#рослин

Харківські клумби.
Ці шикарні міські клумби у #Харкові щорічно висаджують та постійно підтримують в такому прекрасному стані працівники комунального підприємства "Зеленбуд". #Клумби пахнуть безліччю різних запахів, вони складаються з правильно підібраних #рослин з різним забарвленням, #формою та #коліром листа, періодами цвітіння, #висотою й тому виглядають так шикарно. Ви можете побачити на клумбах у м.Харкові такі #квіти як: тагетес, сальвія, агератум, хлорофітум, ірезине, цинерарія, канна, петунія та багато інших, про які ви можете почитати в моїх попередніх темах. Заходьте до мого профилю де ви побачите статті та посилання, які можуть виявитися вам корисними.
Кактуси.
У Харкові в період святкування Дня міста проводиться #виставкаКвітів, куди я із задоволенням ходжу щорічно. Це в мене вже увійшло в традицію. Ось і цього року 23 серпня в Саду Шевченка, ближче до Оперного театру, а саме на майданчику навколо пам'ятника Архістратигу Михаїлу, який був подарований місту Харкову від міста Києва, знову проходила щорічна виставка квітів. Було багато різних #рослин, які представили нашій увазі садівники, озеленювачі, власники квіткових магазинів, підприємств зеленого господарства.
Мою увагу привернули #кактуси, як це не дивно. Ці #квіти мене завжди насторожували, бо вони мені не особливо симпатичні.
Але цього разу саме кактуси захоплювали мене своїм зовнішнім виглядом.
Маленькі та великі, низькі та високі, #волохаті та оголені - вони просто тягли мене до себе, як магніт.
Із задоволенням поділюся з Вами зробленими на виставці фотографіями кактусів.
Сподіваюся, що вас вони теж не залишать байдужими.
Як ми готуємо до посадки городні рослини.

Підійшов час посадки городніх #рослин. Зараз можна починати садити на #городі картоплю, #горох, квасолю, кукурудзу, цибулю.
Ми картоплю пророщуємо заздалегідь та садимо її в лунки, додаючи перед посадкою деревну золу. Насіння гороху, #квасолі та #кукурудзи замочуємо у воді, щоб вони ввібрали в себе вологу і набрякли. На фото нижче можна це побачити.
Ще у нас є #насіння #динь, #кавунів, #гарбузів, які ми збирали самі в минулому і позаминулому році. Ці насіння ми збираємося посадити трохи пізніше, в травні. Попередньо ми їх загортаємо в марлю або шматочок тканини і замочуємо в блюдічке.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).