#світ

Маки червоні.
Ці #квіти символічні.
І це зовсім не тому, що зараз їх стали носити на грудях, відзначаючи 9 травня. #Маки застосовували ще в античні часи та вважали символом заспокоєння. Крім того, мак - це #символ страждань Христа.
Якщо Ви хочете посадити у себе на ділянці маки, то слід висівати насіння (це найкращий спосіб їх розмноження) ранньою весною. Крім того, завдяки прекрасній морозостійкості, можна висівати мак ще й пізньої осені. Глибина загортання #насіння повинна бути 3 см. В одному грамі міститься приблизно три з половиною тисячі крихіток.
Створюйте #альпійські гірки, #клумби, квітучі #газони з використанням цієї яскравої квітки, що ефектно #виділяється серед інших. Маки #світлолюбні та #невибагливі у догляді. Вони будуть радувати Вас в період свого цвітіння: з кінця травня і до липня.
Посадка троянд.
#Троянда
#ФотоТроянд
Сьогодні я вирішила поділитися з Вами інформацією про троянди.
Дещо буде, можливо, корисно дізнатися. Наприклад, важливо знати, що при виборі #місця для #посадки троянд необхідно уникати північних та північно - східних частин ділянки.
Бажано садити троянди на південно - східних частинах прибудинкової території.
Намагайтеся вибрати #ділянку для посадки так, щоб було достатньо сонячного #світла.
Троянди люблять достатнє #зволоження, але не надлишок вологи. Від надлишку вологи може розвиватися борошниста роса, чи інші грибкові захворювання.
Самий простий і смачний рецепт салату: салат з помідорів і огірків

#СвіжіОвочі
#КулінарніРецепти
#ОвочевийСалат


В продажу вже є домашні огірки з людських теплиць. Ми їх активно купуємо і щодні готуємо салат до других страв. Самий простий і улюблений — салат зі свіжих огірків і помідорів зі сметаною. Для цього салату я знімаю з огірків шкірочку, бо іноді вона може бути твердою і гіркою, не дивлячись на те, що овочі молоденькі. Овочі нарізую доволі великими шматочками — я не люблю дрібнити овочі, бо тоді їхні смаки змішуються. Додаю цибульку нарізану півкільцями (або зелену цибульку), дрібно нарізаний кріп і петрушку. Солю, трішки перчу, заправляю сметаною.
Смачний, корисний салатик готовий.
Ідеальний до молодої картопельки -)
http://betaproject.net/retsepty/wall-i9620.html...
Свідки Ієгови – секта чи релігійна організація?
#релігія

У сучасному Європейському суспільстві термін « #секта» має негативний відтінок і відразливий підтекст. За різними європейськими джерелами «секта» - це якесь угрупування, що відкололося від основного релігійного напряму, піддало ревізії догматичні положення. За змістовністю таке визначення нагадує інший негативний термін – «єресь». Що до мене, то я вважаю більш прийнятним твердження буддизму та індуїзму щодо «сектантства»: це не група, а організована традиція, що має свого засновника і свою історію розвитку.
В нашому житті вже не одне десятиліття присутні такі нам знайомі #СвідкиІєгови. Ця #РелігійнаОрганізація одночасно має багато спільного з протестантським направленням, антитринітаріями, хіліазмом, але, все ж таки і відрізняється від усіх вищезгаданих релігійних течій.
Створена організація у Бруклині, ще на початку ХХ століття, але за останні десятиліття організація «Свідки Ієгови» широко розгорнула свою діяльність майже в усіх країнах. Чисельність членів у 2014 році сягнула більше 2 млн. 200 тис. осіб.
В багатьох американських фільмах відчувається скептичне відношення суспільства до членів цієї організації. І вони таке відношення заслужили своїм настирним нав’язуванням бачення віри у Бога, коли без запрошення і майже кожного дня стукали у двері і незворушно пропагували свою релігію. Це відвертало від них багатьох людей. Не знаю як зараз в маленьких містах України справи з таким безпардонним зневаженням приватного життя, але у Києві вже декілька років Свідки Ієгови «по квартирам» не ходять (може завдяки наявності домофонів).
Членів організації тепер можна побачити на вулицях столиці з тематичними стендами поруч. Вони (і жінки, і чоловіки) тихенько стоять і не пристають до перехожих.
Особисто я маю декілька друзів серед членів «Свідків Ієгови», вони усі різні, але загалом дуже порядні люди, яким я довіряю. Вони знають моє відношення до релігійних тем, тому ми спілкуємося (і дуже гарно) про все, що завгодно, тільки не про релігію. Можу додати, що років 15-17 тому я трохи вивчала цю релігійну течію і деякі речі мені імпонують, але далеко не всі. Навіть література збереглася (найбільш мені подобається книга «Жизнь – как она возникла? Путём єволюции или путём сотворения?). Ще в мене викликає глибоку повагу у «Свідків Ієгови» строга ієрархічна організація на всіх рівнях та згуртованість всіх членів. Я вважаю, що «Свідки Ієгови» - це не релігійна течія, це спосіб життя.
Фотосесія - один із способів підвищити самооцінку

Хотіла би висвітлити тему #фотосесії, подану нещодавно користувачем ice2189, але в трішки іншому аспекті, а саме: як за допомогою участі у фотосесії #ПідвищитиСамооцінку. У нас час від часу з'являється можливість переглядати неперевершені #фото, які є роботою професійних #фотограф/ів, та незважаючи на те, що більшість із нас розуміють, що в значній мірі тут є заслуга і фотографа, і різного роду графічних редакторів, а не лише самої моделі, та все ж часто подібні #світлини викликають заздрість і навіть #комплекси. Подолати таку перепону на шляху сприйняття себе в значно кращому світлі ніж це буває зазвичай (це не стосується людей, у котрих немає проблем із самооцінкою), на мою думку, зможе участь у тій же фотосесії. Вмілий спеціаліст та хороший #фотоапарат зроблять свою справу, а вам залишиться насолодитися своїм відображенням, нехай і трішки відкорегованим, але в той же час неповторним та захопливим. Побачити себе в інших ракурсах ніж зазвичай, за бажанням із вишуканішими та небуденними макіяжем і зачіскою, і більше того - зі своїми природними та індивідуальними проявами емоцій, котрі до цих пір не вдавалося вловити нікому - чи може у цьому випадку не піднятися настрій та оцінка самого себе?
Така маленька радість, але ефект від неї іноді може бути приголомшливим!
Чарівний #світ Загубленої Атлантиди!!!

#Відпочинок #Дубай #Океанаріум

Є серед пам'яток Дубай одне дуже цікаве і таємниче місце. Я говорю про #океанаріум The Lost Chambers, розташований в готелі Атлантіс. Мені дуже сподобалося це місце.

Розробники акваріума спробували створити в стінах готелю Атлантіс прототип Загубленої #Атлантиди. Потрапляючи сюди, опиняєшся в якихось напівтемних лабіринтах тунелів. Навколо тебе плавають різні риби, у величезних акваріумах пропливають статечні скати і проносяться акули.

Там можна побачити і Арапайму - південноамериканську рибу, яка впевнено торує свій шлях як в чистих, так в каламутних водах; гіпнотично-підступних медуз; різноманітних незвичайних риб; грізних охоронців - моторошнуватого виду леопардових мурен; тунель лангустів; гігантську Лагуну послів, де всякій підводній живності немає числа; Лев-рибу.
Тепло і затишно, когли горять вдома свічки, чи не так?:)

Особисто я вважаю, що #свічка – непоганий подарунок, особливо, якщо цей #подарунок призначений мені :) Багатофункціональний прилад – дарує тепло, #світло, нагадує про того, хто подарував та подію, якій присвячений подарунок (можно і без події). Нажаль, в мене залишилось совсім мало свічок, але використовую я їх дуже-дуже рідко, то ж гадаю, їх мені вистачить ще надовго) Щоправда, від Інь і Янь мало, що лишилося, а от #лелеки ще не були у використанні) Люблю величезну ароматизовану свічку – цілий елемент інтер’єру)) Залишився після весілля «семейный очаг», а дві батьківських свічечки на весіллі навіть і не розгорнули)) Є ще маленькі свічечки, що можна ставити в ліхатрики, або просто у повну ванну. Але з ванною я не експериментую.. бо можна розлабитись і спалити хату
#КухніСвіту #Камбоджа #Їжа #Екзотика

Камбоджа - край, що поєднує в собі святині Анкгор і непрохідні джунглі. Країна неймовірних контрастів, бідності і багатства, релігійності і найдавнішої історії - все це Камбоджа.

Але сьогодні мені дуже захотілося поговорити не про саму країну, а про екзотичну #їжу. З першого погляду #кухня Камбоджі налічує в основному звичайний рис, рибу, зелень та овочі. Також ще м'ясо (козлятину, курятину, свинину, яловичину), яйця; в південній частині країни - морепродукти. Ці перелічені компоненти, використовують для приготування багатьох різноманітних страв, основне місце серед яких, мені так здається, потрібно відвести супам. Характерно приготування на відкритому вогні різних видів м'яса та морепродуктів.

Саме шокуюче для мене інше. В кухні Камбоджі зазвичай використовуються деякі нетрадиційні та незвичні для Європи продукти справжнього природного походження. До таких відносяться: комахи, жаби, павуки, змії, дрібні маленькі птахи ( муніі, горобці, майни), черепахи. Для кхмерів це абсолютно традиційно, як і на приклад традиції приготування борщу для українців. Особливим делікатесом в кухні Камбоджі вважаються зародки птиці в яйцях. Справжня #екзотика.

А яке ваше особисто ваше ставлення до таких страв?
Чому людина бреше? Наслідки. 2.

Чим може загрожувати людині постійна брехня?
Щоб уявити собі наслідки, достатньо переглянути лише один приклад. Протягом багатьох століть людство формувало певні принципи та засади, опираючись на які, ми з вами навчились спілкуватись, взаємодіяти та співіснувати. Відобразились вони як у свідомості людини, так і на клітинному рівні. І раптом, не беручи до уваги з яких причин, з'являється людина, яка стверджує, що біле то червоне, а захист то є напад. Отруєння пройде поступово, можливо, безболісно. Спочатку брехун почне вірити у те що каже, трохи пізніше почне це відстоювати і наприкінці втратить зв'язок з колективною свідомістю, а згодом і з самою реальністю. Та дійсною бідою для нього стане неминуча втрата зв’язка Реальності з ним.

#Брехня #Свідомість #Спотворення
Літом цього року їздили відпочивать на #Шацькі озера разом з дитиною. Яка там чудова природа, не передать на словах, ліса повні ягід, малини, чорниці. А озеро #Світязь неймовірно чисте, просто прозоре, і дуже тепле. Дітям в ньому дуже комфортно, не дивлячись, на те що часто йдуть дощі, #озеро залишається теплим, да і не глубоке воно, щоб дійти до глубини треба гарно пройти. Нам дуже сподобався відпочинок. Жили в часному котеджі, де також було багато діток, ми ніколи не нудьгували. А по від' їзду замовили додаткову послугу, нам приготували раків. Оце вже ми відвели душу. Смакота, не передати.
#Подорож
#СвірзькийЗамок
Хочу розповісти про надзвичайно красивий та романтичний #замок, який знаходиться у с. Свірж, що на Львівщинні. Ви швидше за все також його бачили, адже тут знімали «Д’Артаньяна і трьох мушкетерів». Свірзький замок зіграв роль Бетюнського монастиря. Він розташований на пагорбі в оточені ставу, що додає йому особливої краси. Єдине, що надзвичайно засмучує, це те, що будівля знаходиться у "плачевному" стані. Збереглися лише зовнішні стіни. В середині знаходиться колодязь, який також занедбаний. Тому туристам залишається милуватися, лише зовнішнім виглядом, та вивчати довгу та цікаву історію цього замку.
#Рукоділля #Свічки #Свічники

От сьогодні знову вирішила трохи відволіктися від своєї кулінарії і відправиться на деякий час в свій архів "країни #рукоділля". Колись я зрозуміла, що мені подобаються свічки. Почала цікавитися їх виготовленням. Різьблені свічки - це взагалі "шедеври" талановитих майстрів. Але мені вони не підвладні.

Ну так ось, одного разу я вирішила спробувати самостійно своїми рученятами зробити свічники, бо до свічки ще не доросла. Може пізніше. Нижче розповім як це все відбувалося і що в результаті з цього вийшло.

Мої "сольові" #свічники

Свічники я виготовляла з підручних матеріалів. В кінці, мені здається, я зробила непогані свічники. Час, протягом якого я творила, дорівнює одній годині. Отже, для виготовлення цих свічників мені знадобилися: дві скляні вази (можна також використати піали, якісь келихи або ж просто маленькі баночки), морська сіль, клей ПВА, блискітки та фарба.

В першу чергу треба було просіяти морську сіль, таким чином щоб від неї залишилися тільки більш великі кристали. Спочатку я взяла нічим не примітні звичайні дві невеличкі вазочки зі скла. Далі я взяла одну з вазочок і добре обмазала її клеєм ПВА.

Потім вмочила вазочку в сіль, таким чином щоб вона поприлипала на всій поверхні вазочки. Після цього залишила її до повного висихання.

Далі мені знадобилося рідке скло, або звичайний канцелярський клей, для того, щоб промазати ним всю потрібну поверхню підсвічника. Ця процедура зробить так, що сіль не вбиратиме в свою структуру вологу. Завдяки цьому свічник буде довго радувати своєю присутністю.

Поки клей нанесений мною не висох, я посипала свічник блискітками, які знайшла, і залишла виріб до повного висихання. Піся того, як свічник підсох, можна було приступати до фарбування, але і без нього мій свічник вже виглядав гарненько. Для фарбування я використовувала звичайний спонжик, але можна пофарбувати аерографом. Фарбу обов'язково треба сильніше розбавити, щоб досягти ще більш темного кольору. Що стосується нанесення фарби, то її потрібно наносити в кілька шарів.

Коли весь виріб висох я взяла маленькі #свічки, поклала їх у середину, запалила їх та просто насолоджувалася тим, що я все ж таки змогла сама це зробити.
#Десерт #Панакота #СвіжістьАбрикосу

Одного з днів, але не пам'ятаю коли точно, одна з "мешканок" цього гарного світу друзів "betaproject", заінтригувала мене таким десертом, як #панакота. І ось я недовго думаючи вирішила все ж таки поморочити собі голову та приготувати цей диво-десерт. Але, так як я полюбляю вирішувати різноманітні задачки, в голову прийшла ідея ускладнити собі завдання, і приготувати не просто панакоту, а панакоту з.. "абрикоскою". Результат моєї спроби нижче ))

Отже, панакота "Свіжість абрикосу" (з рецепту буде зрозуміло, чому "свіжість ...")

Мною були використані наступні інгредієнти:

400 г - молока
4 ст.л. - абрикосової желешки (2 ст.л. у молочне суфле та 2 ст.л. для подавання)
10 г - желатину
2 ст.л. - УВАГА! м'ятного сиропу - наша свіжість )) (пару листочків м'яти, але це за бажанням)

Спосіб приготування майже ідентичний, як і у всіх панакот. Все ж розповім поетапно:

Спочатку в холодній воді треба замочити желатин.
Молоко на вогонь - довести до кипіння, одразу ж прибрати з вогню та додати наш желатин. Далі розділити молоко з желатином на дві частини. В одну з них додати #желе з абрикосу, у другу частину - м'ятний сироп.

Треба обрати ємність, у моєм випадку це був бокал, тому що так виходить гарна форма. Наповнивши бокал наполовину молоком з м'ятним сиропом, його треба відправити у холодильник, щоб "композиція" застигла.

На наступному кроці, вже до застиглого м'ятного молока, треба додати молоко з абрикосовою желешкою та знову заморозити.

А отут саме цікаве! Застигло?! На невелику долю часу ємність у теплу воду і перевернути на тарілку. Полити залишившимя абрикосовим желе. Остання нота - листочок з м'ятою.

Смачно! Цікаво! Ніжне желе, яке розтає у роті! Плюс: присмак абрикосу та свіжість м'яти!
Посмішка керує світом!

Сьогодні я йшла по вулиці. Просто йшла наодинці зі своїми думками і проблемами. Не дивлячись на всю сірість сьогоднішнього дня, я побачила посмішку. Посмішку звичайного хлопця, який вирішив підняти #настрій зовсім незнайомій сумній дівчині.
Мені вистачило всього однієї щирої посмішки, щоб сьогодні поглянути на #світ яскравими, натхненними, наповненими вдячністю очима.
Так ось, що я хочу сказати. Посмішка незнайомої людини - це щось дуже світле і душевне. Просто неймовірно, що звичайна #посмішка може надихнути настільки, на скільки надихнула вона мене.
Ми всі живемо на одній планеті, стикаємося з однаковими проблемами, у всіх нас є свої таргани. Але, чорт візьми, вершите добро, посміхайтеся оточуючим людям, посміхайтеся всією своєю душею і всі ці таргани безсумнівно зникнуть!)
Всім добра, щастя і посмішок!)
Телебачення і його вплив. Дивитись чи не дивитись телевізор.

Інколи в зв’язку з подіями і визначними датами, що ними повниться #Україна так хочеться зачепити політичні теми, хоч я і не зовсім експерт в них. Ну добре, коли вже на цьому сайті люди обирають більш нейтральні теми, то я намагатимусь обходитися без політики.
Тим не менш трошки скажу про #телебачення , а точніше про його відсутність у моєму житті. Так, в мене є вдома #телевізор, що його мені видалося придбати близько 5-ти років тому, але вмикав я його менше десятка разів, і, навіть, не кортить робити це частіше. Мабуть багатьох така поведінка здивувала б, але маємо те що маємо.
Єдине, що я б хотів би дивитися по ящику, то #футбол , або інший #спорт , але зараз трансляцію якогось конкретного матчу можно вільно знайти в мережі #internet
Друзі і знайомі, звичайно, намагаються тримати мене в курсі останніх новин, і це тільки з добрих намірів, але про ті події, що про них я не маю права не знати, я і без ТВ дізнаюся. Тим більше, що я віддаю перевагу альтернативним джерелам інформації.
Не те щоб я шкодував про те, що в моєму телебачення займає останні місця, скажу навіть більше, я тому дуже радий. Бо в умовах інформаційної війни, яка має зараз місце в нашій країні, врятуватися від такого явища як #пропаганда дуже важко. І якщо це не пропаганда здорового способу життя, то, скоріш за все, вона, матиме шкідливий вплив на ваші #світогляд і, навіть, #самопочуття. Так-так, не дивуйтесь, вже давно існують технології підсвідомого впливу на людину через екран. Фактично, сьогодні я наштовхнувся на дуже цікаву статтю з цього приводу. В ній йдеться про такі речі як: медитативний аудіофон, зомбування, психоактивні компоненти, налаштування підсвідомості, та інші речі яких варто уникати, але про які варто знати. І як раз тому, я залишу тут посилання на цю статтю https://vk.cc/3pZMRB
В цілому, радив би людям, якщо не повністю відмовитися від телебачення, то істотно скоротити контактування з ним. В усякому разі перегляд пізнавальних передач по «Discovery» або історія успіху якогось спортсмена, набагато корисніший, ніж перегляд новин, що несуть в основному тільки негатив. Наповнюйте свій мозок позитивною складовою такої речі, як #інформація
P.S. Залюбки б продав свій телевізор, але то вже важка задача, бо він трошки старий, хоча і в ідеальному стані :-).
#КімнатніРослини

Мої домашні #квіти щось перестали радувати мене останнім часом. Не збагну що з ними відбувається. Зовсім зачахнули, втратили свій колишній чудовий вигляд. Давно, правда, я їх ніякими підживленнями не підгодовувала. Позаторік мої квіточки мали яскраве зелене #листя та радували своїми квітами, а в минулому році все змінилося.
Я гадаю, що надлишок сонячного світла, що падає з вікна на квіти, багатьом моїм рослинам не подобається. З весни буду знову, як колись раніше, #вікно затінювати, щоб квітам було більш комфортно. Залишилися у мене тільки рослини, що люблять #світло і ще кактуси, хоча я їх не люблю через колючки, які завжди впиваються в пальці. Ось подивіться фото моїх рослин.
Сьогодні вдень пішли, як зазвичай з моєю дитиною гуляти по місту. Погода дозволяла це зробити, і ми вирішили, піди далі, ніж зазвичай. На вулиці було дуже слизько, і наша прогулянка пішки була довгою. У цій прогулянці у нас була необхідність перейди автомобільну дорогу кілька разів на світлофорі. Але #світлофор сьогодні не працював. Цю жваву дорогу перейти виявилося не так просто, навіть з маленькою дитиною. Машини мчали суцільним потоком і не хотіли пропускати пішоходів на зебрі. Я помітив таку дивну ситуацію, що коли #машина зупинялася і пропускала пішоходів, вони їм говорили спасибі і кивали головою. Ми з дитиною зробили теж саме і в мене виникло відразу питання. Навіщо ми їм говоримо спасибі ???? За те - що вони зобов'язані робити за правилами дорожнього руху. Куди дивиться наше #ДАІ? Автомобілісти вже знахабніли, що їх не лякають навіть великі штрафи. Пропускають пішоходів тільки в їх присутності. Я не знаю чому так відбувається у нашому місті і як в інших.
#WorldofTanks
Хочу написати декілька слів про таку гру, як World of Tanks. Іншими словами #СвітТанків або ж #МирТанков.
Взагалі то раніше я грав в звичайні одиночні ігри на проходження. Пройшов гру, якщо вдалося, та й забув. Або ж не пройшов. Складностей в іграх я не люблю. #Гра повинна приносити задоволення та розслабляти. Хоча, це сугубо індивідуальна річ. Є багато людей, які полюбляють грати в #стратегію або ж в #квест. Там потрібно багато думати та вирішувати складні завдання.
Щодо танків, то мені подобається в цій грі можливість грати з іншими людьми. Так, там однакові карти, однакові танки. Але різні люди. Коли в одиночній грі ти йдеш по коридору, там вискакує якийсь монстр. Його не вдалось знищити з першого разу, але надалі ти вже знаєш, що в тім коридорі той монстр. А тут не можливо спрогнозувати як себе поведе конкретна людина, куди вона поїде та як буде діяти.
Наостанок, хочу зазначити, що будь-які комп'ютерні ігри є шкодою здоров'ю дітей. Зараз це дуже актуальна, навіть болюча тема. Хто грає в танки або має думку щодо взаємовідносин дітей та комп'ютерів, прошу до обговорення.
#Меланка
#13січня
#свято
#щедракутя

ПРЕПОДОБНА #МЕЛАНІЯ РИМЛЯНИНЯ народилася у знатній і багатій християнській родині, її батьки бачили в ній тільки продовжувачку і спадкоємицю роду. У 14 років Маланку проти волі видали заміж за юнака Апініана. На благання Меланії жити з нею в непорочному шлюбі Апініан відповідав: "Коли народимо двох дітей в спадкоємці нашому майну, тоді разом зречемося світу". Але обох народжених малюків забрав до себе Господь. Тоді Меланія з чоловіком залишили Рим, і почали нове життя - присвячене служінню Господу Богу. Апініану було тоді 24, а Меланії – 20 років. Вони відвідували хворих, приймали мандрівників, щедро допомагали бідним. Обходили в'язниці, місця посилань і звільняли бідних, що містяться за борги там. На їх кошти було побудовано багато лікарень і храмів.
У 439 році св. Меланія віддала свою душу Господу.

День #св.Меланії в народі називається #Щедримвечором, Васильєвої колядою і припадає на 13 січня (31 грудня за церковним календарем, передодень Нового року). Тому з Маланкою пов'язані поняття достатку та великих приготувань.
Хенд-мейд #свічки дуже актуальні до #свята #Різдва. Сьогодні у моїй #родині #вечір творчості, який обов'язково подарує #затишок та #тепло. Тож ми за допомогою #воску, кольорової крейди та #ароматів створимо #казку

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).