#світ

Чарівний #світ Загубленої Атлантиди!!!

#Відпочинок #Дубай #Океанаріум

Є серед пам'яток Дубай одне дуже цікаве і таємниче місце. Я говорю про #океанаріум The Lost Chambers, розташований в готелі Атлантіс. Мені дуже сподобалося це місце.

Розробники акваріума спробували створити в стінах готелю Атлантіс прототип Загубленої #Атлантиди. Потрапляючи сюди, опиняєшся в якихось напівтемних лабіринтах тунелів. Навколо тебе плавають різні риби, у величезних акваріумах пропливають статечні скати і проносяться акули.

Там можна побачити і Арапайму - південноамериканську рибу, яка впевнено торує свій шлях як в чистих, так в каламутних водах; гіпнотично-підступних медуз; різноманітних незвичайних риб; грізних охоронців - моторошнуватого виду леопардових мурен; тунель лангустів; гігантську Лагуну послів, де всякій підводній живності немає числа; Лев-рибу.
Посмішка керує світом!

Сьогодні я йшла по вулиці. Просто йшла наодинці зі своїми думками і проблемами. Не дивлячись на всю сірість сьогоднішнього дня, я побачила посмішку. Посмішку звичайного хлопця, який вирішив підняти #настрій зовсім незнайомій сумній дівчині.
Мені вистачило всього однієї щирої посмішки, щоб сьогодні поглянути на #світ яскравими, натхненними, наповненими вдячністю очима.
Так ось, що я хочу сказати. Посмішка незнайомої людини - це щось дуже світле і душевне. Просто неймовірно, що звичайна #посмішка може надихнути настільки, на скільки надихнула вона мене.
Ми всі живемо на одній планеті, стикаємося з однаковими проблемами, у всіх нас є свої таргани. Але, чорт візьми, вершите добро, посміхайтеся оточуючим людям, посміхайтеся всією своєю душею і всі ці таргани безсумнівно зникнуть!)
Всім добра, щастя і посмішок!)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).