпочався останній місяць календарної весни. Сьогоднішній #веснянийВідпочинок у мене пройшов просто чудово. Стартували ми з прогулянки по місту, годували з рук голубів, стрибали на батуті, каталися на машинках, нюхали запашні тюльпани, вибирали найкращі повітряні кульки, куштували смачну піцу (фото не встигла зробити, бо дуже швидко ми її з’їли), а ще милувалися собачками та вперше побачили поні. Для сина цей день був сповнений незабутніх вражень. Закінчилася наша травнева #прогулянка ароматним #шашлик|ом. А як у Вас пройшло 1 травня? Що Вам подарував цей день: #відпочинок чи труд?
Озирнись навколо!

Прекрасний сонячний день був сьогодні! Невеличка #прогулянка на свіжому повітрі ще більше підняла мені #настрій. Знову захотілося більше рухатися, милуватися навколишнім світом, будувати плани на майбутнє. #Дерева та #чагарники повним ходом зустрічають весну, #листочки на них розкриваються, квіточки радують людей, що проходять повз них приємними ароматами. Було би побільше таких сонячних теплих днів, які приносять нові почуття та нові надії. Подивіться на ці милі ніжні квіти, на #сережки, що звисають з #гілок, вони немов говорять: " Життя прекрасне! Все буде добре! Озирнись навколо!"
#Природа
#Весна
#Квіти
Весна прийшла... Хто дійсно на неї чекав? Зараз з'ясуємо!
#Весна #Кіт #Собака #Відпочинок #Прогулянка #ФотоПрирода #КвітиФото
Спеціально для Vanina викладаю фото весни. Вона тільки була тут і... Знову дощ та холодно.
П.С. Ця мурка так ніжилася на сонечку, не встояла, сфотографувала.

Зробимо опитування! Хто яку пору року любить? І чому))) Почну з себе... Весна, літо... Море, сонце, пляж і все таке)))
Весняна прогулянка
#Весна #Відпочинок #Прогулянка #ФотоПрирода #КвітиФото
Зараз такі сонячні дні! Виходьте частіше на вулицю. Адже зараз сама жива пора року)))
Лісова #прогулянка.
#Відпочинок
Як приємно іноді з галасливого і запорошеного міста потрапити в тихий осінній #ліс. Там свій #мікроклімат, свої закони. Мені дуже подобається милуватися барвистими нарядами осіннього #листя. Дійсно, дивишся на яскраві листя і згадуєш #пейзажі художників, які змогли перенести всю цю #красу на свої полотна. Мені здавалося колись раніше, що вони зображують #природу не правдоподібно, додають у фарби яскраві #кольори навмисне, щоб їхні картини не залишилися без уваги публіки. Але пізніше, коли я стала частіше помічати справжню красу навколо себе, то я зрозуміла - художники не обманюють, а милуються природою і дають можливість милуватися іншим їх картинами з її правдивим зображенням.
#прогулянка #весна #Донецьк
Вчора був прекрасний весняний день, було тепло і спокійно, погода ніби зазивала піти на прогулянку, подихати свіжим повітрям) Сидячи на парах в універі, ми вирішили, що як тільки заняття закінчаться - ми одразу ж підемо гуляти. Наша маленька, але горда група у складі мене та двох подруг вирушила до #Донбас-Арени. Як давно я там не був... Хоча наш гуртожиток і знаходиться в 10 хвилинах від стадіону, але раніше не було можливості просто вийти та прогулятися через загрозу обстрілів. Пройшлися ми біля нашої гордості - найкращого стадіону, я трохи загрустив, тому що ще минулого року я там працював, вечорами гуляв біля арени... Пішли ми до "Поляни казок", яка знаходиться недалеко від стадіону, там гуляли пари з дітьми, такі ж студенти, світило сонце і я повеселішав) ми пофоткалися, побавилися, набралися вражень, адже у цьому році через ряд обставин це була наша перша прогулянка. Сподіваюся, що скоро наше життя налагодиться, усім миру!
#КіннаПрогулянка лісами та горами Криму.
#Відпочинок

Хто бував у #Крим|у, той знає, що крім історичних та мальовничих місць можна себе розважити прогулянками на конях. Зазвичай кінна #прогулянка організовується групками: замовляєш, вивозять мікроавтобусом до ферм, де розводять коней і підбирають конячку відповідно до досвіду у наїзництві. Коней я трохи боюся за їх розміри, а от кататися – люблю. Каталася я багато у різних містах Криму: #Судак, #Ялта, #Алушта. Зазвичай мені дістаються #коні жіночої статті з норовливим характером. І в мене постійно чекали пригоди у тих прогулянках. То попруга порветься, то назустріч вискочить табун диких коней, дуже схожих на коней Пржевальського (можливо то вони і були, але з переляку я не зрозуміла), і моя #конячка збіситься і почне ганяти разом з тим табуном. Все одно прогулянки на конях – це круто!
#Відпочинок
#Прогулянка
Один з самих популярних та простих способів відпочити. Піти погуляти. У #парк чи #сквер, або по центру міста, чи ще куди. У більшості випадків все рівно, куди йти та з я кою метою. Хоча можна і поєднувати приємне с корисним, наприклад, сходити у перукарню чи за дрібними покупками, а потім погуляти. У гарну погоду, коли #тепло та світить #сонечко прогулянка надихає та наповнює новими позитивними емоціями.
Чи любите ви гуляти? Виходите на прогулянку просто так чи з якоюсь певною метою?
#Прогулянка на кораблику по Чорному морі.
Обов’язково треба поплавати на кораблику, якщо є така можливість. Я ще змалку мріяла про #подорож лайнером по морі, але ще не здійснила свою мрію. А ось на кораблику я подорожувала. І мені усе дуже сподобалось. Вид на місцевість та на пляж з моря ще цікавіший. А #море дуже чисте та спокійно, але можливо це мені пощастило. Я б дуже хотіла побачити дельфінів, але нажаль їх не було. На таких корабликах є ще можливість купатися у відкритому морі. І це дивовижно, раджу поплавати у морі, якщо є така можливість.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).