#пісок

Фото гладіолусів.
На першій фотографії ви можете побачити яким чином зберігаються у нас #цибулини гладіолусів протягом всієї зими. Цибулини гладіолусів ми спускаємо на зиму до підвалу, акуратно укладаємо на злегка вологий #пісок й ще присипаємо зверху сухим піском трошки. Так вони зберігаються усю зиму, а потім навесні за місяць до посадки в грунт цибулини необхідно злегка обтрусити від піску, акуратно очистити від луски, не зачіпаючи #паростки, а потім перенести в тепле приміщення. Наприкінці квітня або на початку травня, коли земля достатньо прогріється, рихлимо грядки, вносимо мінеральні добрива та висаджуємо цибулини на відстані 25-30 см одну від одної. Ділянка на якій висаджуємо гладіолуси має невеличкий ухил, добре освітлена сонцем протягом усього дня та закрита з одного боку від пануючих вітрів.
Ось такі #гладіолуси, які ви бачите на фото 2-10 ми виростили у цьому році.
Гладіолуси - це улюблені #квіти моєї мами, ми вирощуємо їх на дачі для себе, на #зріз. Ці квіти довго стоять у вазі, майже два тижні.
Цвітуть гладіолуси з червня до жовтня.
Чи безпечні дитячі майданчики біля Вашої оселі?
#Діти
#Відпочинок
#ДитячіМайданчики

Безпечним покриттям на дитячих майданчиках є зазвичай #пісок, газон, гумова #плитка. Всі ці #покриття здатні пом'якшити падіння малюка та не допустити появи серйозних травм. Однак часто можна бачити як з-під витоптаної трави або піску навколо гойдалок та #гірок стирчать частини бетонної основи.
#Пісочниці зазвичай виконані з дерева. Необхідно звертати увагу, щоб на них не було відколів, задирок, виступаючих цвяхів через які дитина може поранитися.
Зламані #гойдалки можуть бути без спинки чи без поручнів. Часто бувають обірвані ланцюги, на яких тримається сидіння або замість дерев'яного сидіння зіяє діра.
Готуй сані влітку або літня консервація.
#Консервація #Заготовки #Ласощі
Коли я жила маленька влітку у бабусі на канікулах, то завжди приймала участь (хоч і мізерну) у процесі консервації урожаю. Була невеличка ділянка і там увесь сезон був якийсь урожай. Особливо на широку ногу був поставлений процес консервації помідорів і огірків, а також компоту з яблук. У бабусі було дві доньки, тому вона закривала усе те на три родини. Памятаю як на подвірї мились і сохли трьохлітрові банки, як до пізньої ночі скаладлися овочі у банки, варився #сироп, стерилизація.. по 30 банок огірків і помідорів - то важалось малувато... І як не дивно – за зиму усе зїдали! Зараз ми подорослішали, маємо свої родини. Є невеличка #ділянка, але чомусь консервація у нас дуже скромний має масштаб у порівнянні з бабусями. Окрім того, що вони пережили голодомор і кожну крихітку берегли, ще й т реба було пристроїти врожай) А у нас тільки компоти закриваються, #соки з яблук та томатів іноді. Свекруха варить гарне #варення і компоти, помідори в неї гарно виходять. Я одного разу закрила стручкову фасоль – дуже непогана закуска вийшла. Навесні інколи хочется чогось солоненького) Ззараз провела інвентаризацію, нарахувала біля 20 банок, але 2 з них неідентификавоні – не зрозуміло, що там таке))
А чи багато ви консервуєте на зиму? Консервуєте власний врожай чи спеціально купуєте?
#Квіти
#Фалаенопсис
#Цикламен
#Пролісок

Ой, люблю я свята! Яка ж жінка їх не любить?! А ще люблю квіти! Не лише на свята. Скоро День Закоханих, #8Березня, День народження, на душі стає радісно від думки, що знову надарують чудових квіточок. Ось яку красу отримала минулого року на Міжнародний жіночий день. Сподіваюсь, що і цього разу рідня та знайомі не забудуть про мою слабкість до цикламенів, орхідей та пролісків:) А які квіти полюбляєте ви?

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).