#спідниці

Жіночі шорти

Увірвалися сучасні #шорти в наше життя десь на початку ХХ століття і вирішили вони, що більше люди без них не зможуть жити. Історія моди говорить, що шорти виникли ще раніше ніж штани, бо спочатку усі люди одягали пращурів суконь або спідниць. Потім, хтось, начебто, зробив у #спідниці надрізи і зшив їх. Не впевнена, що це так, але знаю точно, що вже у середньовічній Європі чоловіки одягали короткі #штани, довжина яких була трохи вище колін. Що ж до жінок, то ми отримали можливість вдягати зручні шорти тільки у минулому столітті.
Звичайно, що далеко не всі жінки одягають шорти, з причин поважного віку або комплексу недосконалості фігури. Та й не на кожну роботу можна вдягтись в одяг спортивно-вільного стилю, представником якого і є шорти.
На фото представлені різні види шортів за довжиною: міні-шорти (сині, джинсові), класичні шорти (бежеві), шорти-спідниця (у клітинку). А ще є «Бермуди» - строгий вид шортів, які шиються із щільних тканин пастельних забарвлень трохи вище колін.
Залишається спірне питання: #бріджи та #капрі – це шорти чи штани?
Короткі спідниці – це гарно?

Що для вас, шановні мешканці «БП», є короткі #спідниці або міні-юбки? Це молодіжне вбрання чи це вбрання для струнких дівчат? А може це спасіння від спеки? Чи коротенькі спіднички - це прояв свого внутрішнього «Я» або приманка для чоловіків?
Якось один мій знайомий мужчина, який має професійну освіту та досвід роботи у створенні верхнього жіночого одягу (технолог-дизайнер), показав мені просто так на вулиці одну незнайому нам молоду жінку (28-35 років) у класичному вбранні: звужена спідниця на три пальці нижче колін, по фігурі кофтинка і невисокі підбори (2-3 см.), все у сіро-бежевому пастельному тоні. Молодичка була стрункою і невисока на зріст. Показав знайомий мені цю молодицю зі словами: «Подивись, як красиво вона вбрана… нічого зайвого, одяг підкреслює її красу.» Це було майже 13 років тому у Києві. Тоді я подивилася байдуже на предмет захоплення мого знайомого технолога-дизайнера і не зовсім зрозуміла, чим саме молодиця йому сподобалася. Пройшли роки… і я зрозуміла. Не все коротке і яскраве – гарне! Сучасний одяг покликаний підкреслювати переваги фігури і приховувати недоліки.
Подивіться на фото. Одні скажуть «фе», інші скажуть: «Молодець, дівчина без комплексів». А я вважаю, що ця дівчина не має ні смаку, ні відчуття міри. Взагалі, я десь на підсвідомому рівні відчуваю, що більшість дівчат/жінок одягають короткі спідниці для того, щоб привернути увагу протилежної статті або заявити жіночій статті «Я не гірше». Як на мене, то я знаю, що чоловіки хоч і звернуть увагу на таку спідницю, але відношення до жінки не завжди буде таким, як хоче ця жінка.
Я впевнена, що є жінки для всіх чоловіків, а є жінки для чоловіків-гурманів! І саме вміння красиво одягатися це демонструє.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).