#раки

Як варити раків

#КулінарніРецепти

Як кому, а мені найбільше смакують до пива #креветки, #мідії та #раки. Я ще напишу про приготування мідій та креветок, а от що стосується приготування раків, це питання трішки делікатне, бо готувати їх потрібно живими. Тобто, придбати їх потрібно тільки живими і вже у процесі приготування вони приносять своє життя на вівтар кулінарії.
Отже, обирайте раків величиною 10-15 см. Якщо ви любите смакувати ікринкою раків, то обирайте самок (в них величезні/широкі хвости). Раків необхідно відібрати читеньких з блискучими панцирами.
Потрібно набрати у простору каструлю води, довести до кипіння. Додати багатенько солі (зайву сіль раки не візьмуть), сухий кріп, духмяний перець, лавровий лист, часник. Усі ці інгредієнти вб’ють сморід тіни і нададуть м’ясцю раків пікантності.
Помитих живих раків занурюємо у кріп і варимо до 15 хвилин (переварювати не можна). Слабкодухим можна відвернутися, щоб не слідкувати за тяжкою долею лупатих.
Коли раків відварили, то можна додати до них сметану та олії і хвилин 15 ще настояти їх під кришкою в кропі.
От і весь секрет. Мммм, раки з пивом, рекомендую.
#Закуска під #пиво.

Доки смажилася картопля, наша невелика компанія відкрила пиво і… оселедець картоплі не дочекався. Звичайно, що #чіпси і солені #сухарики гарно смакують під пиво, але я надаю перевагу спеціальному пивному «м’ясцю»: #креветки, #оселедець, #раки, #мідії (в цей раз їх нажаль не було). Раджу тим, у кого існують проблеми з нирками - не вживати вищезгадані пивні ласощі з пивом на ніч. Зранку #кінцівки набрякають, а обличчя має мішечки під очима. Якщо п’янка неминуча, краще вживайте пиво з чіпсами і сухариками.
P.S. Сезон пива тільки розпочинається. Тримаймося.
#Раки.
Обожнюю раків з дитинства і пам’ятаю, як ми їли їх у необмежений кількості, бо ціна на них була нормальною. Але зараз раки настільки дорогі, що куштуємо їх рідко, але усе таки балуємо себе. Їсти в них особливо нема чого, тільки хвостик. А готуємо ми їх так – варимо у соленій воді з кропом декілька хвилин і усе. Далі насолоджуємося їх смаком. Як для мене, то раки набагато смачніше ніж креветки, але ж х коштують наваго дорожче вони.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).