#рукоділля

Рвані джинси своїми руками

Варто було лише прочитати тут про моду на рвані джинси, як одні з моїх найулюбленіших штанів просто тріснули на коліні. Шкода було неймовірно, але чого довго хвилюватися через таке? Тому я вирішила все-таки врятувати річ, а заодно й зробити її зі стандартної модною)

Отже, для того, щоб зробити рвані джинси в домашніх умовах нам знадобляться манікюрні ножиці (або канцелярський ніж), пінцет та пемза. А щоб намітити майбутні дірки, зручно використовувати простий олівець чи крейду, та я діяла по натхненню і нічого попередньо не малювала.

Ножицями робимо горизонтальні надрізи у задуманих місцях, а пінцетом витягуємо вертикальні сині нитки. В результаті отримуємо симпатичну дірку, злегка закриту білими ниточками. Тепер за допомогою пемзи витираємо її краї, щоб надати завершеності та натурального вигляду. На все про все пішло близько години. Ну а далі джинси просто потрібно випрати.

Бідні штані! Аби вони знали, що я буду над ними так знущатися, то, напевне, передумали б рватися)

#Рукоділля #Джинси #СвоїмиРуками
Сумка своїми руками. Сумка для дівчинки гачком

#Рукоділля

Пропоную вам один з моїх найбільш улюблених опуклих візерунків – квіточки, і модель сумочки для дівчинки з цим візерунком.
Для в’язання такої моделі, я обрала нитки – залишки. Ширина і висота готової сумки – 20 х 20 см. Довжина ручки сумки – 74 см. (від сумки до плеча - 37 см). За схемою (фото 9) довжину можна обрати любу і я обрала 6 квіточок. Пров’язала першу смужку з квітів, а кожну наступну смужку по візерунку прив’язувала до попередньої. Таким чином і у висоту у мене вийшло 6 квіточок. Тильну сторону сумки я зв’язала за кольором лиця стовпчиками з одним накидом (фото 7). Далі я зшила сторони дна лиця сумки і вивороту. Край сумки я обв’язала рюшем: стовпчик з одним накидом, у кожну петлю – 3 стовпчика. Заховала усі залишені, під час роботи, хвостики нитки.
Ручку для сумки я в’язала стовпчиками без накидів у повну довжину – 74 см. різними кольорами. Далі я відпарила деталі ( #сумка і ручка) праскою через мокру тканину. На останок, я пришила ручку до самої сумки.
Цю сумочку я зв’язала просто так для донечки моєї приятельки. Надіюся, що маленькій модниці сумочка сподобається, тим паче, що це сюрприз.
Сумка своїми руками. Сумка для хлопчика
#Рукоділля

Ви ходите зі своїм малюком на дитячий майданчик? І тягнете туди багатенько різних іграшок? Повірте, що вашому малюку сподобається самостійно носити декілька своїх іграшок у сумці, як дорослий. Пропоную вам хлопчачу сумку для всіляких дрібничок зв’язану гачком.
Необхідні нитки хлопчачих кольорів або просто темні нитки. Я обрала сіро-зелені з практичних міркувань, але можна обрати будь які кольори. Набираємо ланцюжок повітряних петель 18 см. і в’яжемо по колу 2 ряди стовпчиками без накидів, додаючи на поворотах додаткові три петлі. Далі ми продовжуємо в'язати по колу, але вже стовпчиками з одним накидом, на поворотах не додаючи петель. Таким чином ми в’яжемо 18 см. (сумка квадратної форми). Не відриваючи нитки, робимо ручку для сумки: з боків сумки *повертаємо назад роботу і в’яжемо 18 стовпчиків з одним накидом. Повторюємо в’язання кожного ряду з «*». Ручку потрібно поміряти за зростом дитини. У представленій мною сумці довжина ручки – 72 см. Далі ми прив’язуємо кінець ручки до іншого боку сумки і одразу ж починаємо в'язати кришку для сумки. Кришку можна зробити різної форми та довжини. Я обрала закруглену форму кришки: на потрібній довжині у кожному ряді (починала і закінчувала ряд) скорочувала кількість стовбців на 2-3 стовпця. За бажанням можна обробити/обв’язати краї сумки стовпчиками без накидів. Обов’язково, по закінченню роботи, пропарити сумку праскою через мокру тканину.
А на додачу можна пришити аплікацію, яку я приготувала заздалегідь http://betaproject.net/rukodillya/wall-i10355.h... Мій син просто поведений на машинках, особливо на поліцейських, тому, хоча за кольорами аплікація не дуже підходить до сумки, вибір щодо аплікації був однозначним.
Дівчата, якщо ви (не дай Бог) захворіли і змушенні цілими днями проводити у ліжку, то в’язання – саме те, що розважить у цей час.
Аплікація. Поліцейська машинка гачком
#рукоділля #плетіння

Пропоную вам плетену гачком аплікацію поліцейської машинки для хлопчачих речей. Розміри: довжина – 11 см., висота – 8 см., діаметр коліс – 3 см. Звичайно, що можна пропорційно пристосувати розміри: збільшити або зменшити. Кольори ниток: білий, синій, червоний, жовтий, чорний, блакитний або бежевий (імітація скла).
Спочатку потрібно зв’язати диски машини, потім – шини (обв’язати диски). Корпус авто повністю в’яжеться стовпчиками без накиду. Після виконання всієї роботи потрібно сховати хвостики ниток і пропарити через мокру тканину праскою усі деталі. Вишити білими нитками для в’язання (погано в мене це виходить) назву авто і пришити колеса.
А для чого я вив’язала таку машинку, розповім і покажу пізніше.
Валяння з шерсті. Кошенятко. Іграшка
#Рукоділля #СухеВаляння

Про захоплення валянням своєї сестрички я вже розповідала тут http://betaproject.net/tatiana_bezsonova/wall-i... де продемонструвала її другу зваляну річ – песика «Рено». Той песик відправився до нашої мами у вигляді подарунку і сестра засумувала. От і зваляла вона іншого «вихованця». Познайомтеся, це – новонароджене кошенятко. Як і песик, кошеня звалене тим самим методом із залишків спеціальної шерсті. Взагалі, #ВалянняЗшерсті – дуже модне та практичне хобі, а у декого – бізнес. Для сухого #валяння необхідні декілька речей: спеціальна голка, поролонова губка/мочалка і #шерсть для валяння. І звичайно - натхнення.
Вам теж хочеться полоскотати кошеняті животика?
Блискучі сережки чи кліпси

Щоб зробити такі #сережки, треба підготувати:
- блискучі намистини різних форм та, можливо, кольорів;
- маленькі металеві розділювачі;
- трохи бісеру;
- піни-булавки та "гвіздки";
- середнього розміру ланцюжок;
- кліпси або швензи;
- інструменти для роботи.

Від'єднати від ланцюжку відрізок бажаної довжини. Нанизати на гвіздок спочатку розділювач, потім намистинку та бісерину (за бажанням). Відступити близько 8 мм. та "відкусити" решту піну за допомогою кусачок. Зробити "вушко". Таким способом обробити усі намистини та розкласти заготівки біля ланцюжку в бажаному порядку. Обережно зібрати конструкцію (як на фото) та приєднати швензи.

#Рукоділля
Нескладні вироби з бісеру: браслет з ефектом мережива

Для плетіння такого браслету особливих навиків не потрібно. Його основа - звичайний ланцюжок "хрестиком" (видно на фото), а інші рядки доплетені в шаховому порядку наступним чином:
- 4 бісерини;
- 1 намистинка;
- знов 4 бісерини.
Також у цьому виробі звичайний бісер чередується з крупнішими намистинками - це "родзинка" подібного плетіння. Щодо кількості рядків: якщо їх зробити більше, "ефект мережива" буде вираженим.

#виробиЗбісеру
#рукоділля
Сережки до браслету з намистин і резинок

Знадобилися незвичайні та доволі об'ємні сережки, які б пасували до браслету з великих намистин (http://betaproject.net/rukodillya/wall-i9982.ht... Було вирішено зробити їх за тією ж технологією, але до першої резинки приєднати одне звено з ланцюжку, щоб намистина трималася. Всього знадобилося:
- 6 намистин;
- відрізок ланцюжку з 8-ма звенами;
- 6 резинок;
- 2 швензи;
- 2 в'язальних гачка (тонкий та товстіший).

#Сережки
#Рукоділля
Сережки або кліпси своїми руками

Пропоную вам простий спосіб виготовлення кліпсів чи сережок-кілець на основі меморі проволоки. Прикраси робляться дуже швидко. Вам знадобиться:
- 2 витки меморі проволоки для браслетів;
- 6 великих або середнього розміру намистин;
- 8 металевих або пластикових намистин-розділювачів;
- швензи або кліпси;
- круглогубці та плоскогубці.

З одного кінця проволоки робимо акуратну петлю та нанизуємо намистини. Інший кінець також "закручуємо". Обидва "вушка" кріпимо до заготовки швензи (кліпсів). Повторюємо все з іншим витком. Нові прикраси готові.

#Сережки
#Кліпси
#Рукоділля
Керамічний крокодильчик як згадка про гончарну майстерню

При нашій школі працював талановитий гончар, який дозволяв дітлахам займатися в своїй майстерні та ділився досвідом. Усі бажаючі збиралися та вчилися робити справжні керамічні вироби, а потім самостійно розфарбовували їх. Нам дозволяли робити майже все, окрім безпосереднього обжигу виробів у печі. Цей гурток залишив теплі спогади. Вважаю, що подібні зайняття з дітьми – гарний спосіб розвитку творчих здібностей.

#Крокодильчик
#Рукоділля
Плетіння з резинок гачком: об'ємний браслет

Неочікувано для себе зплела доволі об'ємний браслет, користуючись в'язальним гачком, білими й червоними гумками та принципом работи, описаним тут: http://betaproject.net/rukodillya/wall-i10017.h...
Однак за основу цієї прикраси взяла одразу два базових ланцюжка. Потім пров'язала за допомогою гумок точно так, як описувала. Це додало виробу об'єму та підкреслило визерунок.

#плетінняЗрезинок
#рукоділля
Купальник своїми руками
#Рукоділля

Обожнюю в’язані купальники! Особливо люблю купальники – трієчки, четвірочки. Це коли декілька варіантів ліфа або плавок, а на додачу – парео чи спідничка з таких самих ниток зв’язані. Одним словом – купальний костюм. От я і зв’язала собі один такий костюмчик: один ліф, двоє плавок, спідниця. Найніжніші купальники виходять у пастельних тонах з меланжевої нитки.
Схему ліфу додаю (фото )… перевірено не одним купальником, найкраща схема. У моїй моделі купальника зав’язки спереду та на шиї. У ліф вставлені чашечки.
Плавки зв’язані за розмірами без схеми. Одні – у вигляді «чаечек», щоб добре засмагалася «п’ята точка». Інші плавки зроблені за звичайною формою. В’язані стовпчиком з одним накидом. Щоб плавки держали все, що потрібно держати, я вставила тоненьку круглу резинку.
На додачу до купальника я зв’язала спідничку. Для неї підійде будь який візерунок сіткою. Бачите, я навіть на пляжну дискотеку ходила у своєму купальному костюмчику!
Сумка своїми руками. Сумочка для дівчинки

Моя мама захопилася плетінням дівчачих сумочок. Все почалося 3-4 місяці тому, коли їй сподобалися плетені квіточки в Інтернеті. Спробувала сплести гачком квіточку, а до квіточки сумочка напросилася логічно. Крім того, мама виставила ту сумочку у магазині на продаж (працює продавцем) і сумочку купили за 50 гривень майже на другий день. Окрилена попитом на її #рукоділля, мамуся почала плести різноманітні дівчачі #сумки для дівчаток. От і у гості вона приїхала до нас з плетінням.
Для виготовлення сумочки вона використовує маленькі клубки – залишки від плетіння протягом життя великих речей (плете вона років 40). Гачки використовує за товщиною і якістю нитки. Плете по колу (без швів), потім окремо плете ремінець і прикраси – квітки.
Вона так захопилася, що і мої запаси ниток підчистила. )) В який раз я жалкую, що в мене народилися тільки сини і немає доці, яку би бабуся обплела з ніг до голови.
Малюнки олівцем для дітей: вчимось малювати сову

#малюнкиОлівцем
#урокиМалювання
#Рукоділля


Намалювати “справжнього” дорослого птаха досить складно, необхідні певні знання і навички. А ось намалювати простеньку сову, керуючись нескладними підказками зможе навіть дитина.
Я намалювала двох птахів, але малювання кожного з них починається з голови. Потім додається овальне тіло і хвіст. Очі в сови круглі і виразні, над очима є великі косматі брови. Після того ,як контури намальовані, зайві лінії стерті, пташці необхідно додати деталей — намалювати крила і пір'ячко. Особливу увагу приділяємо очам — штриховка навколо них схожа на сонячні промінчики, а від дзьоба до чола промальовується довгими уривчастими лініями. На животику штриховка має бути частою і короткою.
Практичний браслет з резинок та намистин (частина 2)

Іноді труднощі зі збиранням прикрас пов'язані з кріпленням кілець та фурнітури. Існує правило, котре допоможе навчитися розинати та згинати з'єднувальні кільця швидко та акуратно.

Зазвичай кільця виготовляються в такому вигляді (ф. 1). А звена ланцюжків просто щільно притиснені одне до одного. Не варто розтискати жодні з них так (фото 2) - це деформує деталі. Саме тому, намагаючись потім з'єднати таке кільце, можна отримати лише негарні перехрещені кінчики.

На ф. 3 зображено, у якому напрямку правильно розтискати (та затискати) усі подібні деталі. Такий спосіб запобігає деформуванню та може використовуватися навіть декілька разів поспіль.

#БраслетЗрезинок
#Рукоділля
Легкий і симпатичний браслет з резинок на вилці “Ланцюжок”

#браслетЗрезинок
#плетінняЗрезинок
#Рукоділля


Для плетіння цього браслетику не потрібна рогатка, станок, навіть гачок не буде використовуватись. Лише виделка та резиночки.
Браслетик виплітається дуже швидко — вже за 15 хвилин нова прикраса буде готова.
У виготовленні браслету використовуються лише два кольори, він виглядає наче скріплені між собою два ланцюжки.
Його велика перевага — простота, браслетик “ланцюжок” з легкістю сплете навіть дитина.
Під час плетіння кольори чергуються.
На перший і третій зубчик виделки вдягаємо білу резиночку, зкрутивши її вісімкою. На другий і четвертий — фіолетову. Потім знову білу і фіолетову. Нижні резиночки скидаємо з кожного зубчика.
Ці дії повторюємо, поки браслет не досягне потрібної довжини.
Далі всі резиночки перекидаємо на крайній зубчик, натягуємо їх і вдягаємо застібку. З іншого кінці застібку вдягаємо на дві білі резиночки, з яких починали плетіння.

Ось тут покроковий відео-урок -)
https://www.youtube.com/watch?v=9hFX-mDWcMY
Легкий браслет з резинок без станка “Друзі”

#браслетЗрезинок
#плетінняЗрезинок
#Рукоділля


Браслетик “Друзі” нескладний, гарний, яскравий, легко плететься. Для його плетіння я використовувала два стовпчики станка, його можна виплести за допомогою рогатки, або просто за допомогою скріплених між собою олівців.
В цьому браслеті один колір є кольором основи, а інші можуть чергуватись у будь якій послідовності. Я використала лише два кольори, але цей браслетик виглядає краще і яскравіше, коли виплетений з багатьох кольорів, наприклад в послідовності кольорів веселки.

Ось тут покроковий відео урок, за допомогою якого цей браслетик без великих зусиль зможе виплести навіть дитина.

https://www.youtube.com/watch?v=KkecGHioA5c
Плетіння з резинок: нескладний дворядний браслет

Щоб зплести подібну прикрасу, достатньо мати тільки гачок, гумки та замочок. Спочатку плететься простий ланцюжок, на котрий вдягається замочок. Крізь начальну петлю першого ряду пропускають гумку (4). Гачок акуратно виймають та пропускають крізь усі чотири петлі (фото 5). Наступну резинку протягують крізь них. Потім через неї проводять ще одну (фото 6). Процедуру повторюють. Таким чином, можна зробити дворядний браслет без використання спецпристроїв. Особливо гарно цей визерунок виглядає, коли кожен ряд зплетено з резинок різних кольорів.

#ПлетінняЗрезинок
#Рукоділля
Практичний браслет з резинок та намистин

Щоб зробити такий браслет, знадобляться:
- великі намистини;
- гумки відповідного кольору;
- 2 гачки для плетіння;
- ланцюжок;
- пластиковий замочок;
- інструменти.

Через намистини протягти по одній гумці. Розібрати ланцюжок на звена та з'єднати ними підготовлені намистини. Зібрати так весь браслет і приєднати замок. Прикраса на еластичній основі готова.

#БраслетЗрезинок
#Рукоділля
Простий браслет з резинок без станка «Морські мрії”

#Рукоділля
#БраслетЗРезинок

Цей браслетик дуже гарний, легкий, добре тягнеться. Але краще його носити не розтягнений, бо він об'ємний, його візерунок схожий на мереживо.
Цей браслетик можна сплести на рогатці, або навіть використовуючи з'єднані між собою олівці.
На два стовпчики накидуємо синю резиночку вісімкою, зверху одягаємо білу резиночку.
З правого стовпчику синю скидаємо на білу. Одягаємо синю. З того ж стовпчика скидаємо білу резиночку.
Одягаємо білу резиночку.
Тепер на лівому стовпчику чотири резиночки, на правому — дві.
На тому стовпчику, де чотири необхідно скинути три нижні резинки.
Одягаємо синю резинку.
Зараз будемо скидати резинки з правого стовпчика, поки на лівому їх знову не буде чотири.
Повторюємо зпочатку.
До браслету з резинок можна приєднати прикрасу — підвіску.

Цей браслет сплетений на основі браслету Монстер Хай

https://www.youtube.com/watch?v=OPaWETKrKME

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).