#сад

Квіти для клумби

Хіба можна уявити клумбу без квітів? Дуже в цьому сумніваюся. Адже саме #квіти – найголовніша прикраса будь-якого саду чи присадибної ділянки. Петунії, піони, айстри, декоративні соняшники, флокси, хости, дельфініуми, розмарин, примули, георгіни, хризантеми, тюльпани, троянди, лілії, клематіси, іриси, лаванда… Всі можливі #квітиДляКлумби й не перерахувати. Їх надзвичайно багато, вони прекрасно компонуються й доповнюють один одного, завжди дарують радість своїм буйним цвітінням. Ці шикарні #рослини створюють особливу атмосферу на клумбі, наповнюють #сад різнобарвним фарбами, від чого неможливо відірвати очей. Квітоводи, а чим прикрашена ваша #клумба? Які рослини красуються на ній?
Флокси квіти.
#Флокс
#Квіти
#ФлоксДруммонда
Сьогодні я хочу показати Вам декілька фотографій чудової однорічної рослини #сімействаСінюхових - флокса Друммонда. Не дивлячись на те, що батьківщина цієї рослини Центральна Америка, вона прекрасно почуває себе у наших широтах і є досить популярною в роботах озеленювачів та ландшафтних дизайнерів. А все тому, що завдяки своїй яскравості та декоративності, а також легкості у вирощуванні, вона здобула собі добру славу.
Ця теплолюбна #рослина любить відкриті ділянки, залиті сонячним світлом. Грунт має бути досить родючим, легким, не досить зволоженим.
Флокс Друммонда можна висаджувати на #клумбах та в #квітниках, використовувати як бордюрну рослину або в #міксбордерах. Його #цвітіння можна спостерігати з червня і до жовтня. Флокс Друммонда має такі #садовіФорми: карликова, тетраплоїдна, зірчаста.
Щеплення груші.
#Відпочинок #ЩепленняГруші #СадівництвоГруш #ВирощуванняГруш #ПроцедураЩеплення
Щеплення груші це один з найкорисніших прийомів садівництва. Перед щепленням необхідно, щоб у нас під рукою були: держаки, копуліровочний ніж, одноручна пила, ізоляційна стрічка, садовий секатор, поліетиленова плівка, садовий вар, прозорі поліетиленові пакети. Всі допоміжні матеріали мають бути високої якості, а інструменти – добре загострені. Виконання цієї умови допоможе швидко і якісно провести процедуру щеплення. Рослини, на які щеплять, садівники називають підщепа , а щеплену до нього частини –прищепа .
Прищепу пиляти, рану зачистити гострим садовим ножем. Потім узяти пагін , обережно протерти його м'якою матерією. У нижній частині держака потрібно зробити косий зріз завдовжки 3—4 см з рівною плоскістю. Для щеплення різного діаметру застосовують щеплення врасщеп. Цей метод дозволяє перещеплювати доросле дерево, яке було спиляно і дало поросль. Щеплення робимо на товсту скелетну гілку. Щеплення - це хірургічна операція на рослинах. Тому обов'язкова вимога - чистота. У жодному випадку не можна доторкатися до зрізу руками, брати держак в рот, коли зайняті руки. Якщо держак впустили, робіть новий зріз. При окуліровці ретельно протирайте перед щепленням той, що і підщепу, і прищепу. Одна порошинка може з'явитися причиною того, що щеплення не приживиться. Підщепа і прищепа повинні щільно прилягати один до одного. Місце щеплення обмотують як можна тугіше. Зріз треба робити рівним, плоским. Ніж має бути наточеним до гостроти бритви. Важлива також і прудкість щеплення. Чим повільніше ви щепите, тим сильніше окислюються поверхні зрізів, і тим більше небезпека, що щеплення не приживеться. А ви бачили як роблять щеплення? А дерева з прищепленими гілочками? А груші з прищепленими гілочками яблуньки?
Дерева з квітами.
Яка краса!
Плодові #дерева радують нас своїм дружним цвітінням. Кажуть, що в #яблунь та #груш загальна кількість квіток може бути більше 50 тисяч. Іноді навіть #листя не видно - так багато квіток на #гілці. Тільки мала частина з цієї безлічі квіток зможе перетворитися на плоди, а всі інші опадуть в період #цвітіння.
Кажуть, що приблизно 30 відсотків квіток від загальної кількості зможуть дати зав'язь.
Коли у нас випадає така можливість, то ми завжди намагаємося посадити плодові дерева на дачі та в #саду. #Природа створила таку красу, а ми, люди, повинні її зберегти та примножити.
#Весна
#Квіти
#Квіти

Щось моя зелень, та що на підвіконні, зовсім охляла. Ну, це просто я молодець – забулася переставити лоточки і зійшовши паростки просто погоріли на сонці. Тепер совість мучить(

А взагалі, на скільки я зрозуміла, щоб був гарний врожай, до рослин потрібно ставитись з любов’ю. Згадую власницю будинку, де я знімала кімнату в Севастополі (так, знову про #Севастополь, ще трішечки). Взагалі там дуже посушливий клімат і вже ближче до серпня будь-яка зелень перетворюється на жовту солому. Проте в її дворі навпаки все пашить та переливається різними кольорами. Заходиш з вулиці в подвір’я і ніби в інший світ потрапляєш! Однак вона вкладає в рослини всю свою душу й сили. Чого тільки варто полити той сад, а це потрібно робити зо 2 рази в день.

#Рослини #Сад #Троянди #Лілії
Садові троянди, що ми вирощуємо біля своєї оселі.
#Квіти
З давніх часів селекціонери займаються виведенням нових, ще кращих сортів. #СадовихCортів налічується вже кілька тисяч. Для зручності та спрощення в сучасній класифікації #троянди розділили на класи і групи, в залежності від стійких садових ознак. Також троянди можна розділити на три типи залежно від кількості #пелюсток: #прості (до 7 пелюсток), #махрові (більше 20 пелюсток) і #напівмахрові (у проміжку від 7 до 20 пелюсток).
Також троянди розділяють на зрізочні, горшкові та #садові. Крім того, якщо пелюстки троянд мають плавний перехід між різними #кольорами, то їх ділять на групи:
-різнокольорові,
-білі суміші,
-жовті суміші,
-оранжеві суміші,
-рожеві суміші,
-червоні суміші,
-фіолетові суміші,
-коричневі суміші.
#Дача – бути чи не бути?

Дзвонить мені сьогодні на роботу чоловік і ні з того, ні з сього каже, що вечором ми йдемо дивитися земельну ділянку під дачу. Бо ціна йому сподобалась. Ні, взагалі я розумію, що свої овочі, фрукти і зелень без різноманітної хімії та пестицидів – це добре, тим більше в такий непростий час… але ж там треба ого-го як працювати((

Скажу зразу – пронесло!!! #Город давно не оброблявся, там немає жодного дерева, та й місце розташування у нього не найкраще (тсс, на одній вулиці зі свекрухою О_о), хоча продавчиня по телефону розписала, що це майже райські #сади. Але що зробиш? Тут як у фільмові: «Имею желание купить дом, но не имею возможности. Имею возможность купить козу, но... не имею желания».

Зате погуляли, подивились як люди помаленьку починають гребтися в землі, щось копати, палити, садити. У одних просто невеличкі клаптики, на які вони намагаються впихнути побільше городини, у інших вже справжні #будинки побудовані. Мене повеселив залізний #вагончик – старий, іржавий, на закинутій ділянці, зате зі супутниковою антеною!

А бачте рожевий будиночок з садком і травичкою (фото 2)? От від такої дачки я б не відмовилася))) #Гамак повісити, легку музику ввімкнути, намити величезну миску черешень і завалитися з книжкою хоч на декілька годин – рай!
Трохи цікавого для городників аматорів ;-)
#Ярмарок #Насіння #Кукурудза #ФотоНасіння #Сад #Город #Весна #Відпочинок #КулінарніРецепти #Спеції
На ярмарку дізналася багато цікавого.
Виявляється, насіння потрібно тричі замочувати у воді температурою 50 градусів. Потім просушити на марлі і тільки тоді висаджувати у відкритий грунт (бажано в травні). Якщо насіння використовується для розсади, можна його не замочувати. Висаджувати для розсади можна прямо зараз.
Ще якісне насіння перед продажем обробляють спеціальною хімією, щоб поліпшити схожість, витривалість та захистити рослину від шкідників у майбутньому.
Увага! Супер кукурудза! На фото в маленькому пакетику насіння (воно таке оранжево-рожеве). Коштуює у кілька разів дорожче звичайної кукурудзи. Але це варто того! Її качани треба варити всього 15 хвилин! Ніяких більше півторагодинних приготувань. Кажуть, що вона солодше і м'якше.
Також на фото Ви можете побачити грибну траву. Чули про таку? І я ні! Її можна додавати в картоплю, салат, до м'яса, риби. Причому, як в свіжому, так і в сухому вигляді. Зробити спецію з неї дуже просто. Висушити грибну траву в духовці, подрібнити в кавомолці. Скласти в суху баночку. Зберігати не більше ріку. Гадаю, цього достатньо :-)
Ще дізналася про такий овоч, як бамія. Ще її називають Дамські пальчики. Розміри плоду досягають 25 см. У ній високий вміст аскорбінової кислоти і 20% олії, схожої на оливкову. Кажуть, що плоди бамії - це щось середнє між стручками квасолі і кабачками. Застосовують в кулінарії при приготуванні супів, других страв, навіть варять з неї каву! А скільки я почула відгуків про її лікувальні властивості! Відвар допомагає при легеневих захворюваннях, бронхіті. Застосування в їжу допомагає впоратися з шлунково-кишковими захворюваннями. Ти ба, трохи не забула, бамія підвищує потенцію. Виростить, спробуємо, що це за овоч ;-)
П.С. Бамія на фото поруч з огірками
Ярмарок садівників і городників
#Ярмарок #Насіння #Сад #Город #Весна #Відпочинок
Весна... Час сіяти те, що пожнеш восени :-)
Вчора у Дніпропетровську проходив такий ярмарок. Він дуже часто буває біля нашого будинку культури. Там можна придбати все. Шкода немає городу, а то б всього насадили. Але ми не розгубилися, накупили батькам насіння, відправимо посилкою. До речі, насіння на стаканчики виходять набагато дешевше, ніж запаковані в яскраву упаковку.
Взагалі добре їсти овочі зі свого городу. Пару років тому захоплювалася посадкою різних салатів, петрушки, кропу, цибулі і всякої іншої зелені. Захоплює городничество дуже. Посієш, а потім чекаєш, ну коли ж прорізатимуться із землі маленькі зелені паростки. Полити, доглянути і скуштувати корисні овочі та салати. Вирощене з любов'ю смачніше подвійно!
#Квіти #КвітиФото #Чорнобривці #Лілея #СадовіКвіти
Дуже сумую за літом. По мирному літу. Коли квіти радували око, небо було без літаків винищувачів і в повітрі вітала радість щастя. Ех!
#парк #дендропарк #троянди #розарій #сад
Троянди Олександрії.
Хочу поділитися з усіма любителями троянд своєю знахідкою. Розарій у дендропарку Олександрія виявився на диво розмаїтим. Навіть порівнюючи з шикарним парком троянд у Київському ботанічному саду Гришка, невеличкий розарій у Олександрії мав якісь свої переваги…Може, що не так багато ходити й не так багато люду? А може через те, що було це посеред осені? Так чи інакше, було дуже приємно споглядати за дещо опаленими першими морозами рожевими квітами з особливим шармом.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).